Akcie cz, Burza - Seznam všech akcií a dluhopisů

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem . Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
1. stavební CS0005039262 16.12.1993 (144.00Kč)
1.IF MORAVIA INV. 1.INVESTIČNÍ FOND MORAVIAINVEST A.S. "V LIKVIDACI" CZ0008018603
1.IF ŽIVNOBANKA ŽIVNOBANKA 1.IF CZ0008007903 08.04.2002 (665.00Kč)
1.REGIONAL IFPZK CZ0008041662 12.01.2018 (914.60Kč)
1.REZIDENCNI IFPZK CZ0008042090 12.01.2018 (63 238.00Kč)
1.STAVEBNÍ 1.STAVEBNÍ LITOM CZ0005039255 28.03.1997 (59.55Kč)
1.VŠEOB.DRUŽST.IF 1.VŠEOBEC.DRUŽ. IF CZ0008017209
1POD IMPŽSD IFPZK CZ0008041704 26.09.2017 (1 814.00Kč)
2.SPOŘIT.PRIVAT.IF 2.SPOŘITELNÍ PR.IF CZ0008025707 27.03.2000 (1 743.00Kč)
2POD IMPŽSD IFPZK CZ0008041712 26.09.2017 (1 133.00Kč)
3POD IMPŽSD IFPZK CZ0008041720 26.09.2017 (3 957.00Kč)
4POD IMPŽSD IFPZK CZ0008041795 26.09.2017 (1 771.00Kč)
770000000081 770000000081
770000001873 770000001873
770930003270 770930003270
770950000628 770950000628
770950000818 770950000818
770950001980 770950001980
770980000788 770980000788
770980001349 770980001349
A&A A & A BRNO CZ0009078341
A&CE GLOBAL FINAN. A&CE GLOBAL FINANCE, A.S. CZ0008040359
A.I.A.-AS.INC.ARCH A.I.A.- ASSOCIATION INCENTIVE ARCHITECTURE A.S. CZ0009106100
A+A IF A+A IF TŘEMOŠNICE CZ0008005246
A+A INVESTČNÍ FOND A+A IF TŘEMOŠNICE CZ0008005204
AAA AUTO AAA AUTO GROUP N.V. NL0006033375 03.07.2013 (24.00Kč)
AB BANKA CS0008001301 07.03.1996 (16 825.00Kč)
AB INVEST IS AB INVEST IS CZ0008470432
ABA GR. 8,00/27 CZ0003504904
ABATIS AVIKO PRAHA CS0005022151 28.03.1997 (19.00Kč)
ABC - IF SLEZSKO CZ0008032802
ABS JETS 6,50/16 ABS JETS, A.S., 6,50%, 2011 - 2016 CZ0003501769 26.08.2016 (99.25Kč)
ACP TRADUCTERA ACP TRADUCTERA, A.S. CZ0008467800
ACTUS ACTUS CZ0005106401
ADAM.STROJ.VAR/00 DL.ADAM.ST. VAR/00 CZ0003500555 08.12.2000 (103.94Kč)
ADAMOVSKÉ STROJ. ADAMOVSKÉ STROJÍRNY A.S. CZ0005028803 03.05.2002 (22.47Kč)
ADAST BLANSKO ADAST BLANSKO A.S. CZ0005122705
ADAST BLANSKO ADAST BLANSKO A.S. CZ0005122689
ADAST BLANSKO ADAST BLANSKO A.S. CZ0005122697
ADAST HOLD.8,00/27 CZ0003502619
ADAST-SYSTEM 12/97 DL.ADAST 12,00/97 CZ0003500381
ADLERITECH CZ0005129155
ADLERITECH CZ0005129148
ADOSA CZ0008209632
AEGON PF AEGON PENZIJNÍ FOND, A.S. CZ0009106746
AEGON POJIŠŤOVNA AEGON POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0009104345
AEGON POJIŠŤOVNA AEGON POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0009105243
AERO HOLDING AERO PRAHA CS0005002864 28.02.2001 (12.64Kč)
AEROD.NI.T.WAR2012 EUR CALL AERODROM N.T. WARRANT, 18.10.2012, WOOD AND CO FS CZ0170000033
AG FIEKO CZ0008008703 25.11.1994 (296.00Kč)
AG GARANTKAPITAL AG GARANTKAPITAL, A.S. CZ0008467248
AG RENTA BRNO AG RENTA, A.S. CZ0008467255
AG1 OPF CS0008470050 14.07.1999 (1 305.00Kč)
AG135 FOND OPF 770990000885
AG3 OPF CS0008470068 14.07.1999 (1 464.00Kč)
AG5 OPF CS0008470076 14.07.1999 (1 237.00Kč)
AG7 FOND OPF CZ0008471638
AG7 OPF CS0008470084 27.09.2001 (1 500.00Kč)
AGB IF II AGB IF II CZ0008026200
AGB, PODÍLOVÝ FOND AGB PODÍL.F.,A-INV CZ0008470697 14.11.1997 (933.00Kč)
AGILE SOL.10,00/27 CZ0003506909
AGP PLUS 10,00/27 CZ0003509242
AGRA GROUP CZ0005126789
AGRA PŘELOUČ AGRA PŘELOUČ CS0005027267 30.05.1997 (21.67Kč)
AGREGA BLUDOV AGREGA, A.S. CZ0005098459 28.03.1997 (246.00Kč)
AGRIA CZ0005134460
AGRO 2000 8,50/32 CZ0003503625
AGRO BON SENS CZ0008032505
AGRO KUNČICE CZ0008469442
AGRO KUNČICE CZ0008469459
AGRO PODLUŽAN AGRO PODLUŽAN,A.S. CZ0008466950
AGRO SYCHROV AGRO SYCHROV A.S. CZ0005122952
AGRO.HOL. 6,00/22 CZ0003509507
AGROBANKA CZ0008021409 03.05.1996 (1 380.00Kč)
AGROBANKA PRAHA AGROBANKA PRAHA, A.S. V LIKVIDACI CZ0008026408 19.11.1998 (6.97Kč)
AGROBANKA PRAHA AGROBANKA PRAHA, A.S. V LIKVIDACI CZ0008040151
AGRODAT AGRODAT PRAHA CZ0009063855 30.05.1997 (42.77Kč)
AGROGALAS FRÝDLANT AGROGALAS FRÝDLANT, A.S. CZ0009067450 28.03.1997 (18.00Kč)
AGROCHOV JEZERNICE AGROCHOV JEZERNICE, A.S. CZ0005123596
AGROCHOV JEZERNICE AGROCHOV JEZERNICE, A.S. CZ0005123604
AGROKLAS SLAVKOV AGROKLAS A.S., SLAVKOV U BRNA CZ0005122671
AGROKLAS SLAVKOV AGROKLAS A.S., SLAVKOV U BRNA CZ0009042156 30.05.1997 (171.00Kč)
AGROMA OSTRAVA AGROMA IF OSTRAVA CZ0008009602
AGROMA OSTRAVA CZ0009090700
AGRO-MORAVOINVEST IF AGRO MORAVOINV. CZ0009088449
AGROMOTOR VEL.MEZ. AGROMOTOR VEL.MEZ. CS0008452959 30.09.1997 (41.91Kč)
AGRONA AGRONA CHEB CS0008446860 28.03.1997 (20.00Kč)
AGROPODNIK DVORCE AGROPODNIK DVORCE CS0008430955 30.05.1997 (15.17Kč)
AGROPRODUKT AGROPRODUKT KOSTEL CZ0009060356 28.03.1997 (33.41Kč)
AGROPROJEKT PARD. AGROPROJEKT PARD. CS0008454351 11.03.1997 (45.00Kč)
AGROSERVIS TACHOV AGROSERVIS TACHOV CZ0009036455 30.09.1997 (94.25Kč)
AGROSLUŽ. TRNOVANY AGROSLUŽBY TRNOVAN CZ0009067757 10.12.1996 (191.96Kč)
AGROSLUŽBY AGROSLUŽBY CHEB CS0009028865
AGROSLUŽBY BRUNTÁL AGROSLUŽBY BRUNTÁL CS0008431466 30.05.1997 (34.69Kč)
AGROSLUŽBY CHEB AGROSLUŽBY CHEB CS0008444956 30.05.1997 (53.20Kč)
AGROSLUŽBY KAPLICE AGROSLUŽBY KAPLICE CS0008457156 30.05.1997 (81.00Kč)
AGROSTAT N.BYST. AGROSTAT N. BYSTŘ. CZ0009066650 30.05.1997 (7.94Kč)
AGROSTAV CZ0005122663
AGROSTAV CZ0005134031
AGROSTAV ČESKÉ BUD CZ0005126086
AGROSTAV HUSTOPEČE AGROSTAV HUSTUPEČE CZ0009079109
AGROSTROJ PELHŘIM. AGROSTROJ PELHŘIM. CS0005004852 30.09.1997 (56.41Kč)
AGROSTROJ PROSTĚJ. AGROSTROJ PROSTĚJ. CS0005030659 30.05.1997 (5.74Kč)
AGRO-TEX AGROGETANA TACHOV CZ0009068854 30.09.1997 (22.30Kč)
AGROTONZ TLUMAČOV AGROTONZ A.S. CS0008453064 28.03.1997 (28.00Kč)
AGROVYSOČINA AGROVYSOČINA ŽĎÁR CS0008463162 30.05.1997 (12.34Kč)
AGROWEST AGROWEST PLZE CS0005024751 30.05.1997 (200.00Kč)
AGROZET Č.BUDĚJ. AGROZET Č.BUDĚJ. CS0005037357 30.09.1997 (68.96Kč)
AGROZET CHABAŘOV. AGROZET CHABAŘOV. CZ0005075853 19.03.1997 (16.00Kč)
AGROZET OLOMOUC AGROZET OLOMOUC CZ0005018358
AGS JIČÍN AGS JIČÍN CZ0005083659 12.02.1999 (25.22Kč)
AGSTAV TŘEBÍČ CZ0005129015
AGT AGT SVITAVY CZ0009053153 30.05.1997 (40.00Kč)
AGT AGT A. S. CZ0005123158
AH CLAIM 3,70/18 CZ0003503096
ACHP SLAVKOV ACHP SLAVKOV, A.S. CZ0009099487
AIR BANK AIR BANK A.S. CZ0009109542
AIR SPECIÁL AIR SPECIAL PRAHA CS0008201554 30.09.1997 (30.00Kč)
AIRB 6,00/24 CZ0003704223
AIRMEDIA 8,00/22 CZ0003504862
AKADEM. IF BLANSKO AKADEMICKÝ INVESTIČNÍ FOND, A.S. CZ0008029402
AKRO IS AKRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008040821
AKRO OPF BALANC. AKRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008473360
AKRO OPF GLOBAL. AKRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008471117
AKRO OPF NOV. EK. AKRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008473378
AKRO OPF PROG.SPOL AKRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008471091
ALBATROS ALBATROS PRAHA CZ0009056552 30.05.1997 (35.71Kč)
ALFA - INVEST IF ALFA INV. PRAHA CZ0009093308 02.05.1995 (16.70Kč)
ALFA PLASTIK ALFA PLASTIK, A.S. CZ0005123331
ALFREDINO 8,50/32 CZ0003508970
ALGON CZ0005131623
ALGON PLUS - AUTO CZ0005131631
ALIACHEM CZ0005112607 08.04.2004 (12.40Kč)
ALIACHEM SYNTHESIA PARDUB. CZ0005091959 08.04.2004 (108.30Kč)
ALIATEL VAR/08 CZ0003501280 29.06.2004 (100.00Kč)
ALIBONA LITOVEL ALIBONA, A.S. CS0008431060 28.03.1997 (45.00Kč)
ALLFROST ALLFROST PRAHA CZ0005099556 28.03.1997 (26.00Kč)
ALLIANZ POJIŠŤOVNA ALLIANZ POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0008040623
ALMACO CHRAST ALMACO, A.S. CZ0005123398
ALMET ALMET HRADEC KRÁL. CS0005035757 30.09.1997 (201.00Kč)
ALOG MANAG. VAR/20 CZ0003515322
ALPHA BROKER PRAHA ALPHA BROKER A.S.BROKERSKÁ SPOL. ČP CZ0008040755
ALPHA QUEST 4,5/21 CZ0000000856 12.01.2018 (100.50Kč)
ALPHABET (GOOGLE) US02079K3059
ALPHA-EFFECT KIS IF PRAHA CZ0008470382 23.12.1997 (806.00Kč)
ALPINE-IPS OSTRAVA ALPINE IPS OSTRAVA CS0005016666 30.09.1997 (400.00Kč)
ALPINE-IPS OSTRAVA ALPINE IPS OSTRAVA CS0005071653
ALPINE-IPS OSTRAVA ALPINE IPS OSTRAVA CS0005071760
ALT ENERG GAR II AT000B054564 14.10.2010 (100.00Kč)
ALTA ALTA, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0005121442
ALTA ALTA, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008467214
ALŽBĚTINY LÁZNĚ ALŽBĚTINY LÁZNĚ, A.S. CZ0008466182
AMBIT Č. KRUMLOV AMBIT A.S. CZ0005037747
AMBIT Č. KRUMLOV AMBIT A.S. CS0005037753 30.05.1997 (187.72Kč)
AMCICO POJIŠŤOVNA AMCICO POJIŠŤOVNA A.S. CZ0008040557
AMI PRAHA CZ0009002150
AMRO BANK 11.0/97 DL.ABN AMRO BANK CZ0003700213
AMYLON AMYLON HAVLÍČ.BROD CZ0005098053 30.05.1997 (81.23Kč)
ANENSKÉ SLAT.LÁZNĚ ANENSKÉ SLATIN.LÁZ CS0008453957 30.05.1997 (192.00Kč)
ANENSKÉ SLAT.LÁZNĚ ANENSKÉ SLATIN.LÁZ CS0009029368
AO PRAHA AO PRAHA CZ0008201480
AO PRAHA CS0008201463 24.05.1996 (77.00Kč)
AO PRAHA AO PRAHA, A.S. CZ0008466455
APOLLÓN HOLDING EQUITY HOLDING, A.S. CZ0009084604 08.12.2003 (85.00Kč)
APOLLONPRO IFPZK CZ0008041654 21.07.2017 (47 356.00Kč)
APPLE INC. US0378331005
APPLEBEE VAR/30 CZ0003507675
APS FUND ALPHA CZ0008041696 12.01.2018 (0.53Kč)
AQUA SERVIS R.N.KN AQUA SERVIS, A.S. CZ0009079448
AQUA SERVIS R.N.KN AQUA SERVIS, A.S. CZ0009079406
AQUASERV AQUASERV A.S. CZ0009064754 30.05.1997 (90.00Kč)
AQUASERV AQUASERV A.S. CZ0005119149
ARBES TECHNOLOGIES CZ0009004479
ARCA A.C. 7,00/14 ARCA ACQUSITION CAPITAL, A.S., 7,00%, 2011-2014 CZ0003501777
ARCELORMITTAL ARCELORMITTAL OSTRAVA CZ0005098251 28.05.2004 (720.00Kč)
AREÁL ŘEPY AREÁL ŘEPY CZ0009080800 30.05.1997 (71.82Kč)
AREMS TŘEBOŇ AREMS TŘEBOŇ CS0005036151 30.05.1997 (21.00Kč)
ARETE INV SUB II-X CZ0008042629
ARETE INV SUB II-Y CZ0008042637
ARETE INV SUBF IIA CZ0008042058
ARKA ARKA SKRYJE CS0005029453 19.03.1997 (15.00Kč)
ARKA ARKA SKRYJE CS0005070465
ARKUS AGROFOND H.KRÁL.IF CZ0009091302
ARMABETON PRAHA ARMABETON, A.S. CZ0005006320
ARMABETON PRAHA ARMABETON, A.S. CZ0005006353 31.08.2000 (5.80Kč)
ARMABETON PRAHA CS0005006360 06.12.1994 (930.00Kč)
ARMATURKA Č.TŘEB. ARMATURKA Č. TŘEB. CS0005027754 27.03.1995 (52.09Kč)
ARMATURKA Č.TŘEB. ARMATURKA Č. TŘEB. CS0005070366
ARMEX HOLDING ARMEX HOLD.DĚČÍN CS0005012459 30.05.1997 (65.00Kč)
ARNOLD IF ARNOLD IF OSTRAVA CZ0008015401
AROMA PRAHA AROMA PRAHA CZ0005080457 30.05.1997 (45.00Kč)
AROMKA BRNO AROMKA BRNO CZ0005085951 28.03.1997 (31.59Kč)
ARPO ARPO PRAHA MODŘANY CZ0005019455 30.05.1997 (40.00Kč)
ARPO CS0005019462
ARROW INTERNAT. CR ARROW INTERNATIONAL CR,A.S. CZ0008467081
ART CENTRUM ART CENTRUM PRAHA CS0008416160 19.03.1997 (30.79Kč)
ART CENTRUM ART CENTRUM PRAHA CZ0008416153
ARTIA ARTIA PRAHA CS0008411864 07.11.1994 (361.00Kč)
ASISTENČNÍ CENTRUM CZ0009001137
ASMAREA 12,00/32 CZ0003505778
ASPEKTA 18,5/97 CZ0003500217 10.10.1997 (106.00Kč)
ASPEKTA H.13,4/00 DL.ASPEKTA 13,4/97 CZ0003500647 22.05.2000 (79.98Kč)
ASPEKTA HOLDING ASPEKTA HOLDING CZ0009078705 22.05.2001 (1.00Kč)
ASSECO SOLUTIONS CZ0009002929
ASSIDOMÄN SEPAP SEPAP CS0005012954 16.10.1998 (736.00Kč)
ASTRA - LIBÍN ASTRA LIBÍN CZ0009049656 28.03.1997 (33.31Kč)
ASTRA SERVIS ZEM.STAVBY ŽATEC CZ0009039152 30.05.1997 (86.18Kč)
AT SOLAR 10,00/32 CZ0003503633
ATAS NÁCHOD ATAS ELEKTROMOTORY NÁCHOD A.S. CS0005028257 30.09.1997 (273.00Kč)
ATEKO ATEKO HRADEC KRÁL. CZ0005076257 30.09.1997 (19.38Kč)
ATEKO HRADEC KRÁL. ATEKO A.S. CZ0008467057
ATELIÉRY ZLÍN ATELIÉRY ZLÍN CZ0009042750 30.05.1997 (43.50Kč)
ATESO ATESO JABLONEC N.N CS0005012350 20.08.2001 (179.00Kč)
ATIP TRUTNOV ATIP, A.S. CZ0008465895
ATLANTA SAFE ATLANTA SAFE, AKCIOVÁ SPO LEČNOST CZ0008040565
ATLANTA SAFE ATLANTA SAFE, AKCIOVÁ SPO LEČNOST CZ0008040573
ATLANTIK FIN. TRHY ATLANTIK FINANČNÍ TRHY, A .S. CZ0008033982
ATREA VAR/27 CZ0003504490
ATS-TELCOM PRAHA CZ0009001897
AUGUSTIN 11,50/32 CZ0003507352
AUST RAGB 3,50/15 RAGB3.5 07/15 AT0000386198
AUST RAGB 4,15/37 RAGB4.15 03/37 AT0000A04967
AUST RAGB 4,30/17 RAGB4.3 09/17 AT0000A06P24
AUST. 3,65/22 RAGB3.65 04/22 AT0000A0N9A0
AUST. 3,90/20 RAGB3.9 07/20 AT0000386115
AUST. 4,00/16 RAGB4 09/16 AT0000A011T9
AUST. 4,35/19 RAGB4.35 03/19 AT0000A08968
AUST. 4,65/18 RAGB4.65 01/18 AT0000385745
AUST. EUR 3,20/17 EUR 3,20 AUSTRIA, REP.OF 10-2017 AT0000A0GLY4
AUST. EUR 3,40/14 EUR 3,40 AUSTRIA, REP.OF 09-2014 AT0000A0CL73
AUST. EUR 4,30/14 EUR 4,30 AUSTRIA, REP.OF 04-2014 AT0000386073
AUST. USD 3,25/13 USD 3,25 AUSTRIA, REP.OF (1-6) 03-2013 XS0170724479
AUST.07 EUR0,00/11 EUR 0,00 AUSTRIA, REP.OF 070711 XS0616027396
AUST.10 USD0,00/11 USD 0,00 AUSTRIA, REP.OF 111011 XS0549346707
AUST.11 EUR0,00/11 EUR 0,00 AUSTRIA, REP.OF 091111 XS0558818711
AUST1.75 06/16 AUST1.75 06/16 XS0638878461
AUTIA AUTIA HUMPOLEC CS0005037068 28.03.1997 (69.00Kč)
AUTO MOTORS ÚSTÍ ÚSTECKÁ ŘEZNICK CS0008459459 28.03.1997 (15.00Kč)
AUTOCENTRUM LIBOU. AUTOCEN. LIBOUCHEC CZ0005075754 12.02.1999 (89.77Kč)
AUTOLINHART BOREK AUTOLINHART BOREK A.S. CZ0009103982
AUTOMOT AUTOMOT M.BOLESLAV CZ0009046553 30.05.1997 (44.23Kč)
AUTOOPRAVNA TURNOV AUTOOPRAVNA TURNOV CS0005033968 28.03.1997 (32.20Kč)
AUTOREMONT 1.BRUN. AUTOREMONT 1.BRUN. CZ0005079350 28.03.1997 (22.00Kč)
AUTOREPARIN AUTOREPARIN LIBER. CS0005039155 28.03.1997 (75.00Kč)
AUTOSALON KLOKOČKA CZ0009002010
AUTOSLUŽBA PRAHA AUTOSLUŽBA PRAHA CS0008203659 30.05.1997 (49.20Kč)
AUTOTECH PRAHA AUTOTECH PHA VINO CZ0009069555 30.05.1997 (47.00Kč)
AVANTI PRO.4,50/20 CZ0003515629
AVE SB.SUROVINY AVE SBĚRNÉ SUROVINY A.S. CZ0009059457 30.05.1997 (45.49Kč)
AVENIER CZ0009001699
AVG TECHNOLOGIES NL0010060661
AVIA DAEWOO AVIA PRAHA CS0005020759 20.12.2001 (13.04Kč)
AVIA KUTNÁ HORA AVIA KUTNÁ HORA ,A.S. CS0005014455 30.05.1997 (28.50Kč)
AVIA NOVOSEDLY AVIA STR.NOVOSEDLY CS0005032051 30.05.1997 (65.00Kč)
AVICOM JÁNSKÁ AVICOM JÁNSKÁ CS0008459657 30.05.1997 (19.89Kč)
AVIVA ŽIVOTNÍ POJ. AVIVA ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0008040235
AVIVA ŽIVOTNÍ POJ. AVIVA ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0008040243
AXA CEE AKCIOV.OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472594
AXA CEE DLUHOP.OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472578
AXA CORPO.FUND OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472560
AXA CZK KONTO OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472602
AXA EUR KONTO OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472586
AXA EUROBOND OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOST A.S. CZ0008473675
AXA IS AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008041043
AXA L.T.L.FUND OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008473006
AXA POJISTOVNA AXA POJIŠŤOVNA A.S. CZ0009107280
AXA REAL VALUE OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOST A.S. CZ0008473741
AXA REALITNÍ F.OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472776
AXA RON FUND 2 OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOST A.S. CZ0008473717
AXA S.E.E.SFF OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472891
AXA S.G.E.SFF OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472883
AXA S.OPP.SFF OPF AXA INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTA.S. CZ0008472917
AXA ŽIV.POJ. AXA ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNAA.S. CZ0008037140
AXL AXL SEMILY CZ0005108308
AXON 0,00/20 CZ0000000617
A-Z ÚLOŽIŠTĚ CZ0005129320
A-Z ÚLOŽIŠTĚ CZ0005129338
B. ENG 1,375/14 BOEN 1.375 03/14 XS0599645263
B.G.M. CAPITAL PRVNÍ STR.BOHEMIA CZ0009094009
B.G.M. CAPITAL PRVNÍ STR.BOHEMIA CZ0009093944
B.G.M. HOLDING CZ0009089207
B.G.M. HOLDING CZ0009089249
B.O.I.S. VIF BRNO B.O.I.S.-VIF, A.S. CZ0008005501
B:REAL ES 8,00/32 CZ0003504730
BAACUKRU BAACUKRU
BAAHSRNI HOTELY SRNÍ, A.S. CZ0009108502
BAAKA BAAKA
BAASTMOZ BAASTMOZ
BAATERO BAATERO
BACTESTI ES0009026760
BACVODSV BACVODSV
BALÍRNY TCHIBO BALÍRNY TCHIBO JI. CZ0008421559 30.09.1997 (106.50Kč)
Balírny TCHIBO CS0008421566 14.12.1993 (1 900.00Kč)
BALNEA BALNEA PRAHA CS0008437661 28.03.1997 (37.00Kč)
BALNEA BALNEA PRAHA CZ0009083408
BÁŇ. PROJ. TEPLICE BÁŇ.PROJ.TEPLICE CS0008459350 28.03.1997 (62.00Kč)
BÁŇ.PROJ.TEPLICE BÁŇSKÉ PROJEKTY TEPLICE A .S. CZ0008466687
BÁŇ.PROJ.VAL.MEZ. BÁŇ.PROJ.VAL.MEZ. CS0008433751 30.05.1997 (147.45Kč)
BÁŇ.STAVBY MOST BÁŇSKÉ STAVBY MOST, A.S. CS0005012756 12.02.1999 (52.84Kč)
BANCO POPOLARE ČES 770990000869
BANKA HANÁ KOMB/98 DL.B.HANÁ KOMB/98 CZ0003700296 12.10.1998 (100.00Kč)
BANKA HANÁ.13,0/97 DL.B.HANÁ 13/97 CZ0003700205 14.11.1997 (97.00Kč)
BANKOVNÍ HOLDING BANKOVNÍ IF PRAHA CZ0009092201 21.10.1998 (950.00Kč)
BANKOVNÍ HOLDING BANKOVNÍ IF PRAHA CZ0008010709 17.09.2001 (43.50Kč)
BARTOŇ TEXT.ZÁVODY BARTOŇ - TEXTILNÍ ZÁVODY A.S. CS0005071067
BARTOŇ TEXT.ZÁVODY BARTOŇ - TEXTILNÍ ZÁVODY A.S. CS0005026350 28.03.1997 (73.39Kč)
BASK BASK ROUDNICE N.L. CS0008423760 30.09.1997 (333.00Kč)
BASKET SPOLCHEM.UL BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L. , A.S. CZ0008465697
BAUSET CZ CZ0005126920
BAUSET CZ CZ0005126938
BAWAG BANK CZ 770990000430
BAZABLE BAZABLE
BEKON BEKON ŠLUKNOV CZ0005106203
BEKY BEKY A.S. CZ0005122127
BEL BGB 2,00/12 BGB2 03/12 BE0000317264
BEL BGTB 0,00/11 BGTB 12/15/11 BE0312674436
BEL BGTB 0,00/12 BGTB 02/16/12 BE0312676456
BEL.08 EUR 0,00/11 EUR 0,00 BELGIUM, KINGDOM 180811 BE0312670392
BEL.09 EUR 0,00/11 EUR 0,00 BELGIUM, KINGDOM 150911 BE0312671408
BEL.09 EUR 5,00/11 EUR 5 BELGIUM, KINGDOM OF (OLO 36)01-2011 BE0000296054
BEL.10 EUR 0,00/11 EUR 0,00 BELGIUM, KINGDOM 10-2011 BE0312672414
BEL.11 EUR 0,00/11 EUR 0,00 BELGIUM, KINGDOM 171111 BE0312673420
BELAGRA ZZN BŘECLAV CZ0008449055 30.05.1997 (37.00Kč)
BELATA TR. 6,50/14 CZ0003507774
BEMAGRO BEMAGRO MALONTY CZ0009071155 30.09.1997 (53.00Kč)
BEMETT NEM.UIF CZ0008041829 12.01.2018 (260 000.00Kč)
BEMETT VAR/17 CZ0003507659
BEMETT VAR/22 CZ0003507667
BEMETT VAR/32 CZ0003507642
BEMO BEROUN BEMO BEROUN A.S. CZ0008040425
BENAR BENAR BENEŠOV N.PL CZ0005091058 30.09.1997 (50.35Kč)
BEND SYS. 6,50/14 CZ0003506891
BENZINA BENZINA PRAHA CZ0005106641
BENZINA 12,7/00 DL.BENZINA 12,7/00 CZ0003500704 09.08.1999 (99.75Kč)
BENZINA 14,75/02 CZ0003500852 10.10.2000 (103.50Kč)
BENZINSERVIS CZ0009063657 05.06.1996 (115.99Kč)
BERGER BOHEMIA NOVÉ SILNICE PLZE CS0005023456 30.05.1997 (448.00Kč)
BERTHOLD WHEELS BERTHOLD WHEELS,A.S. CZ0009101408
BESKYD. LESY JABL. BESKYD.LESY JABLU. CZ0009043857 28.03.1997 (44.00Kč)
BESKYDSKÁ STAVEBNÍ BESKYD.STAV.TŘINEC CZ0005018655 28.03.1997 (23.00Kč)
BESKYDSKÁ STAVEBNÍ CZ0005130278
BESTSPORT ARENA BESTSPORT ARENA, A.S. CZ0008467867
BESTSPORT SERVICES BESTSPORT SERVICES, A.S. CZ0008467859
BESTSPORT SERVICES CZ0008467974
BETA ČESKÝ IF BETA ČESKÝ IF ZLÍN CZ0009088001
BETA OLOMOUC BETA OLOMOUC CS0008429155 30.09.1997 (76.00Kč)
BGTB 06/14/12 BGTB 06/14/12 BE0312680490
BGTB 07/19/12 BGTB 07/19/12 BE0312681506
BGTB 09/20/12 BGTB 09/20/12 BE0312683528
BH CAPITAL BH CAPITAL, A.S. CZ0008465614
BH CAPITAL BH CAPITAL, A.S. CZ0008465622
BH CAPITAL BH CAPITAL, A.S. CZ0008465630
BH CAPITAL BH CAPITAL, A.S. CZ0008024601 12.02.1999 (429.40Kč)
BIGBOARD 7,00/17 CZ0003502312 12.01.2018 (103.00Kč)
BIGBOARD 9,00/19 CZ0003503153
BIJO TC BIJO TC PRAHA CZ0009060158 19.03.1997 (43.31Kč)
BIJOUDATA BIJOUDATA JABLONEC CS0008423562 19.03.1997 (36.30Kč)
BÍLÝ MOST BÍLÝ MOST A.S. CZ0009107900
BIOCEL BIOCEL PASKOV CS0005017953 18.12.2001 (484.60Kč)
BIOMA DŘEVOHOSTICE BIOMA DŘEVOHOSTICE, A.S. CS0008432050 28.03.1997 (8.85Kč)
BIOPHARM VÚBVL BIOPHARM VÚ JÍLOV CZ0009053559 30.05.1997 (153.90Kč)
BIOSTER. BIOSTER VEV.BITÝŠ. CZ0005089052 12.02.1999 (540.80Kč)
BIVOJ OPAVA BIVOJ OPAVA CZ0005099952 30.09.1997 (56.86Kč)
BIŽUTERIE ČS.MINC BIŽUTERIE Č.MINC. CS0008414462 12.02.1999 (167.20Kč)
BKO 0 06/14 BKO 0 06/14 DE0001137388
BKO0.25 03/14 BKO0.25 03/14 DE0001137370
BL TREE 7,00/22 CZ0003503351
BLAPIONE EZ0008471018
BLUE D.I. 6,00/22 CZ0003504201
BMT BMT BRNĚN.MED.TE. CS0005030758 30.05.1997 (6.93Kč)
BMT BRNO BMT BRNĚN.MED.TE. CS0005072065
BOBROVSKÁ CZ0005129361
BOBROVSKÁ CZ0005129379
BOBROVSKÁ CZ0005129387
BOBROVSKÁ CZ0005129395
BODY INTER.BROKERS BODY INTERNATIONAL BROKER S A.S. CZ0008038445
BODY INTER.BROKERS BODY INTERNATIONAL BROKER S A.S. CZ0008038544
BOHEMIA CRYS.GROUP BOHEMIA CRYSTAL GROUP, A. S. CZ0009092607 12.11.1997 (48.83Kč)
BOHEMIA GLASS CZ0009088605
BOHEMIA PRAHA BOHEMIA PRAHA CZ0009076600
BOHEMIA SEKT BOHEMIA SEKT CZ0008445251 18.05.2000 (2 484.00Kč)
BOHEMIA VENTURE C.A.S. 9.HOLDING CZ0009088506 09.02.1999 (162.33Kč)
BOHEMIA VIDEO ART BOHEMIA VIDEO ART CS0008440855 28.03.1997 (120.00Kč)
BOHEMIA-LÁZNĚ BOHEMIA LÁZNĚ K.V. CZ0008443454 30.09.1997 (336.00Kč)
Bohemia-lázně CS0008443461 09.12.1993 (536.00Kč)
BOHUŠOV. MLÉKÁRNA BOHUŠOVICKÁ MLÉK. CZ0005081950 30.05.1997 (39.01Kč)
BOHUŠOV. MLÉKÁRNA BOHUŠOVICKÁ MLÉK. CZ0005082065
BOMBARD.TRANS.CR BOMBARDIER TRANSPORTATION CZECH REPUBLIC A.S. CZ0005123075
BOMBARD.TRANS.CR BOMBARDIER TRANSPORTATION CZECH REPUBLIC A.S. CZ0005123083
BONECO BONECO BENEŠOV CS0008426664 30.05.1997 (82.13Kč)
BONUS GARANT CZK BONUS GARANT CZK CERTIFIKÁT, 10.5.2012 AT000B057427 09.05.2012 (102.02Kč)
BONUS PFO 770980000952
BOPO BOPO, A. S. - V LIKVIDACI CZ0005091157 12.02.1999 (23.10Kč)
BOR BOR ČESKÁ LÍPA CZ0009060752 28.03.1997 (50.00Kč)
BOR CZ0009089108
BOR BIOTECHNOLOGY CZ0005128918
BOREALIS GI000A1J9JJ0 30.10.2017 (180.00Kč)
BOS BYSTŘICE P.P. BOS, A.S. CZ0005123299
BOTAS BOTANA SKUTEČ CS0008414959 30.05.1997 (26.00Kč)
BOTS 03/14/13 BOTS 03/14/13 IT0004803273
BOTS 07/16/12 BOTS 07/16/12 IT0004745086
BOTS 09/28/12 BOTS 09/28/12 IT0004803265
BPOWER ONE 8,00/30 CZ0003503799
BR DE. EUR 0,00/11 EUR 0,00 DEUTSCHLAND, BUNDESREPUBLIK (BRD) (F DE0001115855
BR DE. EUR 0,50/12 EUR 0,50 GERMANY, REP. OF 10-2012 DE0001137305
BR DE. EUR 1,25/11 EUR 1,25 GERMANY, REP. OF 09-2011 DE0001137289
BR DE. EUR 1,50/13 EUR 1,50 GERMANY, REP. OF 11-2013 DE0001137339
BR DE. EUR 2,00/16 EU R 2,00 GERMANY, REP. OF 11-2016 DE0001141596
BR DE. EUR 2,25/15 EUR 2,25 GERMANY, REP. OF 10-2015 DE0001141570
BR DE. EUR 2,50/15 EUR 2,50 GERMANY, REP. OF (156) 10-2015 DE0001141562
BR DE. EUR 2,50/21 EUR 2,50 GERMANY, REP. OF 10-2021 DE0001135424
BR DE. EUR 3,00/20 EUR 3,00 GERMANY, REP. OF 10-2020 DE0001135408
BR DE. EUR 3,50/11 EUR 3,50 BRD.SCHATZ 06-2011 DE0001141497
BR DE. EUR 4,00/12 EUR 4,00 BRD.SCHATZ 07-2012 DE0001141505
BR DE. EUR 4,75/34 EUR 4,75 BRD 03-2034 DE0001135226
BR DE. EUR 5,00/11 EUR 5 BRD 01-2011 DE0001135184
BR DE. EUR 5,00/12 EUR 5 BRD 02-2012 DE0001135200
BR DE. EUR 5,50/31 EUR 5,50 BRD 00-2031 DE0001135176
BR DE. EUR FL.R/12 EUR FL.R GERMANY, REP. OF 10-2012 DE0001137321
BRANO CS0005018167 16.12.1993 (936.00Kč)
BRANO BRANO HRADEC N.MOR CZ0005018150 30.09.1997 (138.90Kč)
BRAQUER BRAQUER A.S. CZ0008467917
BRD 01 EUR 0,00/12 EU R 0,00 GERMANY, REP. OF 250112 DE0001115780
BRD 02 EUR 0,00/12 EU R 0,00 GERMANY, REP. OF 290212 DE0001115806
BRD 03 EUR 4,25/14 EUR 4,25 BRD 03-2014 DE0001135242
BRD 04 EUR 4,25/14 EUR 4,25 BRD 04-2014 DE0001135259
BRD 05 EUR 0,00/12 EUR 0,00 GERMANY, REP. OF 300512 DE0001115863
BRD 09 EUR 0,00/11 EUR 0,00 GERMANY, REP. OF 140911 DE0001115814
BRD 11 EUR 0,00/11 EUR 0,00 GERMANY, REP. OF 231111 DE0001115749
BRD BKO 0,25/13 BKO0.25 12/13 DE0001137362
BRD BKO 0,75/12 BKO0.75 09/12 DE0001137313
BRD BKO 0,75/13 BKO0.75 09/13 DE0001137354
BRD BKO 1,75/13 BKO1.75 06/13 DE0001137347
BRD BUB 01 0,00/12 BUBILL 01/11/12 DE0001115897
BRD BUB 02 0,00/12 BUBILL 02/15/12 DE0001115913
BRD BUB 03 0,00/12 BUBILL 03/14/12 DE0001115939
BRD BUB 04 0,00/12 BUBILL 04/04/12 DE0001115954
BRD BUB 05 0,00/12 BUBILL 05/16/12 DE0001115970
BRD BUB 06 0,00/12 BUBILL 06/13/12 DE0001115988
BRD BUB 06 0,00/12 BUBILL 06/27/12 DE0001115889
BRD BUB 08 0,00/12 BUBILL 08/29/12 DE0001115921
BRD BUB 09 0,00/12 BUBILL 09/26/12 DE0001115947
BRD DBR 1,75/20 DBRI 1,75 04/20 DE0001030526
BRD DBR 2,25/21 DBR2.25 09/21 DE0001135457
BRD DBR 3,25/21 DBR3.25 07/21 DE0001135440
BRD DBR 3,50/19 DBR3.5 07/19 DE0001135382
BRD DBR 3,75/15 DBR3.75 01/15 DE0001135267
BRD DBR 3,75/17 DBR3.75 01/17 DE0001135317
BRD DBR 3,75/19 DBR3.75 01/19 DE0001135374
BRD DBR 4,00/16 DBR4 07/16 DE0001135309
BRD DBR 4,00/37 DBR4 01/37 DE0001135275
BRD DBR 4,25/17 DBR4.25 07/17 DE0001135333
BRD DBR 4,75/28 DBR4.75 07/28 DE0001135085
BRD DBR 5,625/28 DBR5.625 01/28 DE0001135069
BRD DBRS 0,00/12 DBRS0 07/12 DE0001143154
BRD DBRS 0,00/13 DBRS0 07/13 DE0001143162
BRD DBRS 0,00/13 DBRS0 01/13 DE0001142461
BRD DBRS 0,00/14 DBRS0 01/14 DE0001142479
BRD OBL 1,25/16 OBL1.25 10/16 #161 DE0001141612
BRD OBL 2,50/14 OBL2.5 10/14 #155 DE0001141554
BRD OBL 2,75/16 OBL2.75 04/16 #160 DE0001141604
BRD OBL 3,50/13 OBL3.5 04/13 DE0001141521
BRD SCHATZ 1,25/11 EUR 1,25 BRD.SCHATZ 09-2011 DE0001137271
BRD SCHATZ 3,25/15 EUR 3,25 BRD.SCHATZ 05-2015 DE0001135283
BRD SCHATZ 3,50/16 EUR 3,50 BRD.SCHATZ 05-2016 DE0001135291
BRD SCHATZ 4,00/18 EUR 4,00 BRD.SCHATZ (BOBL) 07-2018 DE0001135341
BRD SCHATZ 4,25/12 EUR 4,25 BRD.SCHATZ ((BOBL)) 07-2012 DE0001141513
BRD SCHATZ 4,25/18 EUR 4,25 BRD.SCHATZ 08-2018 DE0001135358
BRD SCHATZ 4,25/39 EUR 4,25 BRD.SCHATZ 07-2039 DE0001135325
BRD SCHATZ FL.R/12 EUR FL.R BRD.SCHATZ 10-2012 DE0001137297
BRENT CRUDE OIL BRENT CRUDE OIL INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 13:1, NEOMEZENO AT0000489778 08.12.2017 (55.70Kč)
BRENT INDEX SHORT BRENT INDEX SHORT, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A07SD6 28.12.2017 (1 273.00Kč)
BRENT TL BRENT TL CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0CU64 13.01.2016 (8.07Kč)
BRENT TL 30 AT0000A0BNW5 19.02.2009 (6.72Kč)
BRENT TL 40 AT0000A0BNY1 05.12.2008 (11.28Kč)
BRENT TL 94,66 AT0000A08YJ9 11.09.2008 (5.70Kč)
BRENT TL+ BRENT TURBO LONG+ CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0BNV7 14.12.2015 (6.67Kč)
BRENT TS AT0000A02BL6 26.10.2007 (8.60Kč)
BRENT TS 107,5 AT0000A07MT5 10.03.2008 (6.40Kč)
BRENT TS 151,07 BRENT TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A09JM2 02.09.2016 (252.00Kč)
BRENT TS 70 AT0000A0BP88 22.10.2009 (9.55Kč)
BRENT TS 91,96 AT0000A0FPR1 07.12.2010 (5.39Kč)
BRENT TURBO LONG AT0000A04C39 07.11.2008 (9.76Kč)
BRENT TURBO SHORT AT0000A02XQ9 09.07.2007 (11.90Kč)
BRISK TÁBOR BRISK TÁBOR A.S. CZ0005074856 30.05.1997 (70.00Kč)
BRISTOL BRISTOL KARL.VARY CZ0009062352 30.05.1997 (124.55Kč)
BRN·NSKµ STROJÖRNA CZ0009091708
BRNĚN.VODÁR.A KAN. BRNĚNSKÉ VODÁRNY A KANALI ZACE, A.S. CZ0009096509 30.05.1997 (150.00Kč)
BRNO 11,1/03 DL.BRNO 11,1/03 CZ0001500037 20.02.2001 (94.00Kč)
BROKER CONSULTING BROKER CONSULTING, A.S. CZ0009109138
BROKER CONSULTING BROKER CONSULTING, A.S. CZ0009104287
BROKERJET Č.S. BROKERJET ČESKÉ SPOŘITELNY , A.S. CZ0008039286
BS DEALER SLUŠOVIC BS DEALER, A.S. CZ0008467230
BS TS CZ0009004040
BSH HOLICE BSH HOLICE CS0005042951 28.03.1997 (34.13Kč)
BSS METACO BRANDÝS BSS METACO BRANDÝS CS0005015163
BTF 02/07/13 BTF 02/07/13 FR0120350527
BTF 03/07/13 BTF 03/07/13 FR0120350535
BTF 03/15/12 BTF 03/15/12 FR0120045523
BTF 04/04/13 BTF 04/04/13 FR0120583010
BTF 05/02/13 BTF 05/02/13 FR0120583028
BTF 05/10/12 BTF 05/10/12 FR0120350436
BTF 05/30/13 BTF 05/30/13 FR0120583036
BTF 06/07/12 BTF 06/07/12 FR0120350451
BTF 06/28/12 BTF 06/28/12 FR0119418913
BTF 07/12/12 BTF 07/12/12 FR0120350477
BTF 08/02/12 BTF 08/02/12 FR0120582939
BTF 08/09/12 BTF 08/09/12 FR0120350485
BTF 10/04/12 BTF 10/04/12 FR0120350501
BTF 10/18/12 BTF 10/18/12 FR0120045572
BTNS1.75 02/17 BTNS1.75 02/17 FR0120473253
BTNS3 07/14 BTNS3 07/14 FR0116843535
BTPS2.5 07/12 BTPS2.5 07/12 IT0004508971
BTPS3.5 06/14 BTPS3.5 06/14 IT0004505076
BTPS4.25 10/12 BTPS4.25 10/12 IT0004284334
BTPS4.5 02/20 BTPS4.5 02/20 IT0003644769
BTPS4.75 05/17 BTPS4.75 05/17 IT0004793474
BUBEN.R.E. 8,00/27 CZ0003504698
BUBILL 04/24/13 BUBILL 04/24/13 DE0001116069
BUBILL 05/22/13 BUBILL 05/22/13 DE0001119600
BUBILL 07/25/12 BUBILL 07/25/12 DE0001115905
BUBILL 09/12/12 BUBILL 09/12/12 DE0001116036
BUBILL 10/10/12 BUBILL 10/10/12 DE0001116051
BUD.MĚŠŤAN.PIVOVAR BUDĚJOVICKÝ MĚŠŤANSKÝPIVOVAR A.S. CZ0008456209
BUDĚJOVICKÁ IFPZK CZ0008041381 12.01.2018 (10 527.00Kč)
BUDIJOVICKY IF CZ0008015104
BUKOVECKÉ PAPÍRNY BUKOVECKÉ PAPÍRNY CS0005024454 31.03.1994 (144.54Kč)
BUSHMAN COMPANY CZ0008469038
BUX VB-AFT BUX INDEX CERTIFICATE, 10:1, NEOMEZENO AT000B054739 29.04.2011 (224.90Kč)
BUZULUK KOMÁROV BUZULUK KOMÁROV CS0005015452 30.09.1997 (115.75Kč)
BV FINANCE 11/97 DL.BV FINANCE11/97 CZ0003700247
BVV BRNO BVV BRNO CS0008412854 10.08.2000 (2 375.00Kč)
BVV Brno CS0008412862 16.12.1993 (2 315.00Kč)
BVV INVEST IS BVV INVEST IS 770000002053
BYSERVIS HOLDING BYSERVIS LIBEREC CS0005007558 30.04.1997 (72.93Kč)
BYTEX BYTEX RUMBURK CZ0005097451 30.09.1997 (18.07Kč)
BYTOSTAV PORUBA BYTOSTAV PORUBA CS0005017052 30.05.1997 (490.00Kč)
BYZI BYZI OSTRAVA CS0008429759 19.03.1997 (14.43Kč)
C.A.S. 2 HOLDING 2.CS HOLDING CZ0009085106 30.09.1997 (3.79Kč)
C.A.S.5.HOLDING C.A.S.5. HOLDING, A.S. CZ0008027703
C.A.S.6. HOLDING C.A.S.6.HOLDING, A.S. CZ0008013406
C.H.R. C.H.R., A.S. CZ0008465762
C.S.FOND POMOCI C.S.FOND POMOCI CZ0008007408
CA CIIF C.S.INFRASTRUKT.IF CZ0008025640
CAC 11,9/98 DL.CAC LEA.11,9/98 CZ0003700320 05.11.1998 (102.00Kč)
CAC LEAS. 3,10/09 CZ0003501470 18.12.2008 (99.89Kč)
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119347
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119446
CAD STUDIO CZ0009000634
CAFÉ SELENA CAFÉ SELENA A.S. CZ0008467453
CALOFRIG BOROVANY CALOFRIG BOROVANY CS0008457354 24.09.2001 (758.60Kč)
CAN USD 2,375/14 USD 2,375 CANADA 09-2014 US135087ZA58
CANDY PLUS CANDY PLUS, A.S. CZ0008467768
CAO TEPLICE CAO TEPLICE A.S. CZ0005122556
CARBORUNDUM ELECT. CARBORUNDUM BENÁT. CS0005015361 30.05.1997 (34.90Kč)
CASINO FRANT.LÁZ. CASINO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ,AKC.SPOL. CZ0008467412
CCTS0 03/14 CCTS0 03/14 IT0004224041
CCTS0 07/16 CCTS0 07/16 IT0004518715
CCTS0 09/15 CCTS0 09/15 IT0004404965
CDL SYSTEM CZ0009000543
CE ENERGY 7,50/15 CZ0003511032
CECE BANKING 200 AT0000A0CXX0 19.05.2010 (234.00Kč)
CECE BANKING 450 AT0000A0DRW2 11.08.2010 (153.40Kč)
CECE BANKING TL AT0000A09958 08.10.2008 (38.94Kč)
CECE BANKING TL AT0000A03E87 22.01.2008 (32.33Kč)
CECE BONUS III CECE EUR BONUS PERFORMER III, 4.3.2012 AT000B053517 01.03.2012 (1 809.00Kč)
CECE OIL TL 500 AT0000A0BL33 19.05.2010 (188.80Kč)
CECE OIL&GAS TL AT0000A03EC7 17.07.2008 (37.40Kč)
CECE OILGAS TL1100 AT0000A099A4 08.10.2008 (35.54Kč)
CECE TEL TL 540 AT0000A0D2F6 11.08.2010 (99.30Kč)
CECE TEL. TL 750 AT0000A083W2 04.02.2009 (20.97Kč)
CECE TELE 850 AT0000A083V4 23.10.2008 (25.40Kč)
CECE TELECOM TL AT0000A03EE3 17.07.2008 (33.51Kč)
CECE TL AT0000A02961 17.07.2008 (133.91Kč)
CECE TL 989,66 AT0000467964 23.01.2009 (14.22Kč)
CECE TS AT0000A01591 29.10.2007 (19.72Kč)
CECE TS 3450 AT0000A07MN8 23.03.2009 (657.10Kč)
CECE VB-AFT CECE INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054705 31.08.2012 (413.10Kč)
CECEXT CECEXT INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A00M07 28.12.2017 (303.00Kč)
CEETX BON 1950 CAP CEETX BONUS 1950 CAP CERTIFIKÁT, 100:1, 9.3.2011 AT0000A0F8R6 08.03.2011 (474.60Kč)
CEETX INDEX LONG CEETX INDEX LONG CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7M9 16.12.2015 (317.20Kč)
CEETX TL 1200 CEETX TURBO LONG 1200 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7L1 10.08.2011 (14.15Kč)
CEETX TL 800 CEETX TURBO LONG 800 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7K3 16.12.2015 (150.80Kč)
CEJCHOVNA ELEKTRO. PREMĚŘENÍ, A.S. CZ0005122051
CELIO CZ0005127563
CEMBRIT MORAVIA EZA ŠUMPERK CS0008430153 28.03.1997 (17.00Kč)
CEMENT BOHEMIA PHA CEMENT BOHEMIA PHA CZ0005108209 10.06.1998 (1 380.00Kč)
CEMENT HRANICE CEMENT HRANICE CZ0005109454 22.10.1998 (5 901.00Kč)
CEMOS CEMOS KUNČIČKY CZ0008433356 30.09.1997 (307.00Kč)
CEN.GR.JČ 16,00/15 CZ0003502478
CEN.GR.JČ 18,00/16 CZ0003504599
CENTEX CENTEX CZ0009050555 20.12.2001 (327.60Kč)
CENTEX CZ0009050522
CENTO IF CENTO IF PRAHA CZ0008024346
CENTR GROUP CZ0009003232
CENTR.GROUP UIF II CZ0008042371 12.01.2018 (725 831.00Kč)
CENTRAL GROUP UIF CZ0008041894 12.01.2018 (524 212.00Kč)
CENTRAL-THERM CZ0008468287
CENTRO HUST.VAR/27 CZ0003503120
Centroprojekt Zlín CS0008448551 14.12.1993 (417.00Kč)
CENTROPROJEKT ZLÍN CENTROPROJEKT ZLÍN CZ0008448560 30.05.1997 (184.01Kč)
CENTRUM ST.INŽ.ZK. CENTRUM ST.INŽ.ZK. CZ0008442555 30.05.1997 (217.00Kč)
CERAM CERAM CS0008421152 30.05.1997 (15.00Kč)
CEREA HOLDING CEREA HOLDING, A.S. CZ0008040250
CETELEM ČR VAR/16 CZ0003510844 25.05.2016 (100.00Kč)
CETELEM ČR AKC SPO CETELEM ČR, A.S. CZ0008465788
CETELEM ČR VAR/14 CETELEM ČR, VARIABILNÍ, 2011 - 2014 CZ0003501736 04.04.2014 (100.00Kč)
CETELEM ČR VAR/19 CZ0003511529 12.01.2018 (100.00Kč)
CETIN CZ0009000089 30.12.2015 (178.90Kč)
CETV CME CETV - CENTRAL EUROPEAN MEDIA ENTERPRISES LTD. BMG200452024 12.01.2018 (99.40Kč)
CEVA KRÁLŮV DVŮR CEVA KRÁLŮV DVŮR CZ0008464252 30.09.1997 (21.30Kč)
CEWE COLOR CEWE COLOR, A.S. CZ0008466927
CEZ BONUS 116 CAP AT0000A0FZ74 30.11.2010 (983.60Kč)
CEZ DISCOUNT AT000B053939 29.10.2008 (59.86Kč)
CEZ FUT DEC07 FCEZA06M1207 21.12.2007 (1 330.00Kč)
CEZ FUT DEC08 CZ0150000151 19.12.2008 (790.10Kč)
CEZ FUT DEC09 CZ0150000276 18.12.2009 (870.10Kč)
CEZ FUT DEC10 CZ0150000409 17.12.2010 (773.10Kč)
CEZ FUT DEC11 FUTURES CEZ, 12/2011 CZ0150000524 16.12.2011 (755.10Kč)
CEZ FUT JUN07 FCEZA06M0607 15.06.2007 (1 053.00Kč)
CEZ FUT JUN08 FCEZA06M0608 20.06.2008 (1 366.00Kč)
CEZ FUT JUN09 CZ0150000219 19.06.2009 (880.10Kč)
CEZ FUT JUN10 CZ0150000334 18.06.2010 (930.10Kč)
CEZ FUT JUN11 FUTURES CEZ, 06/2011 CZ0150000466 17.06.2011 (890.10Kč)
CEZ FUT JUN12 FUTURES CEZ, 06/2012 CZ0150000581 15.06.2012 (725.10Kč)
CEZ FUT MAR07 FCEZA03M0307 16.03.2007 (875.00Kč)
CEZ FUT MAR08 FCEZA06M0308 21.03.2008 (1 225.00Kč)
CEZ FUT MAR09 CZ0150000185 20.03.2009 (750.10Kč)
CEZ FUT MAR10 CZ0150000300 19.03.2010 (910.10Kč)
CEZ FUT MAR11 FUTURES CEZ, 03/2011 CZ0150000433 18.03.2011 (825.10Kč)
CEZ FUT MAR12 FUTURES CEZ, 03/2012 CZ0150000557 16.03.2012 (805.10Kč)
CEZ FUT SEP07 FCEZA06M0907 21.09.2007 (1 122.00Kč)
CEZ FUT SEP08 CZ0150000110 19.09.2008 (1 075.00Kč)
CEZ FUT SEP09 CZ0150000243 18.09.2009 (915.10Kč)
CEZ FUT SEP10 CZ0150000375 17.09.2010 (835.10Kč)
CEZ FUT SEP11 FUTURES CEZ, 09/2011 CZ0150000490 16.09.2011 (749.00Kč)
CEZ FUT SEP12 FUTURES CEZ, 09/2012 CZ0150000615 21.09.2012 (735.10Kč)
CEZ TL 1000 AT0000A076E4 10.09.2008 (9.70Kč)
CEZ TL 340 AT0000A0D2J8 11.08.2010 (539.50Kč)
CEZ TL 450 CEZ TL 450, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAN5 26.06.2013 (51.75Kč)
CEZ TL 500 AT0000A0BL58 19.05.2010 (41.90Kč)
CEZ TL 520 CEZ TL 520, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAP0 21.02.2013 (100.85Kč)
CEZ TL 750 AT0000A0B4D9 10.10.2008 (165.86Kč)
CEZ TL 800 AT0000A0B4F4 08.10.2008 (114.23Kč)
CEZ TS 1050 CEZ TS 1050, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBB8 19.12.2017 (168.05Kč)
CEZ TS 1600 AT0000A09TS8 12.12.2008 (867.00Kč)
CEZ TS 980 CEZ TS 980, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBC6 19.12.2017 (108.90Kč)
CEZ WARCALL 750 CEZ WARCALL 750, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBZ7 23.11.2012 (2.65Kč)
CEZ WARCALL 820 CEZ WARCALL 820, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBX2 23.11.2012 (2.08Kč)
CEZ WARCALL 900 CEZ WARCALL 900, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBY0 23.11.2012 (1.58Kč)
CEZ WARPUT 600 CEZ WARPUT 600, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCS0 23.11.2012 (1.87Kč)
CEZ WARPUT 670 CEZ WARPUT 670, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCR2 23.11.2012 (7.51Kč)
CGH CZ0009082400
CIDEM HRANICE CIDEM HRANICE CS0008418166 30.09.1997 (19.57Kč)
CIHLÁŘ. ZÁV. PRAHA CIHLÁŘSKÉ ZÁV. PHA CZ0005084251 30.05.1997 (43.00Kč)
CIMEX KONCERN C-AKCIOVÝ FOND CZ0009083606
CIMEX KONCERN C-AKCIOVÝ FOND CZ0009083507
CINEMART CINEMART CS0008437851 30.09.1997 (119.24Kč)
CINEPOL CINEPOL, A.S. CZ0008466109
CITILEAS. 10,45/03 CZ0003700502 06.10.2003 (110.79Kč)
CITY HOME 5,00/23 CZ0003517559
CITY T.H. 0,00/17 CZ0003511479
CIV.17,5/99 DL.CIV ZLÍN17,5/99 CZ0003500258
CIVO CZ0009054458 05.06.1996 (61.00Kč)
CME 15,00/17 US153443AK24
COLAS CZ COLAS CZ, A.S. CZ0005122101
COLBER PODF. I CZ0008042496 12.01.2018 (990.80Kč)
COLEC 9,50/27 CZ0003507469
COLORBETON COLORBETON LIBEREC CS0005038157 30.05.1997 (187.17Kč)
COLORLAK COLORLAK ST.MĚSTO CZ0005088658 30.09.1997 (17.12Kč)
COLOSSEUM COLOSSEUM, A.S. CZ0008037504
COMES IFPZK CZ0008041985 12.01.2018 (40 523.00Kč)
COMFORT M. 7,00/24 CZ0003511404
CONCENTRA CONCENTRA A.S. CZ0008467180
CONCORDIA INV.IF CONCORDIA INVEST, A.S., INVESTIČNÍ FOND CZ0008021201
CONCORDIA LESOV CONCORDIA LESOV CZ0005105254 28.03.1997 (144.50Kč)
CONET SW POHOŘELIC C O N E T SW A.S. CZ0008465937
CONSEQ 0,00/16 CZ0003704173
CONSEQ 0,00/17 CZ0003704009
CONSEQ BOND OPF A IE0031282662
CONSEQ BOND OPF B IE0031282886
CONSEQ BOND OPF C IE0031283074
CONSEQ BOND OPF D IE0031283181
CONSEQ EQITY OPFA IE0031283306
CONSEQ EQITY OPFB IE0031283520
CONSEQ EQITY OPFD IE0031283637
CONSEQ FUNDS IS CONSEQ FUNDS INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008041142
CONSEQ INV. MANAGE CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT, A.S. CZ0008040375
CONSEQ INV.SPOL. CONSEQ INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0009106886
CONSUS IF CONSUS INVESTIČNÍ FOND A. S. CZ0008028305 30.05.1997 (29.21Kč)
CONVENIO IFPZK CZ0008041530 24.07.2017 (6.79Kč)
CONVENIO PIA SICAV CZ0008042777 12.01.2018 (1.00Kč)
COOP 94 PFU COOP INV. IS BRNO 770990002071 15.11.1999 (5.98Kč)
COR/US GARANT IF CZ0008031341
COR/US GARANT OPF 770000000784
COR/US PROGRES IF CZ0008031044
CORATEX 8,00/27 CZ0003504896
COTTEX CS0005026251 05.10.1993 (187.50Kč)
COTTEX COTTEX HRONOV CS0005070960
COURT CZ0008468378
CPC ČSFR CS0008433264
CPI 4,75/19 CZ0003512782 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI 6,05/16 CZ0003510646 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI 7,00/22 CZ0003502957 12.01.2018 (107.50Kč)
CPI 8,00/42 CZ0003502940 12.01.2018 (108.50Kč)
CPI 8,00/42 CZ0003502932 12.01.2018 (110.00Kč)
CPI ALFA 5,50/17 CZ0003502205 22.09.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 1,85/19 CZ0003516551 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,25/19 CZ0003516569 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/15 CZ0003510679 02.04.2015 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/17 CZ0003512485 05.04.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 3,50/17 CZ0003510687 05.04.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CZ0003510695 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CZ0003511412 12.01.2018 (97.43Kč)
CPI BYTY 5,80/21 CZ0003510703 12.01.2018 (106.50Kč)
CPI II 4,65/22 CZ0003502916 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI III 4,65/22 CZ0003502924 12.01.2018 (100.00Kč)
CPI RP I 5,00/19 CZ0003511164 12.01.2018 (100.69Kč)
CPI VAR/06 CZ0003501231 20.02.2006 (100.00Kč)
CPI VAR/12 CPI VAR/12 CZ0003501447
CPI VAR/15 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2015 CZ0003501835 19.02.2015 (100.00Kč)
CPI VAR/18 CZ0003511024 25.10.2016 (99.62Kč)
CPI VAR/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2019 CZ0003501843 19.02.2016 (100.00Kč)
CPI VAR/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2019 CZ0003501868 12.01.2018 (108.00Kč)
CREAM SICAV CZ0008042264 12.01.2018 (330.80Kč)
CRED.S.CZK OPF PT WOOD & COMPANY INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008471844
CREDIT HR. KRÁLOVÉ CZ0009094405 02.10.1995 (575.00Kč)
CREDIT S.Č.DL.PFO 770970001564
CREDIT SUISSE MORAVSKOČESKÁ IS CZ0008471109
CREDIUM CREDIUM, A.S. CZ0005119545
CREDIUM 4,39/12 CREDIUM 4,39/12 CZ0003501579
CREST 7,79/22 XS0098909475 11.05.2010 (100.00Kč)
CREST VAR/05 XS0123444142 17.10.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/05 XS0110944492 18.09.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/06 XS0132425777 07.07.2006 (100.00Kč)
CRISTAL PALACE CRISTAL PALACE M.L CS0008446456 30.09.1997 (50.00Kč)
CROX INDEX CERT CROX INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054358 31.08.2012 (221.80Kč)
CRYSTAL BOHEMIA CZ0005127951
CRYSTALEX CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089250 20.07.2000 (65.65Kč)
CRYSTALEX NOVÝ BOR CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089268
CS SOFT CZ0009003687
CS TRADING CS TRADING PRAHA CZ0008416559 19.03.1997 (120.00Kč)
CS Trading CS0008416566 16.12.1993 (1 145.00Kč)
CS.FOND PRAV.DIVID C.S.FOND IS CZ0008471083
CS0005008663 CS0005008663
CS0005034263 CS0005034263
CS0005069566 CS0005069566
CS0005070861 CS0005070861
CS0005071265 CS0005071265
CS0008001541 CS0008001541
CS0008427662 CS0008427662
CS0008462263 CS0008462263
CS0009026067 CS0009026067
CS0009026562 CS0009026562
CS0009027362 CS0009027362
CS0009028261 CS0009028261
CS0009029061 CS0009029061
CS0009029665 CS0009029665
CS0009030457 CS0009030457
CS0009030663 CS0009030663
CSS INDEX CERT CSS INDEX CERTIFICATE, 1:1, NEOMEZENO AT000B054085 31.08.2012 (832.50Kč)
CTR ALBERTOV CTR ALBERTOV A.S. CZ0008467545
CTX CTX INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000454186 28.12.2017 (370.50Kč)
CTX TS AT0000A04WQ7 26.10.2007 (45.52Kč)
CTX TS 1900 AT0000A0DSP4 10.08.2009 (31.61Kč)
CTX TS 3500 AT0000A05V43 17.12.2008 (603.90Kč)
CTX TURBO SHORT AT0000A029E3 25.04.2007 (102.01Kč)
CUKR. M.HRADIŠTĚ CUKROVAR MN.HRAD. CZ0005104653 28.03.1997 (20.39Kč)
CUKR. OVČÁRY CUKROVAR OVČÁRY CZ0005095851 19.03.1997 (27.00Kč)
CUKR. PROSENICE CUKROVAR PROSENICE CZ0005080853 19.03.1997 (15.75Kč)
CUKR. UNIČOV CUKROVAR UNIČOV CZ0009053757 30.09.1997 (50.00Kč)
CUKRÁRNA KARLÍN CUKRÁRNA KARLÍN A.S. CS0008438560 28.03.1997 (20.00Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0008426953 28.03.1997 (100.10Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0009029863
CUKROVAR BRODCE CUKROVAR BRODCE NJ CZ0009053658 28.03.1997 (59.17Kč)
CUKROVAR BRODEK CUKROVAR BRODEK CS0008432357 30.09.1997 (30.77Kč)
CUKROVAR DRAHAN. CUKROVAR DRAHANOV. CS0008432159 28.03.1997 (13.17Kč)
CUKROVAR HODONÍN CUKROVAR HODONÍN CS0008421855 23.05.1996 (29.00Kč)
CUKROVAR HRUŠOVANY CUKROVAR HRUŠOVANY CZ0008421658 30.09.1997 (550.00Kč)
CUKROVAR KOJETÍN CUKROVAR KOJETÍN CS0008432258 30.09.1997 (71.33Kč)
CUKROVAR LITOVEL CUKROVAR LITOVEL A.S. CS0008428652 30.09.1997 (240.00Kč)
CUKROVAR NĚMČICE CUKROVAR NĚMČICE CS0008462651 30.05.1997 (34.03Kč)
CUKROVAR VRBÁTKY CUKROVAR VRBÁTKY A.S. CS0008417358 28.03.1997 (40.00Kč)
CUKROVAR VYŠKOV CUKROVAR VYŠKOV A.S. CS0008463261 10.12.1996 (11.00Kč)
CUKRSPOL PRAHA CUKRSPOL PRAHA CS0008464558 30.09.1997 (120.10Kč)
CUTISIN CUTISIN JILEMNICE CS0008419156 16.07.1997 (1 065.00Kč)
Cutisin CS0008419164 16.12.1993 (4 000.00Kč)
CYRRUS 4,00/16 CZ0003703530
CZ 92/91 CZ 92/91, A.S. " V LIKVIDACI" CZ0005086157 30.05.1997 (27.44Kč)
CZ0005003384 CZ0005003384
CZ0005009589 CZ0005009589
CZ0005101600 CZ0005101600
CZ0005102467 CZ0005102467
CZ0005103564 CZ0005103564
CZ0005104067 CZ0005104067
CZ0005106542 CZ0005106542
CZ0005108084 CZ0005108084
CZ0008004702 CZ0008004702
CZ0008006889 CZ0008006889
CZ0008008349 CZ0008008349
CZ0008008448 CZ0008008448
CZ0008008646 CZ0008008646
CZ0008012606 CZ0008012606
CZ0008012648 CZ0008012648
CZ0008014941 CZ0008014941
CZ0008015047 CZ0008015047
CZ0008015500 CZ0008015500
CZ0008017688 CZ0008017688
CZ0008020542 CZ0008020542
CZ0008025608 CZ0008025608
CZ0008026184 CZ0008026184
CZ0008203189 CZ0008203189
CZ0008456282 CZ0008456282
CZ0008471687 CZ0008471687
CZ0009046967 CZ0009046967
CZ0009047163 CZ0009047163
CZ0009047460 CZ0009047460
CZ0009058962 CZ0009058962
CZ0009064861 CZ0009064861
CZ0009065264 CZ0009065264
CZ0009075008 CZ0009075008
CZ0009075081 CZ0009075081
CZ0009079943 CZ0009079943
CZ9999999999 CZ9999999999 31.01.1997 (555.50Kč)
CZECH CORN SPIRIT CZECH CORN SPIRIT A.S. CZ0005121905
CZECH INTER.TRAVEL CZECH INTERNATIONALTRAVEL, A.S.-C.I.T., A.S. CZ0009076048
CZECH IT HOLDING CZECH INFORMATION TECHNOLOGY HOLDING A.S. CZ0008465952
CZECH PROPERTY IF BOLESLAVSKO CZ0009086807
CZECH. GR. 3,00/22 CZ0003517740
CZECH. GR. 3,00/22 CZ0003517757
CZECH.GROUP VAR/21 CZ0003515405 12.01.2018 (100.00Kč)
CZECHIRES 8,25/09 CZ0003501074 31.10.2002 (100.00Kč)
Č.TELECOM 4,55/05 CZ0003501306 10.06.2005 (99.91Kč)
Č.ZBROJOVKA VAR/22 CZ0003513533 12.01.2018 (100.00Kč)
ČAH 0,00/15 CZ0003511008
ČAH 2,70/14 CZ0003502155
ČAH 3,90/17 ČESKÝ AEROHOLDING, A.S., 3,90%, 2012 - 2017 CZ0003501884
ČAS - SERVICE ČAS - SERVICE A.S. CZ0008466604
ČAS - SERVICE ČAS - SERVICE A.S. CZ0008466612
ČÁSLAV VARD/02 DL.ČÁSLAV 16,00/02 CZ0001000301 14.02.2000 (98.55Kč)
ČD CARGO 1,26/23 CZ0003515611 12.01.2018 (100.00Kč)
ČD CARGO 1,28/21 CZ0003514457
ČD CARGO 1,40/20 CZ0003513293
ČD CARGO 3,80/16 ČD CARGO, A.S., 3,80%, 2011-2016 CZ0003501793
ČD CARGO STEPUP/16 ČD CARGO, A.S., STEP-UP, 2011 - 2016 CZ0003501751
ČD CARGO VAR/15 ČD CARGO, A.S., VARIABILNÍ, 2011-2015 CZ0003501785
ČD TELEMATIKA CZ0009000881
ČEB 6,95/10 CZ0003700551 08.06.2010 (100.00Kč)
ČEDOK ČEDOK PRAHA CZ0009036356 12.02.1999 (178.70Kč)
ČECHOFRACHT ČECHOFRACHT PRAHA CZ0008413457 12.02.1999 (960.00Kč)
Čechofracht CS0008413464 16.12.1993 (3 600.00Kč)
ČEPOS CZ0009004875
ČEPRO PRAHA ČESKÉ PROD. A ROP. CZ0009078408
ČEPS 770000002673
ČEPS 0,25/21 CZ0003515033 12.01.2018 (99.65Kč)
ČERMÁK A HRACHOVEC CZ0005135251
ČERNIGOV Hr. Král. CS0008453460 07.12.1993 (1 100.00Kč)
ČES.EXPORTNÍ BANKA ČESKÁ EXPORTNÍ BANKA, A.S . CZ0008040987
ČES.EXPORTNÍ BANKA ČESKÁ EXPORTNÍ BANKA, A.S . CZ0008040995
ČES.CHMEL.INV.SPOL CZ0008471356
ČESKÁ LETECKÁ S. CZ0005133827
ČESKÁ FIN. PORAD. ČESKÁ FINANČNÍ PORADENSKÁ , A.S. CZ0008466463
ČESKÁ GUMÁR.SPOL. ČESKÁ GUMÁR.SPOL. CS0008421350 11.11.1999 (187.66Kč)
ČESKÁ NÁMOŘ.PLAVBA ČESKÁ NÁMOŘNÍ PLAVBA CZ0008413556 17.10.2011 (566.00Kč)
ČESKÁ NÁR.PRŮM. ČESKÝ NÁRODNÍ IPF CZ0009094306
ČESKÁ PODNIK.POJ. ČESKÁ PODNIKATEL.POJIŠŤ.A.S.VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008041035
ČESKÁ POJ. ZDRAVÍ ČESKÁ POJIŠŤOVNA ZDRAVÍ A.S. CZ0008040763
Česká pojišťovna CS0008002762 16.12.1993 (10 500.00Kč)
ČESKÁ POJIŠŤOVNA ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S. CZ0009106043
ČESKÁ POJIŠŤOVNA ČESKÁ POJIŠŤOVNA CZ0008002755 31.08.2005 (20 680.00Kč)
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ 4.CS HOLDING CZ0009085304 30.09.1997 (39.19Kč)
ČESKÁ RAFINÉRSKÁ ČESKÁ RAFINÉRSKÁ A.S. CZ0005123448
ČESKÁ SPOŘITELNA CS0008002655 01.09.1994 (5 000.00Kč)
ČESKÁ SPOŘITELNA ČS - Česká spořitelna CZ0008023801 05.08.2002 (336.50Kč)
ČESKÁ SPOŘITELNA ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S. CZ0008023736
ČESKÁ SPR.NEMOVIT. POTRAVINY TURNOV CZ0009049052 30.05.1997 (192.30Kč)
ČESKÁ SPR.NEMOVIT. CZ0009094801
ČESKÁ SPRÁVCOVSKÁ ČESKÁ SPRÁVCOVSKÁ, A.S. CZ0009088720 20.12.2001 (770.70Kč)
ČESKÁ STAVEBNÍ CZ0005129247
ČESKÁ ZBROJOVKA ČESKÁ ZBROJ.U.BROD CS0005029156 14.11.2007 (970.10Kč)
ČESKÉ CUKROVARY ČESKÉ CUKROVARY CZ0008419553 30.05.1997 (62.00Kč)
ČESKÉ DRÁHY VAR/18 CZ0003510885 12.01.2018 (99.50Kč)
ČESKÉ DŘEV.ZÁVODY STRČ.DŘEV.ZÁV.PHA CS0008415667 12.02.1999 (132.67Kč)
ČESKÉ LODĚNICE CS0005069665
ČESKÉ LODĚNICE ČESKÉ LODĚNICE PHA CS0005006956 30.09.1997 (57.95Kč)
ČESKÉ LUPKOVÉ ZÁV. ČESKÉ LUPKOVÉ Z. CS0005041854 30.09.1997 (87.15Kč)
ČESKÉ PŘÍSTAVY ČESKÉ PŘÍSTAVY PHA CS0008201653 12.02.1999 (140.00Kč)
ČESKÉ PŘÍSTAVY ČESKÉ PŘÍSTAVY PHA CS0008205068
ČESKÉ RADIOKOMUN. ČRO - České radiokomunikace CZ0009054607 11.02.2005 (440.00Kč)
ČESKÉ VINAŘ.ZÁVODY ČESKÉ VINAŘSKÉ ZÁVODY A.S . CZ0005081752 30.09.1997 (55.00Kč)
ČESKO-HOLANDSKÁ IS ČESKO HOLANDSKÁ IS CZ0008470655
ČESKOMOR.CEMENT CVM MOKR CZ0005112144 26.10.2001 (659.80Kč)
ČESKOMOR.PRŮM.KAM. ČESKOMOR.PRŮ.KAME. CZ0005095059 30.05.1997 (174.05Kč)
ČESKOMOR.STAV.SPO. ČESKOMORAVSKÁ STAVEBNÍ SPOŘITELNA, A.S. CZ0008040805
ČESKOMOR.VYBER.PF LIBERÁLNÍ IS ÚST CZ0008470549
ČESKOMORAVSKÁ INV. ČESKOMORAVSKÁ INVESTIČNÍ A.S. CZ0005090258 30.09.1997 (16.00Kč)
ČESKOMORAVSKÝ IF ČESKOMOR. IF PRAHA CZ0008033404
ČESKOMORAVSKÝ LEN ČESKOMOR.LEN HUMP. CZ0005037655 28.12.2000 (151.50Kč)
ČESKOSL.OBCH.BANKA ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA, A. S. CZ0008000288
ČESKO-SLEZSKÁ VÝR. ČESKO-SLEZSKÁ VÝROBNÍ, A.S. CZ0005117440
Českoslov. námořní CS0008413563 16.12.1993 (901.00Kč)
ČESKÝ FOND (PIAS) CS0008470001 29.11.1999 (893.10Kč)
ČESKÝ HOLDING CREDITANSTALT IPF CZ0008005741 28.01.1998 (93.61Kč)
ČESKÝ INVEST.TRUST CZ0008471331
ČESKÝ NÁROD.VÝB.IF CZ0008030004
ČESKÝ PORCELÁN ČESKÝ PORCELÁN DUBÍ, A.S. CZ0005105106 30.09.1997 (4 790.00Kč)
ČESKÝ UPF PPF IS PRAHA CZ0008470465 18.09.2002 (1 494.00Kč)
ČETRANS ÚSTÍ N.L. ČETRANS ÚSTÍ N. L. CZ0008206455 28.05.2002 (21.00Kč)
ČEVIS CZ0009076808 30.09.1997 (3 780.00Kč)
ČEZ ČEZ - ČESKÉ ENERGETICKÉ ZÁVODY CZ0005112300 12.01.2018 (502.50Kč)
ČEZ 0,00/09 CZ0003501066 15.12.2008 (42.00Kč)
ČEZ 10,90/01 DL.ČEZ 10,90/01 CZ0003500654 24.05.1999 (103.42Kč)
ČEZ 11,0625/08 DL.ČEZ 11,06/08 CZ0003500662 22.05.2003 (100.00Kč)
ČEZ 11,3/05 DL.ČEZ 11,30/05 CZ0003500423 02.05.2000 (100.00Kč)
ČEZ 14 3/8 /01 CZ0003500233 22.01.1999 (100.00Kč)
ČEZ 16,5/98 CZ0003500191 05.06.1996 (102.00Kč)
ČEZ 1M 0,00/14 CZ0003511057
ČEZ 2 ČEZ PRAHA CZ0005104950 09.10.2001 (60.70Kč)
ČEZ 3,35/08 CZ0003501348 20.05.2008 (97.20Kč)
ČEZ 4,30/10 CZ0003501520 22.07.2010 (100.70Kč)
ČEZ 8,75/04 CZ0003501090 04.05.2004 (101.40Kč)
ČEZ OZ UIF CZ0008041787 12.01.2018 (366.00Kč)
ČEZ TS AT0000A066D7 06.11.2007 (55.83Kč)
ČEZ TS 1750 AT0000A07Q89 09.05.2008 (524.10Kč)
ČEZ TURBO LONG AT0000A02XK2 17.07.2008 (63.50Kč)
ČEZ VAR/14 ČEZ, A.S., 9,22%, 1999 - 2014 CZ0003501058 23.12.2013 (105.00Kč)
ČEZ W SHORT AT0000A00CL8 21.12.2007 (1.02Kč)
ČGF ČESKÁ GENERAL FOOD CZ0008411501 27.03.1996 (1 350.00Kč)
ČISTÍRNY OSTRAVA ČIST.A PRÁD. OVA CS0008432654 28.03.1997 (38.95Kč)
Čížkovická cement. CS0008418968 16.12.1993 (960.00Kč)
ČKA 4,00/07 CZ0003700858 14.08.2007 (100.17Kč)
ČKA 4,00/10 CZ0003700692 30.09.2010 (99.76Kč)
ČKA 5,05/07 CZ0003700627 04.05.2007 (99.50Kč)
ČKA VAR/05 CZ0003700635 24.05.2005 (100.00Kč)
ČKD BLANSKO CS0005002963
ČKD DOPR.SYSTÉMY ČKD DOPRAVNÍ SYSTÉMY,A.S. CZ0005093559 21.02.2000 (32.50Kč)
ČKD DUKLA PRAHA ČKD DUKLA A.S. CS0005005750 12.02.1999 (26.50Kč)
ČKD DUKLA PRAHA ČKD DUKLA A.S. CS0005070762
ČKD ELTECHNIKA ČKD ELEKTROTE.PHA CZ0005093450 30.05.1997 (13.33Kč)
ČKD EXPORT ČKD EXPORT, A.S. CZ0008465655
ČKD HOŘOVICE ČKD HOŘOVICE A.S. CZ0005093856 30.05.1997 (23.00Kč)
ČKD HRAD.KRÁLOVÉ ČKD HRADEC KRÁLOV CZ0005104455 30.05.1997 (28.71Kč)
ČKD HRONOV ČKD HRONOV CZ0005093658 30.05.1997 (131.42Kč)
ČKD CHOCEŇ ČKD CHOCEŇ A.S. CZ0005093252 28.03.1997 (42.00Kč)
ČKD INTECH ČKD INTECH PRAHA CZ0005101501
ČKD KOMPRESORY ČKD KOMPRESORY PHA CZ0005093351 30.05.1997 (18.00Kč)
ČKD KUTNÁ HORA ČKD KUTNÁ HORA, A.S. CS0005008051 30.09.1997 (76.32Kč)
ČKD OBCHOD.SLUŽBY ČKD OBCHOD.SLUŽ. CZ0005093757 30.05.1997 (13.16Kč)
ČKD POLOVODIČE CS0005019959 15.02.1994 (180.00Kč)
ČKD POLOVODIČE PHA ČKD POLOVODIČE PRAHA,A.S. CZ0005073908 30.05.1997 (6.96Kč)
ČKD POLYSERVIS ČKD POLYSERVIS CZ0009077004 28.03.1997 (4.51Kč)
ČKD POLYSERVIS CS0005020056 13.02.1995 (79.60Kč)
ČKD PRAHA DIZ ČKD PRAHA DIZ, A.S. CZ0005093153 12.02.1999 (255.00Kč)
ČKD PRAHA HOLDING ČKD PRAHA HOLDING CS0005002765 14.02.2002 (9.48Kč)
ČKD PRAHA HOLDING CZ0005117804
ČKD SLANÝ ČKD SLANÝ A.S. CS0005008150 01.10.1997 (28.93Kč)
ČKD SLUŽBY ČKD SLUŽBY PRAHA CZ0005094052 30.05.1997 (25.65Kč)
ČKD TECH.LABORAT. ČKD TECH.LABOR.PHA CZ0005101709
ČM SPOL. CHOVATELŮ ČESKOMORAVSKÁ SPOLEČNOST CHOVATELŮ, A.S. CZ0005122093
ČM SPOL. CHOVATELŮ CZ0008469806
ČM ST.SP. 0,00/20 ČESKOMORAVSKÁ STAVEBNÍ SPOŘITELNA, A.S., 0,00%, 2010-2020 CZ0003702250 14.12.2011 (64.72Kč)
ČM ZÁR.A ROZ.BANKA ČESKOMORAVSKÁ ZÁRUČNÍ A R OZVOJOVÁ BANKA, A.S. CZ0008034782
ČMD ČESKOMOR.DOLY KLA. CZ0005103457 07.09.2005 (1 120.00Kč)
ČMD 13,75/98 DL.ČMD 13,75/98 CZ0003500522 12.11.1998 (95.00Kč)
ČNES DOPRAV.STAVBY CZ0005131680
ČNIMF CZ0008018306 10.11.1998 (75.00Kč)
ČNIOPF CZ0008018207 20.12.2001 (30.14Kč)
ČOK.FIKAR 12,00/32 CZ0003502601
ČOKOLÁDOVNY ČOKOLÁDOVNY PRAHA CS0008420964 30.12.1998 (5 650.00Kč)
ČP 1,83/17 CZ0003703555 09.11.2017 (100.00Kč)
ČP 5,10/12 ČESKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., 5,10/12 CZ0003701401 08.11.2012 (100.00Kč)
ČP DIRECT POJIŠŤOV ČP DIRECT, A.S CZ0008035144
ČP LEASING VAR/05 CZ0003501223 11.10.2005 (100.00Kč)
ČP LEASING VAR/06 CZ0003501249
ČP VAR/06 CZ0003700569 13.06.2006 (99.50Kč)
ČS 10,75/02 CZ0003700437 26.02.2002 (108.81Kč)
ČS 3,00/13 ČESKÁ SPOŘITELNA A.S., 3,00%, 2010-2013 CZ0003702359 05.03.2013 (100.00Kč)
ČS 3,49/12 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 3,49%, 2007-2012 CZ0003701286 17.02.2012 (100.00Kč)
ČS 3,50/12 ČESKÁ SPOŘITELNA A.S., 3,50%, 2009-2012 CZ0003702268 13.11.2012 (100.00Kč)
ČS KOMB/08 CZ0003700759 27.12.2007 (100.00Kč)
ČS KOMB/13 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2005-2013 CZ0003701062 12.09.2013 (100.17Kč)
ČS KOMB/17 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2005 - 2017 CZ0003701054 11.08.2017 (90.00Kč)
ČS PLAVBA LABSKÁ ČESKOSLOVENSKÁ PLAVBA LAB SKÁ, A.S. CZ0008209558
ČS VAR/10 CZ0003701278 10.02.2010 (100.00Kč)
ČS VAR/12 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2005-2012 CZ0003701047 11.06.2012 (100.00Kč)
ČS VAR/13 ČESKÁ SPOŘITELNA A.S., VARIABOLNÍ, 2010-2013 CZ0003702367 05.03.2013 (100.00Kč)
ČS VAR/14 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VAR, 2004 -2014 CZ0003700767 04.02.2011 (100.00Kč)
ČS VAR/15 CZ0003701005 13.04.2010 (100.00Kč)
ČS VAR/16 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2006-2016 CZ0003701187 30.08.2011 (100.00Kč)
Čs.keramika CS0008411963 16.12.1993 (1 240.00Kč)
ČS.KERAMIKA ČS KERAMIKA PRAHA CZ0008411956 28.03.1997 (110.78Kč)
ČS.PLAVBA LABSKÁ ČESKOSLOVENSKÁ PLAVBA LAB SKÁ, A.S. CS0008203550 04.10.2001 (13.90Kč)
ČS.SPRÁVCOV.VAR/01 CZ0003500894 08.08.2001 (100.50Kč)
ČSAD AUTOBUSY PLZ. ČSAD AUTOBUSY PLZ. CZ0008206950 30.09.1997 (25.75Kč)
ČSAD BENEŠOV ČSAD BENEŠOV CZ0008207354 28.03.1997 (52.00Kč)
ČSAD BLANSKO ČSAD BLANSKO CZ0008208055 19.03.1997 (44.00Kč)
ČSAD BOSKOVICE ČSAD BOSKOVICE CZ0008205853 28.03.1997 (33.00Kč)
ČSAD BRNO ČERNOV. ČSAD BRNO - ČERNOVICE, A.S. CS0008203055 30.05.1997 (23.00Kč)
ČSAD BRNO HOLDING CZ0008203155 08.11.1996 (69.10Kč)
ČSAD BŘECLAV ČSAD BŘECLAV CZ0008207156 19.03.1997 (27.85Kč)
ČSAD BUS CHRUDIM ČSAD BUS CHRUDIM CZ0008208550 30.05.1997 (59.24Kč)
ČSAD BUS CHRUDIM ČSAD BUS CHRUDIM CZ0008208667
ČSAD BUS SEMILY ČSAD BUS SEMILY CZ0008208261
ČSAD BUS SEMILY ČSAD BUS SEMILY CZ0008208154 30.05.1997 (37.00Kč)
ČSAD BUS ÚSTÍ N.L. ČSAD BUS ÚSTÍ N.L. CZ0008206356 12.02.1999 (76.73Kč)
ČSAD BUS ÚSTÍ N.O ČSAD BUS ÚSTÍ N.O. CZ0008208469
ČSAD BUS ÚSTÍ N.O. ČSAD BUS ÚSTÍ N.O. CZ0008208352 30.05.1997 (85.50Kč)
ČSAD Č. BUDĚJOVICE ČSAD Č. BUDĚJOVICE CZ0008207255 30.05.1997 (38.00Kč)
ČSAD ČAS ZNOJMO ČSAD ČAS ZNOJMO CS0008202859 23.08.1995 (51.00Kč)
ČSAD FRÝDEK MÍSTEK ČSAD FRÝDEK MÍSTEK CS0008200754 30.05.1997 (47.00Kč)
ČSAD HAVÍŘOV ČSAD HAVÍŘOV CS0008200853 30.05.1997 (32.30Kč)
ČSAD HODONÍN ČSAD HODONÍN CZ0008206851 30.05.1997 (35.87Kč)
ČSAD JABLONEC N.N. ČSAD JABLONEC N.N. CS0008200457 30.05.1997 (117.20Kč)
ČSAD JINDŘ.HRADEC ČSAD JINDŘ. HRADEC CZ0008206158 30.05.1997 (63.00Kč)
ČSAD KARVINÁ ČSAD KARVINÁ CS0008200952 30.05.1997 (29.02Kč)
ČSAD KLADNO ČSAD KLADNO CZ0008207750 30.05.1997 (187.42Kč)
ČSAD KROMĚŘÍŽ ČSAD KROMĚŘÍŽ CZ0008207859 17.09.1996 (102.00Kč)
ČSAD KUTNÁ HORA ČSAD KUTNÁ HORA CZ0008207057 30.05.1997 (46.00Kč)
ČSAD KYJOV ČSAD KYJOV CZ0008206059 28.03.1997 (25.00Kč)
ČSAD LIBEREC CZ0008209103
ČSAD OPAVA ČSAD OPAVA CS0008203758 28.03.1997 (25.36Kč)
ČSAD OSTRAVA ČSAD OSTRAVA CS0008200556 30.09.1997 (61.15Kč)
ČSAD PELHŘIMOV ČSAD PELHŘIMOV CZ0008206653 28.03.1997 (34.00Kč)
ČSAD PRAHA VRŠOV. ČSAD PHA VRŠOVICE CZ0008207552 30.05.1997 (128.51Kč)
ČSAD PRACHATICE ČSAD PRACHATICE CZ0008205655 30.05.1997 (40.53Kč)
ČSAD ROSICE ČSAD ROSICE CZ0008206257 19.03.1997 (29.91Kč)
ČSAD SLANÝ ČSAD SLANÝ CZ0008205952 28.03.1997 (68.25Kč)
ČSAD TELNICE ČSAD TELNICE CS0005025956 30.05.1997 (66.50Kč)
ČSAD TŘINEC ČSAD ČESKÝ TĚŠÍN CS0008200655 30.05.1997 (41.03Kč)
ČSAD ÚAN PRAHA ČSAD ÚAN PHA FLOR. CS0008201752 25.04.1997 (122.27Kč)
ČSAD ÚAN PRAHA ČSAD ÚAN PHA FLOR. CS0008204863
ČSAD UHER.HRADIŠTĚ ČSAD UHER.HRADIŠT CZ0008206752 30.05.1997 (36.00Kč)
ČSAD VSETÍN ČSAD VSETÍN CS0008201059 30.05.1997 (67.33Kč)
ČSAD VYŠKOV ČSAD VYŠKOV CZ0008207651 30.05.1997 (49.00Kč)
ČSAO PHA HOSTIVAŘ ČSAO PHA HOSTIVA CS0008441267 28.03.1997 (42.94Kč)
ČSAO TEPLICE CS0008203451 03.05.1996 (35.20Kč)
ČSAO UH. HRADIŠTĚ ČSAO UHER.HRADIŠTĚ CS0005031368 13.06.1995 (46.76Kč)
ČSKD - INTRANS ČSKD INTRANS PRAHA CS0008201364 30.09.1997 (46.17Kč)
ČSOB 11,00/00 DL.ČSOB 11,00/00 CZ0003700262 09.05.2000 (103.89Kč)
ČSOB 11,125/97 DL.ČSOB 11,125/97 CZ0003700148 22.07.1997 (99.30Kč)
ČSOB ASSET MANAG. ČSOB ASSET MANAGEMENT, A.S. CZ0008034048
ČSOB Č.PEN.TRH OPF FINOP IS PRAHA CZ0008471612
ČSOB ČES.AKC.OPF CZ0008471653
ČSOB ČES.DLUH.OPF CZ0008471646
ČSOB PENZIJNÍ FOND ČSOB PENZIJNÍ FOND PROGRES, A.S.,ČLEN SKUPINY ČSOB CZ0008040912
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008041159
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008041167
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008040524
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008040516
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008040540
ČSOB POJIŠŤOVNA ČSOB POJIŠŤOVNA, A. S., ČLEN HOLDINGU ČSOB CZ0008040532
ČSOB POJIŠŤOVNA, A 770020000046
ČSOB POJIŠŤOVNA, A 770020000053
ČSOB SMÍŠENÝ OPF CZ0008471661
ČSOB SVĚT.AKC.OPF O.B.INVEST IS CZ0008470580 12.11.1998 (285.00Kč)
ČSOB VAR/02 CZ0003700460 11.06.2002 (95.15Kč)
ČSOB VAR/08 CZ0003700775 25.11.2008 (100.00Kč)
ČSOB VAR/18 ČSOB VARIABILNÍ 2008-2018 CZ0003701799 01.04.2016 (100.00Kč)
ČZ STRAKONICE ČZ STRAKONICE CS0005004258 02.05.2002 (115.00Kč)
D.S.LEASING D.S.LEASING BRNO CZ0009077848 28.03.1997 (2 600.00Kč)
D.S.LEASING CZ0009077806
D.S.LEASING 15/98 DL.D.S.LEA.15,0/98 CZ0003500456 29.10.1998 (101.00Kč)
D.S.LEASING VAR/00 CZ0003500977 13.11.2000 (100.00Kč)
DAIMLER DE0007100000
DAIREWA 6,00/14 CZ0000000278 15.04.2014 (101.00Kč)
DAIREWA 6,00/14 CZ0000000286 22.04.2015 (100.00Kč)
DAIREWAII 5,40/15 CZ0000000401 14.08.2015 (100.00Kč)
DAIREWAIII 5,40/15 CZ0000000419 14.08.2015 (101.75Kč)
DAIREWAIV 5,20/16 CZ0000000575 02.06.2016 (101.00Kč)
DAIREWAV 5,20/16 CZ0000000583 02.06.2016 (100.00Kč)
DAIREWAVI 5,00/16 CZ0000000591 02.06.2016 (100.00Kč)
DAKO-CZ DAKO TŘEMOŠNICE CS0005070663
DAKO-CZ DAKO TŘEMOŠNICE CS0005035559 30.05.1997 (65.00Kč)
DAKONAP CO.6,50/14 CZ0003506693
DALIMA JABLON.N.N. DALIMA A.S. CZ0008467420
DALKIA 11,375/08 CZ0003501033
DALKIA 13,90/02 CZ0003500902 18.09.2002 (100.00Kč)
DALKIA ČR 4,24/15 DALKIA ČR, 4,24%, 2008 - 2015 CZ0003501603 05.10.2015 (102.05Kč)
DÁLNIČNÍ STAVBY CZ0005130088
DAMZA DAMZA PŘEROV CS0005016260
DAS POJ.PR.OCHRANY D.A.S. POJIŠŤOVNA PRÁVNÍ OCHRANY,A.S. CZ0008037389
DAS PŘÍBRAM DAS, A.S. CZ0008424652 28.03.1997 (33.74Kč)
DATAINVEST IF CZ0008030145
DAX INDEX LONG DAX INDEX LONG, CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A04QY3 28.12.2017 (3 340.00Kč)
DAX INDEX SHORT DAX INDEX SHORT, CERTIFIKÁT, 100:1, 11.4.2012 AT0000A056Y4 10.04.2012 (1 354.00Kč)
DAX REV BONUS II AT000B054457 09.09.2009 (3 262.00Kč)
DBR1.75 07/22 DBR1.75 07/22 DE0001135473
DBR2 01/22 DBR2 01/22 DE0001135465
DBR3.75 07/13 DBR3.75 07/13 DE0001135234
DBR4.75 07/40 DBR4.75 07/40 DE0001135366
DBR6 06/16 DBR6 06/16 DE0001134468
DBRS0 07/14 DBRS0 07/14 DE0001143170
DC ENERGY 6,50/21 CZ0003516858
DD-FINANČNÍ SPOL. DD - FINANČNÍ SPOLEČNOST,A.S. CZ0008040284
DĚČÍN 12,5/03 DL.DĚČÍN 12,5/03 CZ0001500060 23.10.2001 (94.00Kč)
DEKINVEST ALFA CZ0008041944 12.01.2018 (613.10Kč)
DELTA CLIMATIZER DELTA CLIMATIZER CS0005014752 28.03.1997 (28.00Kč)
DELVITA 12,5/01 CZ0003500712 14.12.1999 (94.05Kč)
DEN 0,875/12 DENK0.875 03/12 XS0592215239
DEN EUR 3,125/14 EUR 3,125 DENMARK, KINGDOM (5) 09-2014 XS0417728325
DEN USD 1,875/12 USD 1,875 DENMARK, KINGDOM (3) 09-2012 XS0408298494
DEN USD 2,25/12 USD 2,25 DENMARK, KINGDOM (7) 09-2012 XS0428037823
DEN USD 2,75/11 USD 2,75 DENMARK, KINGDOM (1-2) 08-2011 XS0392597026
DENDA BEH. 4,60/16 CZ0000000450
DENDA BEH. 4,60/16 CZ0000000567
DENK0.625 05/15 DENK0.625 05/15 XS0784646829
DENTAL DENTAL PRAHA CZ0005104257 30.05.1997 (55.13Kč)
DEPFA EUR 4,00/13 EUR 4,00 DEUTSCHE PFANDBRIEFBANK AG 08-2013 DE000A0S8XU7
DEPFA USD 5,50/11 USD 5,50 DEPFA BK 06-2011 DE000A0GUFJ3
DEPOS HORNÍ SUCHÁ DEPOS HORNÍ SUCHÁ, A.S. CZ0005122853
DERBY ZLÍN DERBY, A.S. CZ0008466729
DERMACOL DERMACOL PRAHA CZ0009041653 30.05.1997 (36.78Kč)
DESKO DESKO DESNÁ V J.H. CS0008461364 30.05.1997 (97.48Kč)
DESNÁ DESNÁ LOUČNÁ N.DES CZ0009044053 28.03.1997 (22.81Kč)
DESNÁ DESNÁ LOUČNÁ N.DES CZ0009081501
DESTA 13,75/00 DL.DESTA 13,75/00 CZ0003500472 20.09.1999 (25.00Kč)
DESTA-CZ CZ0005112508
DESTA-NOVA DESTA-NOVA, A.S. CZ0009094702
DEUTSCHE BANK AG DE0005140008
DEUTSCHE TELEKOM DEUTSCHE TELEKOM DE0005557508
DEVELOP PRAHA DEVELOP A.S. CZ0008466075
DEXIA EUR 4,125/13 EUR 4,125 DEX MNCPL.AGNCY. 08-2013 FR0010581520
DEXIA KOMMUNALK.CR DEXIA KOMMUNALKREDITCZECH REPUBLIC A.S. CZ0008466281
DEXIA USD 5,125/12 USD 5,125 DEXMNCPL.AGNCY. 07-2012 FR0010479964
DEXIA USD 5,25/17 USD 5,25 DEXIAMUNICIPAL AGENCY07-2017 FR0010437368
DEZA DEZA IF VAL.MEZ. CZ0008016201
DEZA DEZA VAL. MEZI CS0008414058 20.12.2000 (360.00Kč)
DG JIHOVEL DG JIHOVEL JIHLAVA CZ0009049854 28.03.1997 (30.00Kč)
DIBAQ DIBAQ A.S. CZ0008465929
DIMENSION ČESKOMOR.KAPITÁLOV CZ0009100608
DIOPTRA DIOPTRA TURNOV CZ0005099309
DIOPTRA DIOPTRA TURNOV CZ0005099259 28.03.1997 (68.00Kč)
DIOPTRA TURNOV CZ0008468782
DIRECT POJIŠŤOVNA DIRECT POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0009105540
DISCO.ZLÍN 12,0/18 CZ0003511974
DJ EURO STOXX 50 DJ EURO STOXX 50 INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000340146 28.12.2017 (905.80Kč)
DKF HOLDING DĚTSKÝ KUPONOVÝ IF CZ0009092904
DL.HYPOVERE10,4/02 CZ0002000037 10.09.2002 (100.00Kč)
DL.KB NOM/04 770970000947
DL.PREFA 3,00/11 DL.PREFA 3,00/11 CZ0003500753
DLUHOPIS.FOND OPF WOOD & COMPANY INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008472826
DMP DMP PARDUB.SEMTÍN CZ0009041455 30.09.1997 (18.86Kč)
DOBA BAKOV N.JIZ. DOBA A.S. CS0008465951 28.03.1997 (25.00Kč)
DOBRUŠSKÉ STROJÍR. DOBRUŠSKÉ STROJÍR. CS0005027150 30.05.1997 (86.61Kč)
DOLFIN 2 IFPZK CZ0008042330 12.01.2018 (954.80Kč)
DOLFIN IFPZK CZ0008042322 12.01.2018 (1 020.00Kč)
DOM.POTŘ.UNI PLZEŇ DOMÁCÍ POTŘEBY UNI PLZEŇ, A.S. CZ0009046157 30.05.1997 (12.88Kč)
DOMA CS0008433058 27.06.1996 (44.00Kč)
DOMAŽLICKÁ NEM. DOMAŽLICKÁ NEMOCNICE,A.S. CZ0008466216
DOMES KARLOVY VARY DOMES KARLOVY VARY CS0008202065 10.02.1997 (26.00Kč)
DOMINO TŘEBÍČ DOMINO A.S. CS0008421467 28.03.1997 (90.25Kč)
DOMOV PRAHA DOMOV PRAHA CZ0009048856 30.05.1997 (90.00Kč)
DOP.PODNIK M.LÁZNĚ DOPR.P.M.LÁZN CS0008202354 30.05.1997 (90.17Kč)
DOP.PODNIK M.LÁZNĚ DOPR.P.M.LÁZNĚ CS0008204962
DOP.STAVBY A MOSTY DOPR.STAV.A MOSTY CZ0005017459 30.09.1997 (36.16Kč)
DOPLA PAP DOPLA PAP A.S. CS0005023159 30.09.1997 (628.00Kč)
DOPR.P.MĚS.Č.BUDĚJ DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, A.S. CZ0008209525
DOPRAVA A MECHAN. DOPR.A MECH.PLZE CS0008445359 30.05.1997 (300.00Kč)
DOPRAVNÍ POD. K.V. DOPRAVNÍ PODNIK KARLOVY VARY, A.S. CZ0008209582
DOPRAVOPROJ. BRNO CZ0009079604 24.05.1996 (1 530.00Kč)
DOPRAVOPROJ. BRNO DOPRAVOPROJ. BRNO CZ0009079687
DOSTA DOP.STAV.UH DOPR.STAV.UH.HRAD. CS0005037266 30.05.1997 (167.39Kč)
DOSTAV PRAHA DOSTAV PRAHA CS0005022367 30.05.1997 (99.28Kč)
DOSTAV PRAHA CS0005072354
DOTEX DOTEX DOBRÁ N.SÁZ. CZ0005095158 30.05.1997 (43.00Kč)
DOWO DOWO NÁMĚŠŤ N.OSL. CS0005007350 28.03.1997 (37.04Kč)
DP MĚSTA JIHLAVY DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA JIHLAVY, A.S. CZ0008209533
DP MOSTU A LITVÍN. DOPRAVNÍ PODNIK MĚST MOSTU A LITVÍNOVA, A.S. CZ0008209608
DP MOSTU A LITVÍN. DOPRAVNÍ PODNIK MĚST MOSTU A LITVÍNOVA, A.S. CZ0008209004
DROB.ZB.94 PLZEŇ DROBNÉ ZBOŽÍ 94 PLZEŇ A.S . CZ0008467024
DROBNÉ ZBOŽÍ 94 DROB.ZB.94 PLZE CZ0009051454 28.03.1997 (26.98Kč)
DROBNÉ ZBOŽÍ PELH. DROB.ZB.PELHŘIMOV CS0008458261 19.03.1997 (52.63Kč)
DROBNÉ ZBOŽÍ TRADE DROB.ZB.TRADE CHO. CZ0009051553 19.03.1997 (41.72Kč)
DROGERIE CZ0009091807
DROGERIE IK ÚS.N.L DROGERIE IK, A.S. V LIKVI DACI CZ0009049151 30.09.1997 (31.00Kč)
DROGERIE N.JIČÍN DROGERIE NOVÝ JIČÍN A.S. CS0008429551 19.03.1997 (26.00Kč)
DROGERIE OLOMOUC DROGERIE OLOMOUC CS0008429452 28.03.1997 (36.48Kč)
DROGERIE OSTRAVA DROGERIE OSTRAVA CZ0008429354 30.05.1997 (126.00Kč)
Drogerie Ostrava CS0008429361 16.12.1993 (130.00Kč)
DRTIKOLOVA 24 CZ0005127522
DRTIKOLOVA 24 CZ0005127662
DRŮBEŽ.POD.LIBUŠ DRŮBEŽ.P.PHA LIBU CS0008438750 30.09.1997 (66.25Kč)
DRŮBEŽ.POD.LIBUŠ DRŮBEŽ.P.PHA LIBUŠ CS0009028667
DRŮBEŽ.ZÁV.KLATOVY DRŮBEŽ.Z.KLATOVY CS0008447454 12.02.1999 (390.80Kč)
DRŮBEŽ.ZÁVOD DRŮBEŽ.Z.PŘÍŠOVICE CS0008459855 30.05.1997 (15.89Kč)
DRŮBEŽ-VEJCE DRŮBEŽ VEJCE M.BUD CZ0009055059 30.05.1997 (51.78Kč)
DRUHÝ F. KSIO OPF J&T ASSET MANAGEMENT, INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008470606 30.09.1997 (27.95Kč)
DŘEVOKOMB. VRBNO DŘEVOKOMB. VRBNO CS0008436051 30.09.1997 (22.94Kč)
DŘEVOSTROJ ČKYNĚ DŘEVOSTROJ ČKYNĚ CZ0008424157 30.05.1997 (104.20Kč)
Dřevostroj Čkyně CS0008424164
DŘEVOZPRAC. ZÁVODY DŘEVOZPR.Z.FRÝDL. CS0008465654 19.03.1997 (17.93Kč)
DŘEVOZPRAC.POD.PHA DŘEVOZPR.P.PRAHA CS0008438651 28.03.1997 (3.27Kč)
DS STAVEB.VÝR.PHA DS STAVEBNÍ VÝROBA, A.S. CZ0008209574
DST TRUTNOV DST TRUTNOV CS0008453254 30.05.1997 (110.00Kč)
DTB 09/28/12 DTB 09/28/12 NL0009979855
DT-VÝHYB. A STROJ. DT - VÝHYBKÁRNA A STROJÍRNA, A.S. CZ0008209566
DUBSKÁ ENERG.SPOL. DUBSKÁ ENERGETICKÁ SPOLEČNOST, A.S. CZ0005121798
DŮM KULT.M.OSTRAVY DŮM KULTURY MĚSTA OSTRAVY, A.S. CZ0008466752
DŮM KULT.M.OSTRAVY 770020000681
DŮM KULTURY MĚSTA 770950001709
DŮM MÓDY DŮM MÓDY PRAHA CZ0009057154 30.05.1997 (118.00Kč)
DUTCH EUR 4,50/17 EUR 4,50 DUTCH STATE 07-2017 NL0006007239
DUTCH EUR 5,00/11 EUR 5,00 DUTCH STATE DSL 01-2011 NL0000102606
DYAS UHER. OSTROH DYAS UHERSKÝ OSTROH A.S. CS0008451555 30.09.1997 (53.92Kč)
DYNAMICKÝ OPF 770980000663
DYWIDAG PREFA DYWIDAG PREFA A.S. CS0008427050 28.03.1997 (39.90Kč)
E.COM.EUR 3,625/16 EUR 3,625 EUROPEAN UNION (38) 09-2016 EU000A1AJM31
E.H.ČESCOB ÚV.POJ. EULER HERMES ČESCOB, ÚVĚROVÁ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008040292
E.J.R. 8,00/32 CZ0003504839
E4U E4U A.S. CZ0005123620 12.01.2018 (109.00Kč)
EAG EUR 4,50/13 EUR 4,50 EUROHYPO AG 03-2013 DE0003611885
EAG USD 5,00/12 USD 5,00 EUROHYPO AG 06-2012 DE000HBE1MD1
EB ADIDAS BC02 AT0000A1XGX9 12.01.2018 (893.71Kč)
EB ADIDAS BC1 AT0000A1DJU1 07.10.2015 (1 043.00Kč)
EB ADIDAS TL01 AT0000A1NG68 12.01.2018 (133.35Kč)
EB ADIDAS TS01 AT0000A1NG92 16.03.2017 (23.00Kč)
EB ADIDAS TS02 AT0000A1W5M1 12.01.2018 (90.76Kč)
EB BMW BC1 AT0000A19379 24.02.2015 (1 040.00Kč)
EB BMW BC2 AT0000A1EL62 15.12.2015 (946.30Kč)
EB BMW BC3 AT0000A1EL70 15.12.2015 (946.30Kč)
EB BMW TL01 AT0000A1NG76 12.01.2018 (81.51Kč)
EB BMW TS01 AT0000A1NGA8 04.10.2017 (6.30Kč)
EB CBK TL01 AT0000A1TY78 12.01.2018 (18.95Kč)
EB CBK TS01 AT0000A1TYB6 17.03.2017 (1.50Kč)
EB CBK TS02 AT0000A1WKH6 07.07.2017 (1.80Kč)
EB CEZ BC06 AT0000A1PKY5 22.05.2017 (1 053.00Kč)
EB CEZ BC07 AT0000A1PV26 29.11.2017 (1 115.00Kč)
EB CEZ BC3 AT0000A189J4 30.12.2014 (1 050.00Kč)
EB CEZ BC4 AT0000A1C7C2 03.08.2015 (1 047.00Kč)
EB CEZ BC5 AT0000A1HX81 04.08.2016 (1 049.00Kč)
EB CEZ TL08 AT0000A1KC73 12.01.2018 (24.55Kč)
EB CEZ TL09 AT0000A1KJZ5 12.01.2018 (27.78Kč)
EB CEZ TL6 AT0000A163D2 15.12.2015 (4.55Kč)
EB CEZ TL7 AT0000A19L80 23.09.2015 (4.60Kč)
EB CEZ TS07 AT0000A1KK24 25.07.2016 (5.25Kč)
EB CEZ TS5 AT0000A19L98 12.01.2018 (10.95Kč)
EB CEZ TS6 AT0000A1AVY4 08.01.2018 (4.54Kč)
EB DAI TL01 AT0000A1XCP4 12.01.2018 (54.61Kč)
EB DAI TS01 AT0000A1XCQ2 06.09.2017 (6.10Kč)
EB DAX BC01 AT0000A1K8Y4 06.09.2016 (1 055.00Kč)
EB DAX IC1 AT0000A10AJ5 08.02.2016 (1 062.00Kč)
EB DAX RC1 AT0000A1E0Z6 11.05.2016 (1 030.00Kč)
EB DAX TL10 AT0000A1GEW1 04.02.2016 (73.00Kč)
EB DAX TL11 AT0000A1KJS0 12.01.2018 (1 144.82Kč)
EB DAX TL12 AT0000A1W5P4 12.01.2018 (707.15Kč)
EB DAX TL5 AT0000A17QU3 15.10.2014 (74.00Kč)
EB DAX TL7 AT0000A19L15 07.10.2014 (74.45Kč)
EB DAX TL8 AT0000A1AVU2 12.01.2018 (1 278.85Kč)
EB DAX TL9 AT0000A1AVV0 09.02.2016 (76.05Kč)
EB DAX TS09 AT0000A1GEX9 20.12.2016 (69.65Kč)
EB DAX TS10 AT0000A1KJT8 07.12.2016 (77.60Kč)
EB DAX TS11 AT0000A1QPG9 27.10.2017 (87.75Kč)
EB DAX TS6 AT0000A19L23 19.09.2014 (80.70Kč)
EB DAX TS7 AT0000A19L31 12.01.2018 (985.14Kč)
EB DAX TS8 AT0000A1AVW8 02.03.2015 (89.05Kč)
EB DBK TL01 AT0000A1NG84 12.01.2018 (20.18Kč)
EB DBK TL02 AT0000A1QPH7 12.01.2018 (11.24Kč)
EB DBK TS01 AT0000A1NGB6 14.11.2016 (1.95Kč)
EB DBK TS02 AT0000A1PUX6 15.12.2016 (2.90Kč)
EB DBK TS03 AT0000A1QPJ3 12.01.2018 (10.15Kč)
EB EGB BC1 AT0000A12XU0 24.10.2014 (789.70Kč)
EB EGB BC2 AT0000A17QV1 09.12.2014 (799.80Kč)
EB EGB TL08 AT0000A1GF68 09.02.2016 (3.85Kč)
EB EGB TL09 AT0000A1W5L3 12.01.2018 (36.09Kč)
EB EGB TL09 AT0000A1KJX0 24.06.2016 (8.80Kč)
EB EGB TL5 AT0000A19L56 12.01.2018 (66.31Kč)
EB EGB TL6 AT0000A19L64 16.10.2014 (2.80Kč)
EB EGB TL7 AT0000A1AVZ1 12.01.2018 (58.25Kč)
EB EGB TS06 AT0000A1GF76 31.10.2016 (3.30Kč)
EB EGB TS07 AT0000A1PUY4 24.04.2017 (3.20Kč)
EB EGB TS08 AT0000A1W5N9 12.01.2018 (2.36Kč)
EB EGB TS4 AT0000A163E0 10.08.2015 (2.85Kč)
EB EGB TS5 AT0000A19L72 10.04.2015 (3.75Kč)
EB ES50 BC04 AT0000A1KSJ0 11.04.2017 (1 038.00Kč)
EB ES50 BC05 AT0000A1L8J4 07.06.2017 (1 028.00Kč)
EB ES50 BC2 AT0000A1FJV4 27.01.2016 (816.00Kč)
EB ES50 BC3 AT0000A1GFB2 07.04.2016 (1 034.00Kč)
EB ES50 QBC01 AT0000A1W9N1 12.01.2018 (1 034.50Kč)
EB EURCZK TL04 AT0000A1KJV4 06.04.2017 (3.10Kč)
EB EURCZK TL3 AT0000A1CJD9 05.02.2016 (3.10Kč)
EB EURCZK TS06 AT0000A1GFD8 27.09.2016 (14.40Kč)
EB EURCZK TS07 AT0000A1KJW2 12.01.2018 (23.79Kč)
EB EURCZK TS08 AT0000A1TDH7 12.01.2018 (36.94Kč)
EB EURCZK TS09 AT0000A1XKQ5 12.01.2018 (17.65Kč)
EB EURCZK TS3 AT0000A13PY6 26.11.2015 (21.05Kč)
EB EURCZK TS5 AT0000A1AVR8 11.12.2015 (31.30Kč)
EB EURUSD TL01 AT0000A1Y901 12.01.2018 (17.18Kč)
EB EURUSD TS01 AT0000A1Y919 12.01.2018 (5.61Kč)
EB GBPCZK TL03 AT0000A1XKN2 12.01.2018 (16.99Kč)
EB GBPCZK TS03 AT0000A1XKR3 14.09.2017 (1.50Kč)
EB GBPCZK TS04 AT0000A1Y927 12.01.2018 (22.82Kč)
EB GLD IC2 AT0000A16375 12.01.2018 (2 791.28Kč)
EB GLD TL7 AT0000A16383 28.05.2014 (108.85Kč)
EB GLD TL8 AT0000A19LC8 24.07.2015 (164.05Kč)
EB GLD TL9 AT0000A1AVN7 12.01.2018 (564.29Kč)
EB GLD TS6 AT0000A16391 07.07.2016 (148.50Kč)
EB GLD TS7 AT0000A163A8 12.01.2018 (281.17Kč)
EB IFX TL01 AT0000A1WKE3 12.01.2018 (18.38Kč)
EB IFX TS01 AT0000A1WKJ2 19.09.2017 (2.65Kč)
EB KOM BC1 AT0000A183M1 16.12.2014 (1 069.00Kč)
EB KOM BC2 AT0000A183L3 16.12.2014 (1 034.00Kč)
EB KOM TL06 AT0000A1GF84 04.08.2016 (21.80Kč)
EB KOM TL5 AT0000A1AVX6 12.01.2018 (123.66Kč)
EB KOM TS02 AT0000A1KK32 12.01.2018 (61.63Kč)
EB KOM TS1 AT0000A17QT5 12.02.2015 (24.15Kč)
EB LHA BC01 AT0000A1V162 12.01.2018 (1 042.12Kč)
EB LHA TL01 AT0000A1TY86 12.01.2018 (52.56Kč)
EB LHA TS01 AT0000A1TYC4 11.04.2017 (1.70Kč)
EB MONET BC01 AT0000A1VP34 12.01.2018 (1 067.71Kč)
EB MONET TL01 AT0000A1PUV0 12.01.2018 (25.97Kč)
EB MRK TL01 AT0000A1TY94 11.08.2017 (13.90Kč)
EB MRK TS01 AT0000A1TYD2 09.05.2017 (18.55Kč)
EB NTX TL01 AT0000A1LMS2 12.01.2018 (166.90Kč)
EB NTX TS01 AT0000A1LMT0 10.11.2016 (18.55Kč)
EB O2 TL01 AT0000A1KK08 11.07.2016 (2.45Kč)
EB O2 TL02 AT0000A1NAX3 12.01.2018 (11.14Kč)
EB O2 TS01 AT0000A1KK40 14.12.2016 (2.50Kč)
EB O2CR BC01 AT0000A1H1R8 17.03.2016 (1 050.00Kč)
EB OMV TL01 AT0000A1TYA8 12.01.2018 (72.15Kč)
EB OMV TS01 AT0000A1TYE0 12.04.2017 (4.15Kč)
EB OMV TS02 AT0000A1WKK0 07.11.2017 (2.85Kč)
EB ORA BC01 AT0000A1NQZ4 05.04.2017 (1 044.00Kč)
EB PX TL01 AT0000A1NAY1 29.12.2017 (46.85Kč)
EB RBI TL01 AT0000A1WKF0 12.01.2018 (41.80Kč)
EB RBI TS01 AT0000A1WKL8 16.08.2017 (3.40Kč)
EB RWE TL01 AT0000A1PUW8 12.01.2018 (20.98Kč)
EB RWE TS01 AT0000A1PUZ1 14.03.2017 (3.00Kč)
EB S&P500 TL03 AT0000A1LMN3 15.03.2017 (148.75Kč)
EB S&P500 TL04 AT0000A1LMP8 15.03.2017 (186.90Kč)
EB S&P500 TL1 AT0000A17QY5 16.12.2014 (111.95Kč)
EB S&P500 TL2 AT0000A17QZ2 16.12.2014 (89.85Kč)
EB S&P500 TS04 AT0000A1LMQ6 22.11.2016 (14.05Kč)
EB S&P500 TS05 AT0000A1LMR4 01.03.2017 (14.60Kč)
EB S&P500 TS1 AT0000A17R03 11.11.2014 (12.50Kč)
EB S&P500 TS2 AT0000A17R11 16.12.2014 (42.00Kč)
EB S&P500 TS3 AT0000A19L49 15.12.2015 (472.40Kč)
EB SIL BC02 AT0000A1L4H7 09.11.2016 (1 083.00Kč)
EB SIL BC03 AT0000A1X5K4 12.01.2018 (985.38Kč)
EB SIL BC1 AT0000A189K2 17.02.2015 (927.70Kč)
EB SIL TL07 AT0000A1GF19 12.01.2018 (97.13Kč)
EB SIL TL5 AT0000A17QW9 30.09.2014 (15.20Kč)
EB SIL TL6 AT0000A1AVP2 23.11.2015 (19.15Kč)
EB SIL TS07 AT0000A1GF27 20.04.2016 (18.50Kč)
EB SIL TS5 AT0000A163B6 29.11.2017 (16.60Kč)
EB SIL TS6 AT0000A19LD6 12.01.2018 (91.79Kč)
EB UNIP TL01 AT0000A1KK16 12.01.2018 (25.24Kč)
EB UNIP TL02 AT0000A1WKD5 12.01.2018 (15.21Kč)
EB USDCZK TL05 AT0000A1KCA3 29.06.2017 (2.85Kč)
EB USDCZK TL06 AT0000A1XKP7 12.01.2018 (6.46Kč)
EB USDCZK TL3 AT0000A1AVQ0 11.12.2015 (46.45Kč)
EB USDCZK TL4 AT0000A1CJE7 05.02.2016 (24.85Kč)
EB USDCZK TS08 AT0000A1KCB1 16.12.2016 (2.30Kč)
EB USDCZK TS09 AT0000A1QPE4 12.01.2018 (64.95Kč)
EB USDCZK TS10 AT0000A1QPF1 12.01.2018 (74.87Kč)
EB USDCZK TS5 AT0000A178E8 30.12.2014 (1.80Kč)
EB USDCZK TS6 AT0000A1AVS6 09.01.2015 (3.30Kč)
EB USDCZK TS7 AT0000A1CJF4 05.02.2016 (33.55Kč)
EB VIG BC1 AT0000A17BA7 14.11.2014 (1 071.00Kč)
EB VIG BC2 AT0000A19UX5 21.04.2015 (1 039.00Kč)
EB VIG TL01 AT0000A1KC81 17.03.2016 (5.55Kč)
EB VIG TL02 AT0000A1KU14 12.01.2018 (40.05Kč)
EB VIG TL03 AT0000A1WKG8 12.01.2018 (22.54Kč)
EB VIG TS01 AT0000A1KC99 03.05.2017 (5.60Kč)
EB VOW TL01 AT0000A1GMQ6 12.01.2018 (250.90Kč)
EB VOW TS01 AT0000A1NGC4 23.01.2017 (14.85Kč)
EB VOW TS02 AT0000A1TYF7 21.11.2017 (37.00Kč)
EB WTI BC010 AT0000A1REW8 08.11.2017 (955.50Kč)
EB WTI BC09 AT0000A1LN95 08.02.2017 (1 123.00Kč)
EB WTI BC3 AT0000A174N8 10.11.2015 (630.20Kč)
EB WTI BC4 AT0000A19G79 07.05.2015 (741.10Kč)
EB WTI BC5 AT0000A1D2T6 17.06.2015 (1 039.00Kč)
EB WTI BC6 AT0000A1D2U4 17.06.2015 (1 104.00Kč)
EB WTI BC7 AT0000A1EW69 11.11.2015 (766.10Kč)
EB WTI BC8 AT0000A1G4F8 09.12.2015 (825.50Kč)
EB WTI IC02 AT0000A1JUE9 14.11.2017 (1 221.00Kč)
EB WTI TL10 AT0000A1GEY7 07.01.2016 (148.35Kč)
EB WTI TL11 AT0000A1GEZ4 07.12.2015 (69.75Kč)
EB WTI TL12 AT0000A1KC57 12.01.2018 (553.84Kč)
EB WTI TL13 AT0000A1KJY8 12.01.2018 (663.22Kč)
EB WTI TL5 AT0000A17QX7 10.10.2014 (79.80Kč)
EB WTI TL7 AT0000A1AVT4 09.12.2014 (26.00Kč)
EB WTI TL8 AT0000A1BG39 13.01.2015 (70.70Kč)
EB WTI TL9 AT0000A1BG47 25.08.2015 (66.10Kč)
EB WTI TS09 AT0000A1GF01 12.01.2018 (249.14Kč)
EB WTI TS10 AT0000A1KC65 18.03.2016 (36.80Kč)
EB WTI TS11 AT0000A1WKM6 07.11.2017 (56.45Kč)
EB WTI TS7 AT0000A163C4 12.01.2018 (1 310.27Kč)
EB WTI TS8 AT0000A19LB0 12.01.2018 (1 121.66Kč)
EBANKA CZ0008039989
EBEH OPATOVICE EBEH OPATOVICE,A.S. CZ0005122341
EBSN AT0000506217 23.05.2006 (1 267.00Kč)
EC HEAT CZ0005126078
ECM ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G. LU0259919230 24.05.2013 (25.50Kč)
ECM 5,00/11 ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G., 5,00%, 2007-2011 XS0319645981 04.10.2011 (92.00Kč)
ECM VAR/12 ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G., VAR, 2007-2012 CZ0000000211 24.02.2012 (100.00Kč)
ECM WARRANTS ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G., 22.7.2011, ECM XS0258854495 22.07.2011 (250.30Kč)
ECM WARRANTS 2007 ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G., 2.11.2014, ECM XS0319646286 29.11.2012 (51.24Kč)
ECON HOLDING PRAHA ECON HOLDING, A.S. CZ0005123224
ECOTRADE ECOTRADE A.S. CZ0005100958 30.05.1997 (21.45Kč)
ECOTRADE ECOTRADE A.S. CZ0005101063
EDELMETALL TL AT0000A04CC9 09.09.2008 (8.91Kč)
EDEN ARENA CZ0009000022
EDIKT CZ0005129700
EFEKTA VAR/97 DL.EFEKTA VAR/97 CZ0003700114 17.10.1996 (100.00Kč)
EFEKTAFOND EFEKTAFOND IF ZLÍN CZ0008007705
EGAP EXPORTNÍ GARANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ SPOLEČNOST,A.S. CZ0008040508
EGO EGO A.S. CS0009030564
EGO EGO A.S. CS0008448155 30.05.1997 (12.52Kč)
EGRETTA KOLÍN.DOP. EGRETTA KOLÍNSKÁ DOPRAVNÍ ,A.S. CZ0008207453 30.05.1997 (88.78Kč)
EGRETTA PORTFOL IPF PANOK PRAHA CZ0009087102
EGÚ BRNO EGÚ ENERG.ÚST.BRNO CS0008464053 30.05.1997 (61.56Kč)
EGÚ PRAHA EGÚ PHA BĚCHOVICE CS0008437752 28.03.1997 (46.00Kč)
EHC 8,00/27 CZ0003502585
EIB 0,00/23 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, 0,00%, 2003 - 2023 CZ0000000104 12.01.2018 (40.98Kč)
EIB 3,25/07 CZ0000000096 13.11.2007 (98.94Kč)
EIB 4,10/18 CZ0000000138 24.02.2009 (100.00Kč)
EIB 4,15/18 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, 4,15%, 2003 - 2018 CZ0000000120 10.02.2011 (100.00Kč)
EIB 6,50/15 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, 6,50%, 2000 - 2015 CZ0000000054 13.03.2015 (100.00Kč)
EIB 8,20/09 CZ0000000021 18.02.2009 (100.00Kč)
EIB BEI 2,50/12 EIB2.5 04/12 XS0417871554
EIB BEI 3,125/15 EIB3.125 10/15 XS0230228933
EIB BEI 5,375/12 EIB5.375 10/12 XS0148310294
EIB VAR/13 CZ0000000112 12.02.2008 (100.00Kč)
EIB VAR/13 CZ0000000146 12.03.2007 (100.00Kč)
EIB VAR/13 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, VAR, 2003 - 2013 CZ0000000153 10.02.2012 (100.00Kč)
EIB VAR/13 EIB VAR/13 CZ0000000161
EIB VAR/18 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, VARIABILNÍ, 2003 - 2018 CZ0000000179 12.01.2018 (100.00Kč)
EIB VAR/18 EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, VARIABILNÍ, 2003 - 2018 CZ0000000187 12.01.2018 (100.00Kč)
EIB/BEI 2,125/14 EIB 2.125 01/14 XS0587030361
EIB/BEI 2,50/13 EUR 2,50 EUROP.INVEST.BK 10-2015 XS0495347287
EIB/BEI 3,625/11 EUR 3,625 EUROP.INVEST.BK 06-2011 XS0249816579
EIB/BEI 4,25/13 USD 4,25 EUROP.INVEST.BK 08-2013 US298785ER30
EIB/BEI 4,625/14 USD 4,625 EUROPEAN INVEST.BK 04-2014 US298785DD52
EIB/BEI 4,75/14 USD 4,75 EUROP.INVEST.BK 07-2014 XS0322956490
EIB/BEI 4,75/17 EIB4.75 10/17 XS0308505055
EIB1.5 05/14 EIB1.5 05/14 US298785FP64
EKIN TR.6,50/14 CZ0003506842
EKO KOM EKO-KOM, A.S. CZ0008465853
EKOAGROBANKA EKOAGROBANKA ÚST CZ0008024205 28.03.1997 (136.04Kč)
EKOAGROBANKA EKOAGROBANKA ÚST CZ0008024007 30.05.1997 (19.79Kč)
EKOAGROBANKA CS0008000303 22.03.1994 (40 000.00Kč)
EKOAGROFOND ÚSTÍ EKOLOG.A ZEMĚD.IF CZ0008008109
EKOFLORA HR.KRÁL. EKOFLORA HR. KRÁL. CZ0009035853 28.03.1997 (13.00Kč)
EKOFOND CZ0008019908
EKOFOND EKOFOND BRNO CZ0009084703
EKOINGSTAV BRNO EKOINGSTAV BRNO CZ0005026005 30.09.1997 (55.90Kč)
Ekoingstav Brno CS0005026061
EKOINVEST IF EKOINVEST IF BRNO CZ0008023405
EKOKLIMA CZ0005133264
EKOKLIMA CZ0005133272
EKOLTES HRANICE EKOLTES HRANICE, A.S. CZ0005123422
EKOM CZ0005130666
EKOPROJEKT PRAHA EKOPROJEKT PRAHA, A.S. CS0008417952 28.03.1997 (46.44Kč)
EKOS EKOS HR.KRÁLOVÉ CS0008453668 28.03.1997 (66.08Kč)
EKOS KROMĚŘÍŽ EKOS KROMĚŘÍŽ CS0008449369 29.06.1995 (120.82Kč)
EKOS KROMĚŘÍŽ EKOS KROMĚŘÍŽ, A.S. CZ0005123273
EKOSTAVBY BRNO EKOSTAVBY BRNO CZ0009036851 30.05.1997 (21.02Kč)
EKOSTAVBY KAPLICE EKOSTAVBY KAPLICE CZ0009071353 28.03.1997 (89.63Kč)
EKOTRANS. 15,00/62 CZ0003507220
EKOVEDIC CZ0005134262
EL. PRAGA 14,5/96 DL.ETA 14,5/96 CZ0003500225 10.12.1996 (99.85Kč)
EL.PŘÍSTR.ROKYTN. EPRONA , A. S. CS0005040955 28.03.1997 (26.00Kč)
EL.PŘÍSTR.ROKYTN. EPRONA , A. S. CZ0005122358
EL.TECH.TESLA KOL. ETK KOLÍN A.S. CZ0005122499
ELEGA ŽIROVNICE ELEGA ŽIROVNICE, A.S. CZ0005088153 30.05.1997 (22.20Kč)
ELEKTGAR2VB-AFT ELEKTRICKÁ ENERGIE GARANT CZK II. IND.CERT., 28.11.2011 AT000B055918 25.11.2011 (100.17Kč)
ELEKTRÁRNA KOLÍN ELEKTRÁRNA KOLÍN CS0008426151 12.02.1999 (165.30Kč)
ELEKTRÁRNA TISOVÁ CZ0005129304
ELEKTRÁRNY OPATOV. ELEKTRÁRNY OPATOV. CS0008447850 29.09.2000 (3 499.00Kč)
ELEKTRÁRNY OPATOV. ELEKTRÁRNY OPATOV. CS0009027966
ELEKTRINAGARVB-AFT ELEKTRICKÁ ENERGIE GARANT CZK IND.CERT.,1:1, 28.11.2011 AT000B055488 25.11.2011 (100.27Kč)
ELEKTROKERAMIKA ELEKTROKERAM.H.KR. CZ0005101303
ELEKTROKOV CS0005035468 05.12.1994 (204.00Kč)
ELEKTROPORC.LOUNY ELEKTROPORC. LOUNY CZ0005092353 30.09.1997 (131.96Kč)
ELEKTROTRANS ELEKTROTRANS A.S. CZ0005122028
ELIGO CZ0005126458
ELIKO CZ CZ0005127845
ELITE ELITE VARSNDORF CZ0005090951 30.09.1997 (13.25Kč)
ELITEX Č.KOSTELEC ELITEX Č.KOSTELEC CZ0005109009 12.06.1996 (1.08Kč)
ELITRON LIBEREC ELITRON LIBEREC A.S. CZ0005081554 28.03.1997 (14.00Kč)
ELKTROPRIM-KOUTNÍK CZ0005134932
ELMAN DOBRUŠKA ELMAN A.S. CZ0008465663
ELPLAST CS0005033356 02.02.1996 (44.11Kč)
ELPREMO VAR/27 CZ0003503500
ELROZ ELROZ A. S. CZ0005076851 28.03.1997 (35.00Kč)
ELTON hodinářská CS0005026962 16.12.1993 (140.00Kč)
ELTOP PLZEŇ ELTOP PLZEŇ CZ0009045852 19.03.1997 (65.98Kč)
EMKAM EMKAM A.S. CZ0005080754 19.03.1997 (26.62Kč)
EMKAM EMKAM A.S. CZ0008466703
EMPO DEPO 6,85/21 CZ0003518029
ENA SUPERMARK.BRNO ENA-SUPERMARKET A.S. CZ0008466976
ENERG. STROJ. BRNO ENERGET.STROJ.BRNO CS0008450755 30.05.1997 (110.65Kč)
ENERGETICKÉ OPRAV. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S. CZ0008465713
ENERGETICKÉ OPRAV. 770980001646
ENERGETIKA TŘINEC CZ0005125450
ENERGETIKA TŘINEC CZ0005125468
ENERGETIKA TŘINEC CZ0005125476
ENERGOAQUA CZ0005129171
ENERGOAQUA ENERGOAQUA, A.S. CZ0009108106
ENERGOAQUA ENERGOAQUA, A.S. CS0008419750 12.01.2018 (2 560.00Kč)
ENERGOAQUA 18,0/02 CZ0003500811
ENERGOCENTRUM VÍTK CZ0009000170
ENERGOFUTURE CZ0005126896
ENERGOCHEM VAR/22 CZ0000000427
ENERGOCHEMICA ENERGOCHEMICA SE CZ0008467818 21.07.2017 (2 540.00Kč)
ENERGOMONTÁŽE LIB. ENERGOMONT.LIBEREC CS0008423653 29.03.2002 (93.08Kč)
ENERGOPROJEKT PHA ENERGOPROJEKT PHA CS0008440152 30.09.1997 (95.00Kč)
ENERGOSTROJ. PARD. ENERGOSTROJ.PARD. CS0008453353 28.03.1997 (28.31Kč)
ENERGOTRANS MĚLNÍK PRAHA CZ0005105304
ENERGOVOD ENERGOVOD PRAHA CS0008441754 30.09.1997 (542.00Kč)
ENESA CZ0009001343
ENIKA CZ VAR/42 CZ0003504672
ENO ENO, A.S. CZ0009099289
ENTEC STARÉ MĚSTO ENTEC A.S. CS0005010859 19.03.1997 (117.10Kč)
EOGEN 6,80/27 CZ0003506792
EP ROŽNOV EP ROŽNOV, A.S. CS0008435053 19.03.1997 (38.00Kč)
EP ROŽNOV EP ROŽNOV, A.S. CS0009027669
EPA EPA PHA BĚCHOVICE CS0008441358 19.03.1997 (41.60Kč)
EPH 3,50/20 CZ0003515413 12.01.2018 (101.50Kč)
EPH 4,20/18 CZ0003513012 12.01.2018 (101.50Kč)
EPI 7,25/17 CZ0003511362
EPLCOND CZ0005123711
EPLCOND CZ0005123729
EPLCOND CZ0005123737
EPLCOND CZ0005123745
EPLCOND CZ0005123752
EPOS Brno CS0008202461
EPOS BRNO EPOS BRNO CZ0008202454 16.03.1995 (68.00Kč)
EPRAVO.CZ EPRAVO.CZ, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008466166
EPULARIS 12,00/32 CZ0003503229
EQUA BANK EQUA BANK A.S. CZ0008040631
EQUA BANK EQUA BANK A.S. CZ0008041175
EQUA BANK VAR/27 CZ0003704595
EQUIL INVEST EQUIL INVEST CZ0008471067
ERBA FUT DEC08 CZ0150000169 19.12.2008 (354.60Kč)
ERBA FUT DEC07 FERBA06M1207 21.12.2007 (1 254.00Kč)
ERBA FUT DEC09 CZ0150000284 18.12.2009 (706.60Kč)
ERBA FUT DEC10 CZ0150000417 17.12.2010 (855.10Kč)
ERBA FUT DEC11 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 12/2011 CZ0150000532 16.12.2011 (303.60Kč)
ERBA FUT JUN07 FERBA06M0607 15.06.2007 (1 732.00Kč)
ERBA FUT JUN08 FERBA06M0608 20.06.2008 (1 037.00Kč)
ERBA FUT JUN09 CZ0150000227 19.06.2009 (494.60Kč)
ERBA FUT JUN10 CZ0150000342 18.06.2010 (745.10Kč)
ERBA FUT JUN11 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 06/2011 CZ0150000474 17.06.2011 (818.60Kč)
ERBA FUT JUN12 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 06/2012 CZ0150000599 15.06.2012 (357.10Kč)
ERBA FUT MAR07 FERBA03M0307 16.03.2007 (1 581.00Kč)
ERBA FUT MAR08 FERBA06M0308 21.03.2008 (944.60Kč)
ERBA FUT MAR09 CZ0150000193 20.03.2009 (326.10Kč)
ERBA FUT MAR10 CZ0150000318 19.03.2010 (750.50Kč)
ERBA FUT MAR11 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 03/2011 CZ0150000441 18.03.2011 (839.10Kč)
ERBA FUT MAR12 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 03/2012 CZ0150000565 16.03.2012 (457.10Kč)
ERBA FUT SEP07 FERBA06M0907 21.09.2007 (1 517.00Kč)
ERBA FUT SEP08 CZ0150000136 19.09.2008 (1 038.00Kč)
ERBA FUT SEP09 CZ0150000250 18.09.2009 (752.60Kč)
ERBA FUT SEP10 CZ0150000383 17.09.2010 (705.00Kč)
ERBA FUT SEP11 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 09/2011 CZ0150000508 16.09.2011 (511.00Kč)
ERBA FUT SEP12 FUTURES ERSTE GROUP BANK, 09/2012 CZ0150000623 21.09.2012 (447.10Kč)
ERDING CZ0005124644
ERGON ERGON PRAHA CZ0009055851 12.02.1999 (277.80Kč)
ERSTE 30,5 TL AT0000A08PU4 07.10.2008 (8.52Kč)
ERSTE BON 425 CAP ERSTE BON 425CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0S9U3 23.11.2012 (425.00Kč)
ERSTE DISC 415CAP ERSTE DISC 415CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SA52 23.11.2012 (41.49Kč)
ERSTE DISC 440CAP ERSTE DISC 440CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SA60 23.11.2012 (44.00Kč)
ERSTE GROUP BANK ERSTE GROUP BANK AG - ERSTE BANK AT0000652011 12.01.2018 (1 010.00Kč)
ERSTE GROUP POD.K. ERSTE GROUP BANK AG, PODÍLOVÝ KAPITÁL AT0000A0D4T3
ERSTE GROUP PP AT0000A0D899
ERSTE GROUP PP AT0000A10QP8
ERSTE PP AKCIE AT0000A0FNR6
ERSTE TL 20,2 ERSTE TL 20,2, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0FJL7 12.09.2011 (4.89Kč)
ERSTE TL 220 ERSTE TL 220, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAR6 19.12.2017 (703.60Kč)
ERSTE TL 6,5 AT0000A0D7E8 16.09.2010 (55.70Kč)
ERSTE TS 480 ERSTE TS 480, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBD4 02.02.2012 (39.50Kč)
ERSTE TS 520 ERSTE TS 520, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBE2 08.02.2012 (58.57Kč)
ERSTE WARCALL 370 ERSTE WARCALL 370, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC27 23.11.2012 (163.85Kč)
ERSTE WARCALL 410 ERSTE WARCALL 410, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC19 23.11.2012 (123.85Kč)
ERSTE WARCALL 450 ERSTE WARCALL 450, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC01 23.11.2012 (83.85Kč)
ERSTE WARPUT 290 ERSTE WARPUT 290, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCT8 23.11.2012 (2.04Kč)
ERSTE WARPUT 330 ERSTE WARPUT 330, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCU6 23.11.2012 (2.34Kč)
ESAB VAMBERK CS0005027663 11.01.1996 (420.00Kč)
ESAB VAMBERK ESAB ŽELEZÁR.VAMB. CS0005071158
ESLA 8,75/20 CZ0000000914
ESPUMIL 8,50/32 CZ0003509044
ESTRELA ŽEL.BROD ESTRELA, A.S. CZ0005121756
ESTRELA ŽEL.BROD ESTRELA, A.S. CZ0009055208
ETA ETA HLINSKO CS0005005156 14.05.2003 (116.22Kč)
ETALON POWER CZ0005126300
ETS OSTRAVA ETS OSTRAVA ZÁBŘEH CS0005016450 30.05.1997 (60.63Kč)
EUC VAR/22 CZ0003517724 12.01.2018 (100.00Kč)
EUR/CZK TL 23,000 EUR/CZK TL 23,000, CERTIFIKÁT, NEURČENO, 24.5.2011 CZ0000300041 03.02.2011 (40.50Kč)
EUR/CZK TL 23,100 EUR/CZK TL 23,100, CERTIFIKÁT, NEURČENO, 21.2.2012 CZ0000300074 20.02.2012 (176.37Kč)
EUR/CZK TS 25,300 EUR/CZK TS 25,300, CERTIFIKÁT, NEURČENO, 21.2.2012 CZ0000300066 21.09.2011 (39.21Kč)
EUR/CZK TS 28,000 EUR/CZK TS 28,000, CERTIFIKÁT, NEURČENO, 24.5.2011 CZ0000300058 23.05.2011 (140.90Kč)
EURO DP 1 7,25/19 CZ0003515330
EURO RŮSTOVÝ OPF 770000001428
EUROCOM OPF J&T ASSET MANAGEMENT, INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008473337
EUROFROST CB CZ0008209707
EUROGARANT EUROGARANT, A.S. CZ0009089306
EUROINVEST KOSMON. EUROINVEST CZ0008018009
EUROPA BONUS CZK AT000B054861 18.10.2010 (6 428.00Kč)
EUROVIA CS EUROVIA CS, A.S. CS0005022854 23.08.2006 (4 030.00Kč)
EUROVIA KAMENOLOMY EUROVIA KAMENOLOMY, A.S. CZ0008467750
EUROVIA KAMENOLOMY EUROVIA KAMENOLOMY, A.S. CZ0008467743
EUROVIA SILBA EUROVIA SILBA, A.S. CZ0005123646
EUTECH ŠTERBERK EUTECH AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0005110908
EV.CEST.POJIŠŤOVNA EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008036746
EV.CEST.POJIŠŤOVNA EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008036845
EV.CEST.POJIŠŤOVNA EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008036944
EVBAK SPECIÁLNÍ I.S. EVBAK PRAHA CZ0008471158
EVBAK SUPER-EXTRA I.S. EVBAK PRAHA CZ0008471174
EVBAK-VŠEOBOROVÝ I.S. EVBAK PRAHA CZ0008471166
EVROP.PRŮM.HOLDING EVROPSKÝ PRŮMYSLOVÝ HOLDING, A.S. CZ0008040334
EVROP.PRŮM.HOLDING EVROPSKÝ PRŮMYSLOVÝ HOLDING, A.S. CZ0008040342
EVROP-RUSKA BANKA EVROPSKO-RUSKÁ BANKA,A.S. CZ0008040045
EXAFIN IFPZK CZ0008041605 27.09.2017 (25 607.00Kč)
EXCELSIOR EXCELSIOR K.VARY CZ0009076741 19.03.1997 (1 940.00Kč)
EXICO EXICO PRAHA CZ0008411659 11.11.1994 (45.00Kč)
EXICO Praha CS0008411666
EXPANDIA RŮST. PF IS EXPANDIA PRAHA CZ0008470721
Expandia univerz. 770950001865
EXPANDIA VÝNOS. PF IS EXPANDIA PRAHA CZ0008470739
EXXON MOBIL CORP. US30231G1022
EZ PRAHA ELEKTROMONT.Z. PHA CS0005020858 24.09.2001 (330.00Kč)
FAB FAB RYCHNOV N.KN CS0005028356 18.12.1998 (1 600.00Kč)
FACEBOOK INC. US30303M1027
FAGRON FAGRON A.S. CZ0008461209 30.09.1997 (88.20Kč)
FAIR CI STEP-UP/18 CZ0003703514
FALCON MIMOŇ FALCON MIMOŇ A.S. CZ0005123109
FALCON MIMOŇ FALCON MIMOŇ A.S. CZ0005100859 28.03.1997 (38.00Kč)
FANDA-GROUP OSTR. FANDA - GROUP OSTRAVA, A.S. - V LIKVIDACI CZ0009050456 19.03.1997 (34.95Kč)
FARMET FARMET Č.SKALICE CS0005035054 19.03.1997 (21.00Kč)
FASÁDOSTAV PRAHA FASÁDOSTAV PRAHA CS0005020155 30.09.1997 (115.51Kč)
FASÁDOSTAV PRAHA FASÁDOSTAV PRAHA A.S. V LIKVIDACI CZ0005122226
FATRA FATRA NAPAJEDLA CS0008414256 08.01.1999 (141.23Kč)
FAVORIT ROKYCANY FAVORIT ROKYCANY, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CS0005041367 30.05.1997 (37.34Kč)
FAVORIT ROKYCANY FAVORIT ROKYCANY, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0005121764
FBE HOLDING IF BOHEM.ENERGETI. CZ0008013000
FC DOSTA BYSTRC FC DOSTA BYSTRC - KNÍNIČKY, A.S. CZ0009109344
FC VIKTORIA PLZEŇ FC VIKTORIA PLZEŇ, A.S. CZ0008465879
FCI 5,00/21 CZ0003515520
FCI PLAT. 7,00/17 CZ0003511230
FCI PRIVAT 7,50/19 CZ0003510596
FERONA CZ0009095204
Ferona CS0005019660 16.12.1993 (300.00Kč)
FERONA FERONA PRAHA CS0005019652 06.09.1999 (110.00Kč)
FEROX DĚČÍN FEROX DĚČÍN CS0005003367 20.03.1997 (40.00Kč)
FERROMET PRAHA FERROMET PRAHA CS0008412060 30.05.1997 (320.00Kč)
FERRUM FERRUM FRÝDLANT CS0005018050 30.09.1997 (62.00Kč)
FEZKO SERVIS FEZKO STRAKONICE CS0005037456 28.08.2002 (136.60Kč)
FIN 0,00/12 RFTB 01/10/12 FI2200007382
FIN 02 EUR 0,00/12 EUR 0,00 FINLAND REP.OF 140212 FI2200007416
FIN 05 EUR 0,00/12 EUR 0,00 FINLAND REP.OF 080512 FI2200007457
FIN 08 EUR 0,00/11 EUR 0,00 FINLAND REP.OF 090811 FI2200007366
FIN 11 EUR 3,50/21 EUR 3,50 FINLAND REP.OF 11-2021 FI4000020961
FIN 11 USD 2,25/16 USD 2,25 FINLAND REP.OF (REGS/5) 11-2016 XS0605995561
FINANCE ENG.-1.PF FINANCE ENGINE. IS CZ0008470523 30.09.1997 (25.10Kč)
FINANCE ENG.-2.PF FINANCE ENGINE. IS CZ0008470531 30.09.1997 (23.15Kč)
FINANCE INVEST FINANCE INVEST A.S. CZ0008467370
FINANCE INVEST FINANCE INVEST A.S. CZ0008467388
FINEMONEY 8,00/17 CZ0003504292
FINEP I. 3,75/20 CZ0003515496 12.01.2018 (100.00Kč)
FINOP HOLDING FINOP HOLDING CZ0008418001 19.01.2004 (893.00Kč)
FINOP IF FINOP VÝNOSOVÝ IF CZ0008027406
FINORG PRAHA FINORG,A.S. CZ0008466661
FINPEN PŘEROV FINPEN A.S. CZ0009086302
FIO BURZOVNÍ SPOL. FIO BANKA, A.S. CZ0008034246
FIO IF FIO IF PRAHA CZ0008021904
FIRN FIRN BRNO CS0008450250 30.05.1997 (19.00Kč)
FLORIA KROMĚŘÍŽ FLORIA KROMĚŘÍŽ A.S. CS0008462453 28.03.1997 (39.06Kč)
FLURY VAR/30 CZ0003502718
FLY.STY.KIT VAR/27 CZ0003503609
FMS WER 1,875/15 FMSWER1.875 08/15 DE000A1K0M44
FMS WER 2,75/16 FMSWER2.75 06/16 DE000A1KRHP2
FMS WER 3,00/21 FMSWER3 09/21 DE000A1K0SM8
FMSWER1.375 01/15 FMSWER1.375 01/15 DE000A1MA9A9
FOCUS IFPZK CZ0008041886 12.01.2018 (640 200.00Kč)
FOMEI CZ0009001038
FOMEI CZ0009001046
FOND UNIVERSUM CS0008470118 16.09.1997 (930.00Kč)
FOND.PROP.WAR.2011 FONDUL PROPRIETATEA 2011 WARRANT, 30.11.2011, WOOD AND CO FS CZ0170000017
FOND.PROP.WAR.2012 FONDUL PROPRIETATEA 2012 WARRANT, 28.11.2012, WOOD AND CO FS CZ0170000041
FONDUL PROP.WAR. CZ0170000009
FORES FORESBANK ZLÍN CZ0008028503
FORESINVEST CZ0008031903
FORESTA FORESTA V.KARLOVI. CZ0009056958 28.03.1997 (27.01Kč)
FORESTINVEST CZ0008031606
FORESTINVEST CZ0008471422
FORESTINVEST V.K. FORESTINVEST VELKÉKARLOVICE, A.S. CZ0008466877
FORM FORM BRNO CS0005011253 28.03.1997 (20.30Kč)
FORMTRADE FORMTRADE BRNO CZ0005095950 28.03.1997 (96.54Kč)
FORT KAPITÁL BRNO FORT KAPITÁL, A.S.- V LIKVIDACI CZ0009085809
FORTBET 4,15/19 CZ0000000849
FORTBET 5,50/16 CZ0000000369
FORTE CZ0008033008
FORTE CZ0005111849
FORTE-WESPA FORTE-WESPA, A.S. CZ0008467685
FORTUNA FORTUNA ENTERTAINMENT GROUP N.V. NL0009604859 12.01.2018 (179.50Kč)
FORTUNA H. 5,25/13 FORTUNA H. 5,25/13 CZ0003501371
FORTUNA HOTELS CZ0009091104 12.02.1999 (1 039.00Kč)
FORTUNA VAR/05 CZ0003501157
FOSFA FOSFA BŘECLAV CZ0005091454 30.09.1997 (42.56Kč)
FOTON POWER CZ0008468774
FP BIONOVA 9,00/32 CZ0003503161
FP MAJETKOVÁ FP MAJETKOVÁ A.S. CZ0008467651
FP POZEMKY VAR/22 CZ0003502775
FPD ENERGY 0,00/17 CZ0003511768
FR.BTAN EUR2,25/16 EUR 2,25 FRANCE (BTAN) 11-2016 FR0119105809
FR.BTF E01 0,00/12 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 120112 FR0119105767
FR.BTF E05 0,00/12 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 030512 FR0119418897
FR.BTF E07 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 130711 FR0119105726
FR.BTF E08 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 180811 FR0119418814
FR.BTF E09 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 010911 FR0119418822
FR.BTF E10 0,00/12 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 10-2012 FR0119105775
FR.BTF E11 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 031111 FR0119418855
FR.BTF-E08 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BTF) 110811 FR0119105734
FRA 08 EUR 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BT) 040811 FR0119418806
FRA 09 EUR 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE 080911 FR0119105742
FRA 11 EUR 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE 171111 FR0118786765
FRA 12 EUR 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE 011211 FR0119418863
FRA BOT E 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BOT) 250811 FR0118462243
FRA BT E04 0,00/12 EUR 0,00 FRANCE (BT) 050412 FR0119418889
FRA BT E07 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BT) 070711 FR0119418780
FRA BT E12 0,00/11 EUR 0,00 FRANCE (BT) 151211 FR0118786773
FRA BTF 0,00/12 BTF 03/01/12 FR0119812065
FRA BTF 02 0,00/12 BTF 02/23/12 FR0119580134
FRA BTF 03 0,00/12 BTF 03/22/12 FR0119580142
FRA BTF 04 0,00/12 BTF 04/19/12 FR0120045549
FRA BTF 08 0,00/12 BTF 08/23/12 FR0119580167
FRA BTF 2 0,00/12 BTF 02/16/12 FR0119812057
FRA BTF 6 0,00/12 BTF 06/14/12 FR0120045564
FRA BTNS 0,45/16 BTNS I/L 0.45 07/16 FR0119105791
FRA BTNS 0,75/12 BTNS0.75 09/12 FR0118153370
FRA BTNS 2,00/13 BTNS2 09/13 FR0119580019
FRA BTNS 2,50/16 BTNS2.5 07/16 FR0119580050
FRA BTNS 3,75/12 BTNS3.75 01/12 FR0109970386
FRA BTNS 3,75/13 BTNS3.75 01/13 FR0113087466
FRA BTNS 4,50/12 BTNS4.5 07/12 FR0110979186
FRA EUR 2,50/15 EUR 2,50 FRANCE (BTAN) 10-2015 FR0117836652
FRA EUR 3,50/11 EUR 3,50 FRANCE (BTAN) 06-2011 FR0108847049
FRA EUR 3,50/15 EUR 3,50 FRANCE OAT 05-2015 FR0010163543
FRA EUR 3,50/20 EUR 3,50 FRANCE 10-2020 FR0010854182
FRA EUR 3,75/19 EUR 3,75 FRANCE (OAT) 09-2019 FR0010776161
FRA EUR 3,75/21 EUR 3,75 FRANCE OAT 05-2021 FR0010192997
FRA EUR 4,00/18 EUR 4,00 FRANCE (OAT) 08-2018 FR0010604983
FRA EUR 4,25/17 EUR 4,25 FRANCE 07-2017 FR0010517417
FRA EUR 4,25/18 EUR 4,25 FRANCE ( OAT) 08-2018 FR0010670737
FRA EUR 5,00/16 EUR 5 FRANCE OAT 00-2016 FR0000187361
FRA FRTR 1,00/17 FRTR I/L 1 07/17 FR0010235176
FRA FRTR 1,10/22 FRTR I/L 1.1 07/22 FR0010899765
FRA FRTR 1,30/19 FRTR I/L 1.3 07/19 FR0010850032
FRA FRTR 2,25/20 FRTR I/L 2.25 07/25/20 FR0010050559
FRA FRTR 2,50/13 FRTR I/L 2.5 07/13 FR0000188955
FRA FRTR 2,50/20 FRTR2.5 10/20 FR0010949651
FRA FRTR 3,25/21 FRTR3.25 10/21 FR0011059088
FRA FRTR 4,00/14 FRTR4 10/14 FR0010112052
FRA FRTR 4,25/23 FRTR4.25 10/23 FR0010466938
FRA FRTR 4,50/41 FRTR4.5 04/41 FR0010773192
FRA FRTR 4,75/12 FRTR4.75 10/12 FR0000188690
FRA FRTR 5,00/12 FRTR5 04/12 FR0000188328
FRA FRTR 5,50/29 FRTR5.5 04/29 FR0000571218
FRA FRTR 6,00/25 FRTR6 10/25 FR0000571150
FRABTF0105 0,00/12 BTF 01/05/12 FR0119812024
FRABTF0119 0,00/12 BTF 01/19/12 FR0119812032
FRABTF0126 0,00/12 BTF 01/26/12 FR0119580126
FRABTF0202 0,00/12 BTF 02/02/12 FR0119812040
FRABTF0516 0,00/12 BTF 05/16/12 FR0120045556
FRABTF0531 0,00/12 BTF 05/31/12 FR0119418905
FRABTF1013 0,00/11 BTF 10/13/11 FR0119580068
FRABTF1020 0,00/11 BTF 10/20/11 FR0118786757
FRABTF1027 0,00/11 BTF 10/27/11 FR0119580076
FRABTF1110 0,00/11 BTF 11/10/11 FR0119580084
FRABTF1124 0,00/11 BTF 11/24/11 FR0119580092
FRABTF1208 0,00/11 BTF 12/08/11 FR0119580100
FRABTF1222 0,00/11 BTF 12/22/11 FR0119580118
FRANZ EDER TACHOV FRANZ EDER TACHOV A.S. CS0005023357 19.03.1997 (35.73Kč)
FREE ZONE OVA FREE ZONE OSTRAVA,AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008209517
FRENŠTÁTSKÁ LESNÍ FRENŠTÁTSKÁ LESN CZ0009038352 28.03.1997 (36.38Kč)
FRIGERA FRIGERA KOLÍN CS0005041052 30.09.1997 (19.83Kč)
FRIGERA FRIGERA KOLÍN CS0005072164
FRIGOTRANS PRAHA FRIGOTRANS, A. S. V LIKVI DACI CZ0005095752 28.03.1997 (46.00Kč)
FRTR3 10/15 FRTR3 10/15 FR0010216481
FRTR4 04/13 FRTR4 04/13 FR0000188989
FRTR4 10/38 FRTR4 10/38 FR0010371401
FRTR4.75 04/25/35 FRTR4.75 04/25/35 FR0010070060
FRTR5.75 10/25/32 FRTR5.75 10/25/32 FR0000187635
FRTR8.5 10/19 FRTR8.5 10/19 FR0000570921
FRUTA MODŘICE FRUTA MODŘICE CZ0005085654 30.05.1997 (33.06Kč)
FRUTA PODIVÍN FRUTA PODIVÍN CZ0005082651 30.05.1997 (31.00Kč)
FRUTEX ČERNOŽ.N.L. FRUTEX, A.S. CZ0005123380
FRÝDECKÁ SKLÁDKA CZ0005125799
FRÝDECKÉ STAVITEL. CS0005017664 20.06.1994 (54.59Kč)
FRÝDEK-MÍS.11,8/01 DL.FR-MÍS 11,80/01 CZ0001500052 25.08.1999 (100.50Kč)
FRÝDLANTSKÁ LESNÍ FRÝDLANTSKÁ LESNÍ CZ0009044954 28.03.1997 (37.16Kč)
FRYGESTA FRÝDECKÉ STAVITEL. CZ0005017657 28.03.1997 (40.00Kč)
FTL PROSTĚJOV ČSAD PROSTĚJOV CS0008202552 30.05.1997 (280.00Kč)
FV INVEST 8,00/32 CZ0003507790
FVE CZ NO.10,00/32 CZ0003507709
GALA GALA PROSTĚJOV CZ0005088252 28.03.1997 (65.30Kč)
GALANT MIKULOV GALANT A.S. CZ0005088351 28.03.1997 (82.65Kč)
GALANT MIKULOV GALANT A.S. CZ0005123125
GALEKO GALEKO PROSTĚJOV CZ0008462009 28.03.1997 (65.74Kč)
GAMA GAMA Č.BUDĚJOVICE CS0008416350 23.12.1999 (431.80Kč)
GAMA INVESTMENT CZ0005129254
GAMA INVESTMENT CZ0005129262
GAMA INVESTMENT CZ0005129270
GAMEX GAMEX Č.BUDĚJOVICE CS0008416863 30.05.1997 (238.00Kč)
GAS-MĚŘENÍ,REGUL. GAS MĚŘ.REG.SKUTE CZ0005078550 30.09.1997 (60.00Kč)
GASTON VAR/22 CZ0003506008
GASTRONOMIA GASTRONOMIA Č.TĚŠ. CS0008432852 30.05.1997 (56.24Kč)
GATRAK CZ CZ0005128314
GEARSP.G. 15,00/32 CZ0003510448
GEFOS CZ0009002226
GEKOL GEKOL A.S. CZ0008466141
GEN.ENERGY 5,00/17 CZ0003511446
GEN.ENERGY 5,00/18 CZ0003512907
GEN.ENERGY 5,00/19 CZ0003511958
GEN.ENERGY 5,00/20 CZ0003513061
GEN.ENERGY 8,00/22 CZ0003504854
GEN.ENERGY 8,00/23 CZ0003513228
GENAL 0,00/20 CZ0000000906
GENERAČNÍ INV.SPOL CZ0008471273
GENERALI PENZ.FOND GENERALI PENZIJNÍ FOND A.S. CZ0008041027
GENERALI POJIŠŤOV. GENERALI POJIŠŤOVNA A.S. CZ0008040946
GENNEX IF GENNEX IF PRAHA CZ0008023306
GENOSERVIS GENOSERVIS OLOMOUC CZ0009042255 12.02.1999 (64.05Kč)
GEODEZIE BRNO GEODEZIE BRNO CZ0009092706 30.05.1997 (362.00Kč)
GEODEZIE LIBEREC GEODEZIE LIBEREC CS0008423059 30.09.1997 (579.00Kč)
GEOFYZIKA GEOFYZIKA BRNO CS0008448254 12.02.1999 (67.28Kč)
GEOFYZIKA CZ0009093126
GEOFYZIKA GEOFYZIKA, A.S. CZ0008466547
GEOFYZIKA GEOFYZIKA, A.S. CZ0008466554
GEOINDUSTRIA GEOINDUSTRIA A.S. CS0008436655 12.02.1999 (43.00Kč)
GEOL.PRŮZ.OSTRAVA GEOL.PRŮZK.OSTRAVA CZ0008433554 28.03.1997 (35.00Kč)
GEOL.PRŮZ.ZL.HORY GEOL.PRŮZK.ZL.HORY CS0008433850 28.03.1997 (47.50Kč)
GEOTEST CZ0009003703
GEOTEST BRNO GEOTEST BRNO, A.S. CS0008448452 30.09.1997 (584.00Kč)
GEOTEST SLATINA GEOTEST SLATINA, A.S. CS0008450458 28.03.1997 (37.20Kč)
GEOTRADE GEOTRADE BRNO CS0008461653 19.03.1997 (24.00Kč)
GES REAL 0,00/22 CZ0003513921
GESTA GESTA RYNOLTICE CS0005012657 28.03.1997 (43.27Kč)
GEVORKYAN2 10,5/18 CZ0000000476
GEVORKYAN3 10,5/18 CZ0000000484
GLADONIA 3,00/20 CZ0000000989
GLASS TV COMPONENT GLASS TV COMPONEN. CS0008428264 27.07.1993 (324.00Kč)
GLAVER.CZ VAR/08 CZ0003501173 29.12.2004 (100.00Kč)
GLAVERBEL 8,5/00 DL.GLAVUNI.8,5/00 CZ0003500407 02.03.2000 (97.85Kč)
GLEBI HLD. 4,60/16 CZ0000000534
GLEBI HLD. 4,70/17 CZ0000000500
GLOBAL BROKERS GLOBAL BROKERS,A.S. CZ0008040920
GMS PRAHA GMS A.S. CS0008436358 28.03.1997 (18.87Kč)
GMS PRAHA GMS A.S. CS0009026463
GOLD GOLD INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000489398 28.12.2017 (2 771.00Kč)
GOLD 1165 TS AT0000A08S11 24.11.2009 (26.92Kč)
GOLD INDEX SHORT GOLD INDEX SHORT, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0AN24 28.12.2017 (660.50Kč)
GOLD SHARK GAR CZK GOLD SHARK GAR CZK CERTIFIKÁT, 9.12.2011 AT000B057484 08.12.2011 (99.85Kč)
GOLD TS 1319,6 AT0000A08Z38 22.09.2010 (60.23Kč)
GOLD TS 935 AT0000A07MY5 29.01.2008 (27.21Kč)
GOLD TURBO LONG GOLD TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A00BQ9 28.12.2017 (1 302.00Kč)
GOLD TURBO SHORT AT0000A01K24 12.09.2007 (32.80Kč)
GOLDSTREET GOLDSTREET A.S. CZ0009099982
GOLUBOK VAR/30 CZ0003507212
GOSENTANA 12,00/32 CZ0003505745
GRA.&STA.D.2,35/17 CZ0003504474
GRAFIATISK GRAFIATISK DĚČÍN CS0009026166
GRAFIATISK GRAFIATISK DĚČÍN CS0008416756 28.03.1997 (40.00Kč)
GRAFIT GRAFIT NETOLICE CZ0005094953 30.05.1997 (118.09Kč)
GRAFIT CZ0005110205
GRAFO GRAFO Č.BUDĚJOVICE CS0008456059 11.03.1997 (64.60Kč)
GRAFOSTROJ GRAFOSTROJ CVIKOV CS0005012152 28.03.1997 (55.00Kč)
GRAMOFONOVÉ ZÁVODY GRAMOFON.Z.LODĚN. CZ0005104356 25.09.1998 (1 039.00Kč)
GRANDHOTEL PUPP GRANDHOTEL PUPP CZ0008416054 30.09.1997 (146.62Kč)
Grandhotel Pupp CS0008416061 16.12.1993 (3 200.00Kč)
GRANDHOTEL ZL. LEV GRANDHOTEL ZL.LEV CS0008460259 28.03.1997 (50.00Kč)
GRANDHOTEL ZL. LEV GRANDHOTEL ZL.LEV CS0009030762
GRANESPAŇA TR.GR. GRANESPAŇA TRADE GROUP AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0009099784
GRANITOL GRANITOL M.BEROUN CZ0005100354 30.05.1997 (38.96Kč)
GREENVALE VAR/14 GREENVALE, VARIABILNÍ, 2009-2014 CZ0003501637 12.01.2018 (100.00Kč)
GRS.PAR. 8,20/22 CZ0003505638
GTS NOVERA 770960001145
GUMÁRNY ZUBŘÍ GUMÁRNY ZUB CZ0005100552 30.09.1997 (70.40Kč)
GUMOKOV GUMOKOV HR.KRÁLOV CZ0005091553 30.05.1997 (50.00Kč)
GUMOTEX GUMOTEX BŘECLAV CZ0005086751 30.09.1997 (105.00Kč)
GUSEPPE 770950001220
GUTMANN PRAHA GUTMANN PRAHA, A.S. CZ0009105748
GX CORPFIN GX CORPFIN, A.S. CZ0008467883
H & D IMPORT H & D IMPORT A.S. CZ0009104709
H.J. HEINZ CR/SR PRŮM.ML.VÝŽIVY HK CZ0005097352 30.05.1997 (26.60Kč)
HACAR HACAR H.KRÁLOVÉ CZ0005033852 30.09.1997 (143.81Kč)
HALALI VŠEOB. POJ. HALALI, VŠEOBECNÁ POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0008040839
HALALI VŠEOB. POJ. HALALI, VŠEOBECNÁ POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0008040847
HAN.ZS JEV.8,50/32 CZ0003504748
HANÁ LEAS. 14,5/98 DL.HANÁ LEA14,5/98 CZ0003700130
HANÁ ZZN OLOMOUC HANÁ ZZN OLOMOUC, A.S. CZ0009051850 30.05.1997 (96.74Kč)
HANÁCKÉ DRŮBEŽÁŘ. HANÁ.DRŮB.Z.BRODEK CS0008435756 30.09.1997 (64.13Kč)
HANÁCKÉ DRŮBEŽÁŘ. HANÁ.DRŮB.Z.BRODEK CS0009027768
HANÁCKÉ ŽELEZÁRNY HANÁCKÉ ŽEL.A PÉR. CZ0005108902
HANSON ČR ŠTĚRK.A PÍS.VESEL CS0008458154 30.09.1997 (237.00Kč)
HANUŠOVICKÁ LESNÍ HANUŠOVICKÁ LESN CZ0009043758 30.05.1997 (140.00Kč)
HARM.CONS. 6,50/14 CZ0003508988
HARV.BANK.FIN.PF HC&C IS CZ0008470895 23.04.1997 (78.56Kč)
HARV.DIVID.II PF HC&C IS CZ0008470812 23.04.1997 (78.56Kč)
HARV.DŮCH.SPOŘ.PF HC&C IS CZ0008470879 23.04.1997 (86.90Kč)
HARV.CHEM.BIO PF HC&C IS CZ0008470937 23.04.1997 (81.12Kč)
HARV.PAP.DŘEV.PF HC&C IS CZ0008470853 28.03.1997 (91.39Kč)
HARV.RŮST.II PF HC&C IS CZ0008470820 23.04.1997 (78.56Kč)
HARV.SPOL.ARBITR HARV.ARBITRÁŽNÍ S. CZ0008010006 30.05.1997 (133.32Kč)
HARV.SPOL.CONTRAR HARV.CONTRARIÁN.S. CZ0008010204 11.07.1997 (89.93Kč)
HARV.SPOL.DIAMANT HARV.DIAMANTOVÁ S. CZ0008010402 11.07.1997 (95.81Kč)
HARV.SPOL.FINANČNÍ HARV.FINANČNÍ S. CZ0008010105 11.07.1997 (109.80Kč)
HARV.SPOL.MEN.SPOL HARVARD.IF MEN.SP. CZ0008010303 30.05.1997 (107.18Kč)
HARV.STAV.HMOT PF HC&C IS CZ0008470945 23.04.1997 (82.21Kč)
HARV.STAV.ÚSPOR PF HC&C IS CZ0008470861 28.03.1997 (76.88Kč)
HARV.STROJÍREN.PF HC&C IS CZ0008470929 28.03.1997 (70.21Kč)
HARV.ZAHR.KAP.PF HC&C IS CZ0008470838 23.04.1997 (73.20Kč)
HARVARD.CESTOV.PF HC&C IS CZ0008470887 23.04.1997 (75.66Kč)
HARVARD.POJIŠŤ.PF HC&C IS CZ0008470846 23.04.1997 (75.38Kč)
HARVARD.POTRAV.PF HC&C IS CZ0008470903 23.04.1997 (76.51Kč)
HARVARD.PRŮM.HOLD. HARVARD.PRŮM.HOLD. CZ0009086708 03.12.1997 (346.00Kč)
HARVARD.SKLÁŘ.PF HC&C IS CZ0008470952 23.04.1997 (75.30Kč)
HARVARD.TELEKOM.PF HC&C IS CZ0008470911 23.04.1997 (77.11Kč)
HARVARD.TEXTIL.PF HC&C IS CZ0008470960
HASIČSKÁ VZÁJ.POJ. HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008036688
HB REAVIS VAR/21 CZ0003513608 12.01.2018 (100.00Kč)
HDS RETAIL CZ HDS RETAIL CZECH REPUBLICA, A.S. CZ0008465812
HEDVA HEDVA MOR.TŘEBOV CZ0005089151 30.09.1997 (17.15Kč)
HELP FIN. 7,10/21 CZ0003516726
HIGHSKY BROKERS HIGHSKY BROKERS, A.S. CZ0008467727
HIGHSKY BROKERS HIGHSKY BROKERS, A.S. CZ0008467891
HIKOR PÍSEK HIKOR PÍSEK CS0008456752 30.05.1997 (53.17Kč)
HL.M.PRAHA 4,25/21 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, 4,25%,2011 - 2021 CZ0001500110 12.01.2018 (99.60Kč)
HL.M.PRAHA 6,85/11 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, 6,85%,2001 - 2011 CZ0001500086 12.04.2011 (99.60Kč)
HL.M.PRAHA VAR/11 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, VARIABILNÍ, 2001 - 2011 CZ0001500094 12.04.2011 (100.05Kč)
HMO LOGISTIKA OL HMO LOGISTIKA OLOMOUC, A.S. CZ0009051058 12.02.1999 (272.60Kč)
HMZ HMZ BRUNTÁL CZ0005096057 30.09.1997 (30.40Kč)
HOBÉ PARDUBICE HOBÉ PARDUBICE CZ0005105445 19.03.1997 (2 075.00Kč)
HOCHTIEF CZ A. S. HOCHTIEF CZ A. S. CS0005036953 23.10.2001 (725.00Kč)
HOLCIM ČESKO HOLCIM (ČESKO) A.S., ČLEN KONCERNU CZ0008419256 19.03.2002 (1 395.00Kč)
HOME HOME PRAHA CS0005022565 30.09.1997 (50.01Kč)
HOME CR. 3,75/20 CZ0000000831 12.01.2018 (100.00Kč)
HOME CR. BV VAR/12 HOME CREDIT B.V., VARIABILNÍ, 2009-2012 CZ0000000237 17.05.2012 (100.00Kč)
HOME CR. BV0,00/15 HOME CREDIT B.V., 0,00%, 2010-2015 CZ0000000245 19.08.2015 (70.37Kč)
HOME CR. VAR/05 CZ0003501215
HOME CR. VAR/09 CZ0003501488 02.06.2009 (100.00Kč)
HOME CR.BV 6,25/16 HOME CREDIT B.V., 6,25%, 2012-2016 CZ0000000260 18.05.2016 (100.00Kč)
HOME CR.BV VAR/09 CZ0000000203 19.05.2009 (100.00Kč)
HOME CR.FIN.VAR/06 CZ0003501264
HOME CR.FIN.VAR/07 CZ0003501314 25.09.2007 (100.00Kč)
HORAL HORAL, AKCIOVÁ SPOLEČNOST, HLÁSKA CZ0005122861
HORIZONT OPF 770960001103
HOŘANSKÁ HOŘANSKÁ A.S. CZ0005122002
HOŘICKÁ VÝROBNÍ HOŘICKÁ VÝROBNÍ A.S. CZ0005120345
HOT.INTERNATIONAL HOT.INTERNACIONAL CS0008436853 30.09.1997 (147.00Kč)
HOT.SLEZAN BRUNTÁL HOTEL SLEZAN A.S. CZ0008465945
HOTEL BAVOR HOTEL BAVOR STRAK. CZ0009059556 30.05.1997 (15.00Kč)
HOTEL ČERNIGOV ČERNIGOV HR.KRÁL. CS0008453452 30.05.1997 (38.00Kč)
HOTEL ESPLANADE CS0008417853 18.10.1996 (380.00Kč)
HOTEL FORUM PRAHA HOTEL FORUM PRAHA CS0008442851 25.02.1998 (115.20Kč)
HOTEL IMPERIAL HOTEL IMPERIAL OVA CS0008435855 30.05.1997 (21.64Kč)
HOTEL INTERNAT.BRN HOT.INTERNATIO.BR CZ0009033858 30.09.1997 (400.00Kč)
HOTEL JALTA CS0008437265 30.11.1994 (1 200.00Kč)
HOTEL JALTA PRAHA HOTEL JALTA PRAHA CZ0008437258 30.09.1997 (494.00Kč)
HOTEL MÁJ CZ0009085700
HOTEL PALACE M.L. CS0008447066 29.08.1994 (3 700.00Kč)
HOTEL PALACE OVA HOTEL PALACE OVA CS0008435152 30.05.1997 (36.75Kč)
HOTEL PALCÁT1 HOTEL PALCÁT TÁBOR CZ0009032140
HOTEL PALCÁT2 HOTEL PALCÁT TÁBOR CZ0009032249
HOTEL PANORAMA HOTEL PANORAMA PHA CS0008438354 30.09.1997 (114.00Kč)
Hotel PANORAMA CS0008438362 16.12.1993 (1 955.00Kč)
HOTEL PANORAMA BK HOT.PANORAMA PHA CZ0009064606
HOTELOVÝ PORCEL.KV HOTEL.PORCEL. K.V. CZ0005095661
HOTELOVÝ PORCEL.KV HOTEL.PORCEL. K.V. CZ0005095554 30.09.1997 (116.00Kč)
HP HP PRAHA CZ0005074955 30.05.1997 (121.95Kč)
HRADECKÝ FOND HRADECKÝ IF CZ0008027901 10.12.1996 (47.12Kč)
HŘEBČÍN NAPAJEDLA HŘEBČÍN NAPAJEDLA CS0008453155 30.05.1997 (250.00Kč)
HTX TL 1800 AT0000A0DS42 11.08.2010 (461.70Kč)
HUMPOLECKÉ STROJ. HUMPOLEC.STROJÍRNY CZ0005083758 20.03.1997 (64.12Kč)
HUTNÍ MONTÁŽE HUTNÍ MONTÁŽE CZ0005041558 30.09.1997 (26.48Kč)
HUTNÍ PROJ. PLZEŇ HUTNÍ PROJ.PLZEŇ CZ0009060059 19.03.1997 (45.00Kč)
HUTNÍ PROJ.FR-MÍS. HUTNÍ PROJEKT FRÝDEK-MÍST EK A.S. CZ0008466406
HUTNÍ PROJEKT HUTNÍ PROJ.FR-MÍS. CZ0008434651 30.05.1997 (421.00Kč)
Hutní projekt FM CS0008434668 09.12.1993 (500.00Kč)
HUTNÍ PROJEKT OVA HUTNÍ PROJ.OSTRAVA CS0008434965 30.05.1997 (111.34Kč)
HUTNICTVÍ ŽELEZA HUTNICTVÍ ŽELEZA, A.S. CZ0005122713
HVB BANK CR UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC A.S. CZ0008041050
HVB BANK CR UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC A.S. CZ0008041068
HVB BANK CR UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC A.S. CZ0008039088
HVB BANK CR UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC A.S. CZ0008041076
HYDROPROJEKT HYDROPROJEKT PRAHA CZ0008441805 30.05.1997 (703.00Kč)
HYDROPROJEKT HYDROPROJEKT PRAHA CZ0009081204
HYDROSYSTEM PROJ. HYDROSYSTEM PROJECT A.S. CZ0008467776
HYDROSYSTEM PROJ. HYDROSYSTEM PROJECT A.S. CZ0008467784
HYPO ST.SPOŘITELNA 770990000711
HYPOTEČNÍ BANKA HYPOTEČNÍ BANKA, A.S. CZ0008030509
HZL BACA 8,50/04 CZ0002000128 05.05.2004 (104.50Kč)
HZL ČMHB 12,00/03 CZ0002000060 14.05.2003 (120.96Kč)
HZL ČMHB 3,00/08 CZ0002000227 15.01.2008 (100.75Kč)
HZL ČMHB 3,50/08 CZ0002000490 26.02.2008 (101.40Kč)
HZL ČMHB 3,60/08 CZ0002000284 20.08.2008 (99.35Kč)
HZL ČMHB 4,20/10 CZ0002000474 18.12.2009 (100.10Kč)
HZL ČMHB 4,30/09 CZ0002000318 06.01.2009 (101.25Kč)
HZL ČMHB 4,40/10 CZ0002000300 22.10.2010 (103.15Kč)
HZL ČMHB 4,45/10 CZ0002000532 14.04.2010 (102.51Kč)
HZL ČMHB 4,50/07 CZ0002000425 08.10.2007 (99.80Kč)
HZL ČMHB 4,95/09 CZ0002000367 19.05.2009 (100.36Kč)
HZL ČMHB 6,40/05 CZ0002000144 14.04.2005 (101.90Kč)
HZL ČMHB 6,85/05 CZ0002000169 02.11.2005 (100.00Kč)
HZL ČMHB 6,85/07 CZ0002000193 11.04.2007 (103.65Kč)
HZL ČMHB 8,20/04 CZ0002000136 19.05.2004 (106.05Kč)
HZL ČMHB 8,90/04 CZ0002000094 05.01.2004 (104.20Kč)
HZL ČMHB VAR/07 CZ0002000219 30.10.2007 (108.40Kč)
HZL ČMHB VAR/09 CZ0002000375 19.05.2009 (104.90Kč)
HZL ČMHB VAR/15 ČESKOMORAVSKÁ HYPOTÉČNÍ BANKA, VAR., 2005-2015 CZ0002000656 23.09.2015 (109.20Kč)
HZL ČS 1,85/06 CZ0002000516 29.06.2006 (100.00Kč)
HZL ČS 11,85/03 CZ0002000078 30.06.2003 (105.00Kč)
HZL ČS 3,65/14 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 3,65%, 2006-2014 CZ0002000904 16.09.2014 (100.50Kč)
HZL ČS 4,00/10 CZ0002001290 05.10.2010 (99.89Kč)
HZL ČS 4,05/10 CZ0002000573 25.05.2010 (107.44Kč)
HZL ČS 4,45/08 CZ0002000771 18.11.2008 (104.54Kč)
HZL ČS 4,50/08 CZ0002000276 16.07.2008 (106.01Kč)
HZL ČS 4,50/10 CZ0002000524 30.03.2010 (107.64Kč)
HZL ČS 4,50/15 ČESKÁ SPOŘITELNA A.S., 4,50%, 2007-2015 CZ0002001068 02.09.2015 (101.76Kč)
HZL ČS 4,75/15 HZL ČS, 4,75%, 2005-2015 CZ0002000623 03.09.2015 (113.36Kč)
HZL ČS 4,80/16 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 4,80%, 2006-2016 CZ0002000755 20.01.2016 (111.79Kč)
HZL ČS 5,20/08 CZ0002000235 01.02.2008 (111.40Kč)
HZL ČS 5,80/07 CZ0002000201 03.10.2007 (111.64Kč)
HZL ČS 5,85/17 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 5,85%, 2007-2017 CZ0002001423 03.11.2017 (112.27Kč)
HZL ČS 5,90/12 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 5,90%, 2007-2012 CZ0002000995 19.04.2012 (109.35Kč)
HZL ČS 5,90/17 ČESKÁ SPOŘITELNA A.S., 5,90%, 2007-2017 CZ0002001282 04.10.2017 (112.37Kč)
HZL ČS 6,15/23 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., 6,15%, 2007-2023 CZ0002001415 12.01.2018 (117.48Kč)
HZL ČS VAR/11 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2006-2011 CZ0002000896 30.08.2011 (107.68Kč)
HZL ČS VAR/12 CZ0002000763 18.12.2006 (100.00Kč)
HZL ČS VAR/14 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2014 CZ0002001274 30.09.2014 (100.00Kč)
HZL ČS VAR/14 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2014 CZ0002001084 29.05.2014 (110.08Kč)
HZL ČS VAR/17 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2017 CZ0002001134 13.07.2017 (100.00Kč)
HZL ČS VAR/22 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2022 CZ0002001191 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL ČS VAR/22 ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2022 CZ0002001407 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL ČSOB 4,60/15 ČSOB, A.S., 4,60%, 2005-2015 CZ0002000706
HZL EBANKA 4,50/10 CZ0002000557 25.10.2010 (104.07Kč)
HZL EBANKA 5,30/14 EBANKA, A.S., 5,30%, 2007-2014 CZ0002001316 09.10.2014 (105.12Kč)
HZL EBANKA 6,00/17 EBANKA, A.S., 6,00%, 2007-2017 CZ0002001696 08.11.2017 (112.09Kč)
HZL EQUA B.1,20/20 CZ0002005036 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL HB 0,60/17 CZ0002003940 16.11.2017 (100.36Kč)
HZL HB 1,22/15 CZ0002002793 11.11.2015 (99.99Kč)
HZL HB 1,75/15 CZ0002002538 10.06.2015 (99.41Kč)
HZL HB 3,32/16 HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 3,32%, 2011-2016 CZ0002002348 07.07.2016 (100.00Kč)
HZL HB 4,15/09 CZ0002000789 23.03.2009 (101.55Kč)
HZL HB 4,25/10 CZ0002000961 18.01.2010 (102.45Kč)
HZL HB 4,35/09 CZ0002000839 05.06.2009 (102.00Kč)
HZL HB 4,55/11 CZ0002000938 19.10.2007 (104.84Kč)
HZL HB 4,60/11 HYPOTEČNÍ BANKA, 4,60%, 2006-2011 CZ0002000797 30.03.2011 (106.30Kč)
HZL HB 4,65/12 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., 4,65%, 2007-2012 CZ0002000979 17.02.2012 (103.95Kč)
HZL HB 4,70/11 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., 4,70%, 2006-2011 CZ0002000862 26.07.2011 (100.44Kč)
HZL HB 4,75/11 CZ0002000870 21.09.2007 (104.55Kč)
HZL HB 4,90/12 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., 4,90%, 2007-2012 CZ0002001019 19.04.2012 (104.65Kč)
HZL HB VAR/16 CZ0002000821 19.07.2007 (116.32Kč)
HZL HB VAR/22 CZ0002005275 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL HB VAR/37 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007 - 2037 CZ0002001712 12.01.2018 (115.18Kč)
HZL HB VAR/37 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007 - 2037 CZ0002001720 12.01.2018 (116.50Kč)
HZL HB VAR/37 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001266 12.01.2018 (115.33Kč)
HZL HB VAR/37 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001308 12.01.2018 (116.71Kč)
HZL HB VAR/37 HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001183 12.01.2018 (116.79Kč)
HZL HVB 3,50/10 CZ0002000672 12.10.2010 (101.10Kč)
HZL HVB 4,50/15 HZL HVB, 4,50%, 2005 - 2015 CZ0002000649 02.09.2015 (100.00Kč)
HZL HVB 5,00/25 HVB CR, A.S., 5,00%, 2005-2025 CZ0002000680 12.01.2018 (113.00Kč)
HZL HVB 6,0/09 CZ0002000185 23.12.2008 (100.40Kč)
HZL KB 3,74/16 KOMERČNÍ BANKA, A.S., 3,74%, 2006-2016 CZ0002000854
HZL KB 4,09/17 KOMERČNÍ BANKA, A.S., 4,09%, 2007-2017 CZ0002001761
HZL KB 4,40/15 KOMERČNÍ BANKA, A.S., 4,40%, 2005-2015 CZ0002000664 17.09.2015 (106.00Kč)
HZL KB 4,50/08 CZ0002000383 01.07.2008 (100.75Kč)
HZL KB 5,50/09 CZ0002000268 16.07.2009 (102.10Kč)
HZL KB 8,00/04 CZ0002000102 11.05.2004 (109.42Kč)
HZL KB 8,125/04 CZ0002000110 07.04.2004 (105.00Kč)
HZL KB VAR/07 CZ0002000151 10.08.2007 (100.00Kč)
HZL KB VAR/15 KOMERČNÍ BANKA, A.S., VAR, 2005-2015 CZ0002000565 30.06.2015 (100.00Kč)
HZL KB VAR/18 CZ0002003064 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL KB VAR/37 KOMERČNÍ BANKA, A.S., VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001753
HZL KB VAR/37 KOMERČNÍ BANKA, A.S.,VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001746
HZL RBCZ 3,00/16 RAIFFEISENBANK, A.S., 3,00%, 2011-2016 CZ0002002405 24.08.2016 (101.02Kč)
HZL RBCZ 3,50/16 RAIFFEISENBANK, A.S., 3,50%, 2011-2016 CZ0002002413
HZL RBCZ 3,70/09 CZ0002000326 13.01.2009 (100.70Kč)
HZL RBCZ 4,10/14 RAIFFEISENBANK, A.S. , 4,10%, 2009-2014 CZ0002002124 20.07.2011 (100.98Kč)
HZL RBCZ 4,30/13 RAIFFEISENBANK, A.S.,4,30%,2008-2013 CZ0002002058 22.10.2013 (98.60Kč)
HZL RBCZ 4,40/11 RAIFFEISENBANK A.S., 4,40%, 2006-2011 CZ0002000888 30.08.2011 (101.15Kč)
HZL RBCZ 4,45/11 RAIFFEISENBANK, A.S., 4,45%, 2008-2011 CZ0002002066 07.11.2011 (99.89Kč)
HZL RBCZ 4,50/10 CZ0002000698 18.10.2010 (105.63Kč)
HZL RBCZ 4,60/10 CZ0002000482 18.02.2010 (100.70Kč)
HZL RBCZ 4,70/11 RAIFFEISENBANK, A.S. , 4,70%, 2006-2011 CZ0002000805 19.04.2011 (105.90Kč)
HZL RBCZ 4,80/12 RAIFFEISENBANK A.S., 4,80%, 2007-2012 CZ0002000946 11.01.2012 (103.00Kč)
HZL RBCZ 4,90/12 RAIFFEISENBANK, A.S., 4,90%, 2007-2012 CZ0002001662 07.11.2012 (103.26Kč)
HZL RBCZ 5,00/12 RAIFFEISENBANK A.S. 5,00%, 2007-2012 CZ0002001175 07.08.2012 (103.96Kč)
HZL RBCZ 5,05/09 CZ0002000417 20.07.2009 (100.70Kč)
HZL RBCZ 5,10/17 RAIFFEISENBANK, A.S., 5,10%, 2007-2017 CZ0002001670 08.11.2017 (105.53Kč)
HZL RBCZ 5,50/17 RAIFFEISENBANK, A.S., 5,50%, 2007 - 2017 CZ0002001928 15.11.2017 (107.57Kč)
HZL RBCZ 7,50/06 CZ0002000177 29.03.2006 (110.40Kč)
HZL RBCZ VAR/13 RAIFFEISENBANK, A.S.,VARIABILNÍ,2010-2013 CZ0002002249
HZL SB CZ 1,10/17 CZ0002003684 29.03.2016 (100.00Kč)
HZL SB CZ 2,00/20 CZ0002003460 12.01.2018 (101.60Kč)
HZL SB CZ 2,30/18 CZ0002003254 12.01.2018 (101.66Kč)
HZL UCB 0,75/20 CZ0002004047
HZL UCB 2,00/18 CZ0002003262 12.01.2018 (100.95Kč)
HZL UCB 2,00/20 CZ0002003080 12.01.2018 (99.00Kč)
HZL UCB 3,04/28 CZ0002003114 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL UCB 6,00/18 UNICREDIT BANK CR A.S., 6,00%, 2012-2018 CZ0002002520 12.01.2018 (115.13Kč)
HZL UCB VAR/20 CZ0002003148 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL UCB VAR/37 UNICREDIT BANK CR A.S., VARIABILNÍ, 2007-2037 CZ0002001910 12.01.2018 (117.19Kč)
HZL VB CZ 3,20/16 CZ0002002611 07.09.2016 (101.87Kč)
HZL VB CZ 3,50/13 VOLKSBANK CZ, A.S., 3,50%, 2010-2013 CZ0002002181
HZL VB CZ 4,60/11 VOLKSBANK CZ, A.S., 4,60%, 2006 - 2011 CZ0002000813
HZL VB CZ 4.10/16 VOLKSBANK CZ, A.S., 4,10%, 2010-2016 CZ0002002199
HZL VB CZ 5,30/17 VOLKSBANK CZ, A.S., 5,30%, 2007-2017 CZ0002001688
HZL VB CZ 5,40/12 VOLKSBANK CZ, A.S., 5.40%, 2007 - 2012 CZ0002001159 21.08.2012 (105.51Kč)
HZL VB CZ 5,70/14 VOLKSBANK CZ, A.S., 5,70%, 2009 - 2014 CZ0002002116
HZL VB CZ VAR/17 VOLKSBANK CZ, A.S., VARIABILNÍ, 2012 - 2017 CZ0002002454 20.02.2017 (102.30Kč)
HZL VB CZ VAR1/15 VOLKSBANK CZ, A.S., VARIABILNÍ, 2011-2015 CZ0002002298
HZL WHB 0,00/14 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 0,00%, 2011-2014 CZ0002002355 01.07.2014 (91.41Kč)
HZL WHB 0,92/21 CZ0002004443 12.01.2018 (99.98Kč)
HZL WHB 1,07/22 CZ0002005093 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL WHB 1,24/22 CZ0002004492 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL WHB 1,48/22 CZ0002004500 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL WHB 1,53/18 CZ0002003544 12.01.2018 (100.15Kč)
HZL WHB 1,67/18 CZ0002003619
HZL WHB 1,79/19 CZ0002003551 12.01.2018 (100.24Kč)
HZL WHB 1,82/17 CZ0002003320
HZL WHB 1,89/18 CZ0002003528
HZL WHB 1,91/19 CZ0002003627
HZL WHB 2,16/18 CZ0002003312
HZL WHB 2,16/19 CZ0002003510
HZL WHB 2,40/13 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., 2,40%, 2011-2013 CZ0002002421
HZL WHB 2,53/16 CZ0002002660
HZL WHB 2,69/17 CZ0002002678
HZL WHB 3,00/13 HZL WÜSTENROT HB, A.S., 3%, 2010-2013 CZ0002002207
HZL WHB 3,10/18 CZ0002002694
HZL WHB 3,39/14 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 3,39%, 2010-2014 CZ0002002231 22.04.2014 (100.00Kč)
HZL WHB 3,67/19 CZ0002002710
HZL WHB 3,774/14 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 3,774%, 2009-2014 CZ0002002090 26.05.2014 (100.00Kč)
HZL WHB 3,98/19 CZ0002002728 12.01.2018 (100.00Kč)
HZL WHB 4,55/10 CZ0002000508 06.04.2010 (107.48Kč)
HZL WHB 5,00/11 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA, A.S., 5,00%, 2006-2011 CZ0002000912 14.09.2011 (106.04Kč)
HZL WHB 5,60/12 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 5,60%, 2007-2012 CZ0002001209 21.08.2012 (108.10Kč)
HZL WHB 5,80/12 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., 5,80%, 2007-2012 CZ0002001985 15.11.2012 (108.49Kč)
HZL WHB VAR/12 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., VARIABILNÍ, 2009-2012 CZ0002002082 20.03.2012 (100.00Kč)
HZL WHB VAR/15 WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA A.S., VARIABILNÍ, 2010-2015 CZ0002002223 22.04.2015 (100.00Kč)
HZL WÜS.HB 5,00/09 CZ0002000359
HZL ŽB 4,00/15 ŽIVNOSTENSKÁ BANKA, 4,00%, 2005 - 2015 CZ0002000631
HZL ŽB 4,50/08 CZ0002000292
HZL1 ČMHB 11,00/01 ČESKOMOR.HYPO.BAN. CZ0002000011 31.07.2001 (105.00Kč)
HZL2 ČMHB 11,00/01 CZ0002000029 15.11.2001 (104.68Kč)
HZL2HYPO 11,0/02 CZ0002000045 05.11.2002 (100.00Kč)
HZL3HYPO 11,0/03 CZ0002000052 25.02.2003 (100.00Kč)
HZL3VEREIN 10,9/03 CZ0002000086 13.05.2003 (100.00Kč)
CHABAŘOVICKÉ STR. CHABAŘOVICKÉ STROJÍRNY, A.S. CS0005039056 28.03.1997 (25.27Kč)
CHARLES BRIDGE SEC CHARLES BRIDGE SECURITIES ,A.S. CZ0008035607
CHEMAPOL 12,5/97 DL.CHEMAPOL GROUP CZ0003500274 22.05.1997 (99.00Kč)
CHEMAPOL GROUP PHA CHEMAPOL GROUP, A.S. CZ0009080602 31.08.1999 (207.30Kč)
CHEMAPOL PRAHA CHEMAPOL A.S. CZ0008467347
CHEMO CHEMO RÁJEC JESTŘ. CS0008451357 30.05.1997 (169.31Kč)
CHEMOFOND CHEMOFOND IF PRAHA CZ0009092409 28.08.2000 (261.00Kč)
CHEMONT BRNO CHEMONT, A.S. CS0005028950 30.05.1997 (68.66Kč)
CHEMONT BRNO CHEMONT, A.S. CS0005072669
CHEMOPETROL GROUP CHEMOPETROL GROUP CZ0005091652 25.07.1997 (1 210.00Kč)
CHEMOPROJEKT CHEMOPROJEKT PRAHA CZ0008439155 30.05.1997 (413.00Kč)
CHENOM SYS.9,00/14 CZ0003506826
CHEPOS BRNO CHEPOS, A.S. CZ0008466562
CHEPOS BRNO CHEPOS, A.S. CS0005028752 28.03.1997 (34.00Kč)
CHEVAK CHEB CHEVAK CHEB, A.S. CZ0009061750 28.03.1997 (29.00Kč)
CHEVAK CHEB CHEVAK CHEB, A.S. CZ0005123034
CHEVAK CHEB CHEVAK CHEB, A.S. CZ0009061834
CHEVAK CHEB CHEVAK CHEB, A.S. CZ0009061867
CHILOE CZ0005128090
CHINA BONUS III CHINA BONUS PERFORMER III, 15.7.2012 AT000B054275 13.07.2012 (1 777.00Kč)
CHIRANA MODŘANY CHIRANA PRAHA A.S. CS0005019850 30.09.1997 (18.00Kč)
CHIRANA STRAŠNICE CHIRADENT PRAHA-STRAŠNICE A.S. CS0005019553 30.05.1997 (18.42Kč)
CHIRONAX PRAHA CHIRONAX , A.S. CS0008464962 28.03.1997 (4.70Kč)
Chlad. věže Praha CS0005021260 16.12.1993 (1 130.00Kč)
CHLÁDEK & TINTĚRA CZ0005132472
CHLÁDEK & TINTĚRA CZ0005132480
CHLADÍCÍ VĚŽE PHA CHLADÍCÍ VĚŽE PHA CZ0005021253 30.05.1997 (40.50Kč)
CHLUMČAN.KER.ZÁV. CHLUMČAN.KER.ZÁV. CS0008443958 23.10.2001 (1 892.00Kč)
CHODSKÉ VOD.A KAN. CHODSKÉ VODÁRNY A KANALIZ ACE, A.S. CZ0009061453 28.03.1997 (30.00Kč)
CHODSKÉ VOD.A KAN. CHODSKÉ VODÁRNY A KANALIZ ACE, A.S. CZ0009061560
CHODSKÉ VOD.A KAN. CHODSKÉ VODÁRNY A KANALIZ ACE, A.S. CZ0008467016
CHOTĚBOŘ.STR.SLUŽ. CHOTĚB.STROJ.SLUŽ. CS0005027952 30.09.1997 (719.00Kč)
CHOTĚBOŘ.STR.SMALT CHOTĚB.STROJ.SMALT CS0005028059 03.11.1995 (400.00Kč)
CHOVSERVIS CHOVSERVIS CZ0008463981
CHRONOTECHNA CHRONOTECHNA ŠTER. CS0005018951 11.07.1997 (9.00Kč)
I. EPIC HOLDING I.EPIC HOLDING CZ0008006301
I.C.W. CZ. 7,80/32 CZ0003506370
I.D.C. PRAHA I.D.C. PRAHA, A.S. CZ0005122069
I.EPIC HOLDING CZ0009087904
I.SZT 13/99 DL.P.SZT 13/99 CZ0003500324 17.11.1999 (96.00Kč)
IAA FQI IFPZK CZ0008042405 12.01.2018 (10 817.00Kč)
IADB USD 1,00/15 USD 1 INTER-AMERICAN DEV.BK 03-2015 XS0164300302
IBRD0.875 04/17 IBRD0.875 04/17 US459058CG66
IC DINO LM CZ0000300421
IC EP INVEST AMPSY CZ0000300991
IC HOLANDSKÁ CZ0000300876
IC PECKOVA CZ0000300470
IC PILULKA CZ0000300637
IC PPFB 11/14 CZ0000300165
IC PPFB 11/15 CZ0000300140
IC PPFB 4,00 6/16 CZ0000300132
IC PPFB 4,25 1/14 CZ0000300116
IC PPFB 4,25/2013 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB 4,25 8/2013, NEURČENO, 08/2013 CZ0000300108
IC PPFB 4,30 9/14 CZ0000300124
IC PPFB 5 7/12 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB 5 7/2012, NEURČENO, 07/2012 CZ0000300082
IC PPFB CZK 01/20 CZ0000301023
IC PPFB CZK 02/15 CZ0000300223
IC PPFB CZK 03/18 CZ0000300454
IC PPFB CZK 04/20 CZ0000301106
IC PPFB CZK 07/16 CZ0000300447
IC PPFB CZK 07/22 CZ0000301452
IC PPFB CZK 10/20 CZ0000301098
IC PPFB CZK 12/14 CZ0000300181
IC PPFB EUR 02/15 CZ0000300231
IC PPFB EUR 04/20 CZ0000301080
IC PPFB EUR 07/16 CZ0000300546
IC PPFB EUR 10/20 CZ0000301114
IC PPFB EUR 12/14 CZ0000300199
IC PPFB EURCZK3/18 CZ0000301312
IC PPFB USD 11/14 CZ0000300272
IC PPFB VAR 11/14 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB VAR 11/2014, NEURČENO, 11/2014 CZ0000300090
IC SPACEKNOW CZ0000301601
IC SPREAD CAPITAL CZ0000300942
IC VENTURE IN.17-2 CZ0000301320
IC VENTURE IN.17-3 CZ0000301353
IC VENTURE INV. 17 CZ0000301270
IC VENTURE INVEST. CZ0000300744
IC WVI ESEYE 17-1 CZ0000301585
IC WVI ESEYE 17-2 CZ0000301593
IC WVI LANCET 17-1 CZ0000301569
ICE CZECH LETŇANY ICE CZECH LETŇANY A.S. CZ0008466125
ICEC ŠLAPANICE ICEC ŠLAPANICE CZ0005090159 28.03.1997 (31.00Kč)
ICOM REALITY HOTELY HBJ JIHLAVA CZ0009065355 19.03.1997 (16.00Kč)
ICOM STAVEBNÍ ICOM STAVEB.JIHL. CZ0009042552 28.03.1997 (68.00Kč)
ICOM TRANSPORT ICOM TRANSPORT CS0008202651 30.05.1997 (77.00Kč)
ICOM TRANSPORT ICOM TRANSPORT CS0008205167
IC-PARK ENERGO CZ0005128074
IC-PARK ENERGO CZ0005128082
ICTZ 12/31/12 ICTZ 12/31/12 IT0004674369
ICW E.I.L. 8,80/22 CZ0000000302
IDEAL STANDARD KERAM.Z.TEPLICE CS0008417069 30.05.1997 (42.66Kč)
IDOP OLOMOUC CS0008421269 10.02.1994 (393.00Kč)
IES MR 8,00/32 CZ0003508517
IF AB-UNIFOND INVESTIČNÍ FOND AB - UNIFOND, A AB-UNIFOND, A. S., V LIKV CZ0008007200 30.09.1997 (84.55Kč)
IF BOH.DOP.KOMEN. IF BOHEM.DOPR.KOM. CZ0009087201
IF BOHATSTVÍ IF BOHATSTVÍ PRAHA CZ0008011301 19.12.2002 (1 544.00Kč)
IF BOHEMIA CZ0008013042
IF BOHEMIA 2.ZEMPO II.ZPaDP IF BOHEM. CZ0008028206
IF BOHEMIA DOPRAVY IF BOHEM.DOPR.KOM. CZ0009087243
IF BOHEMIA ZEMPOT. B.G.M.HOLDING PRH CZ0008014008
IF BOHEMIA ZEMPOT. PRVNÍ Z-P-V IF BOH CZ0008014040
IF CTP IF CTP PRAHA CZ0008018504
IF CTP IF CTP PRAHA CZ0008018546
IF ČEMONIF ČESKOMOR.NÁROD. IF CZ0008016409
IF ČKD KUTNÁ HORA IF ČKD KUTNÁ HORA CZ0008009503
IF ČS.PRIVAT.SPOL IF ČES.PRIVAT.SPO. CZ0008018405
IF DIALOG - INVEST CZ0008030400 11.10.1999 (46.55Kč)
IF ENERGETIKY IF ENERGETIKY CZ0008010907 25.10.1999 (1 386.00Kč)
IF GOLD 1.PIF PLZEŇ CZ0008020807
IF JABLONECKÁ BIŽ. IF JABLONEC.BIŽUT. CZ0008006905 08.12.1999 (256.00Kč)
IF KIP IF KIP CZ0008028404
IF KREDIT IF KREDIT PARDUB. CZ0008014206
IF MERCIA H.K. INVESTIČNÍ FOND MERCIA, A.S. V LIKVIDACI CZ0008032703
IF METALL IF METAL PRAHA CZ0008004009
IF MINVEST IF MINVEST PRAHA CZ0008020906
IF M-INVEST IF M-INVEST CZ0008027505
IF MORAVA CZ0008033107
IF OBCHODU IF OBCH.SL.A C.RU. CZ0008011103 12.07.2002 (1 130.00Kč)
IF PIVO-MORAVA IF PIVO MORAVA CZ0009089504
IF PORTFOLIOVÝ IF PORTFOLIOVÝ PHA CZ0009092508
IF PRO EKOL.A REC IF PRO EKOL.A REC. CZ0008024940
IF PRO PROSPE PRŮM CZ0008030806 19.06.2000 (6.29Kč)
IF PRO PROSPE.PRŮM IF PRO PROSP.PRŮM. CZ0008017506
IF RYCHLÉHO VÝNOSU CZ0008011400 08.12.1995 (1 370.00Kč)
IF SKPM SDRUŽ.KŘEST.PODN. CZ0008006202
IF STAVEBNÍ IF STAVEB.TRUTNOV CZ0008017803
IF TERCIER HOLDING CZ0008031440
IF TERCIER INVEST CZ0008031549
IF TOP PROFIT IF TOP PROFIT PHA CZ0008013307
IF ZÁRUKA IF ZÁRUKA SLAVIČÍN CZ0008023546
IF ZBROJOV.VSETÍN IF Z VSETÍN CZ0008029303
IF ZLATÁ BRÁNA IF ZLATÁ BRÁNA PHA CZ0008008802
IFC USD 3,00/14 USD 3,00 INTL.FIN.CORP. 09-2014 US45950KAZ30
IFC1 04/17 IFC1 04/17 US45950KBS87
IFIS IF CZ0008041407 12.01.2018 (340 000.00Kč)
IFPM BRNO IFPM BRNO CZ0009087409
IGTT CZ0008462207
IH GOLF MAR. LÁZNĚ CS0008416962 30.09.1994 (1 250.00Kč)
IH MOSKVA ZLÍN INTERHOTEL MOSKVA A.S. CS0008452355 30.05.1997 (84.46Kč)
II.EPIC HOLDING II.EPIC HOLDING CZ0009085908
IKL VAR/27 CZ0003503138
IKS KB GARANT PFU IKS KB GARANT PFU CZ0008471265 22.10.1998 (9 371.00Kč)
ILBAU LIBEREC ILBAU LIBEREC CS0008461158 28.03.1997 (37.48Kč)
ILBAU-SIBE ILBAU-SIBE CS0005015569
IMADOS IMADOS PRAHA CZ0008436953 19.03.1997 (30.00Kč)
IMADOS PRAHA IMADOS A.S. CZ0008466448
IMEX IMEX PRAHA CS0008415956 30.05.1997 (44.59Kč)
IMEX CREDIT IMEX CREDIT, A.S. CZ0008467537
IMMOFINANZ TL 4,5 AT0000A06KD5 15.07.2008 (26.20Kč)
IMO CHOMUTOV IMO CHOMUTOV, A.S. CZ0005122564
IMO CHOMUTOV IMO CHOMUTOV, A.S. CS0008459962 28.03.1997 (25.00Kč)
IMOB PRAHA IMOB A.S. CZ0009091005
IMOS DEV IFPZK CZ0008041936 27.09.2017 (41 145.00Kč)
IMOS INV. 7,40/32 CZ0003505182
IMP.KV.5,80/27 CZ0003506081
IMPERIAL K. VARY IMPERIAL K.VARY CS0009030366
IMPERIAL K. VARY IMPERIAL K.VARY CS0008443354 30.05.1997 (175.00Kč)
IMPERIAL K. VARY CZ0009030342
IMPERIAL K.VARY CZ0008443306
IMPERIAL K.VARY CZ0009095147
IMPERIAL K.VARY HOTEL PALACE M.L. CZ0009095105 19.03.1997 (279.00Kč)
IMPERIAL NEM. UIF CZ0008041415 13.05.2016 (166 504.00Kč)
IMPPRE IFPZK CZ0008041431 14.07.2017 (131 810.00Kč)
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103663
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103754
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103861
IMPS IMPS BRNO CZ0005043059 30.05.1997 (35.00Kč)
IMPULS BULDING IMPULS BUILDING A.S. CZ0008467354
IMPŽSD IFPZK CZ0008041423 11.09.2015 (26 687.00Kč)
IMREK CZ0009089702
IMUNOMEDICA CZ0005126904
INCO BRNO CZ0005124834
INDUSTRY BASKET INDUSTRY BASKET CERTIFIKÁT, NEOMEZENO AT0000A07N66 28.12.2017 (306.10Kč)
INET INET, A.S. CZ0008467636
INEXAD 8,00/23 CZ0003503237
INEXAD 8,00/26 CZ0003513434
INFOND IFPZK CZ0008041811 22.12.2017 (767 691.00Kč)
INFOND IFPZK TŘ. B CZ0008042751 12.01.2018 (1 000.00Kč)
INFORMATIKA ČS INFORMATIKA ČESKÉ SPOŘITELNY, A.S. CZ0008466042
INFUSIA INFUSIA HOŘÁTEV CZ0005079855 30.09.1997 (173.20Kč)
ING BANK 4,50/19 ING BANK N.V., 4,50%, 1999 - 2019 CZ0000000039 12.01.2018 (70.00Kč)
ING BANK VAR/04 CZ0000000047 04.02.2004 (100.00Kč)
ING INV.MANAG.C.R. ING INVESTMENT MANAGEMENT(C.R.),A.S. CZ0008040227
ING PENZIJNÍ FOND ING PENZIJNÍ FOND, A.S. CZ0008040979
ING POJISTOVNA ING POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0009106241
INGETEAM CZ0008468501
INGSTAV BRNO INGSTAV BRNO CS0005029057 12.02.1999 (222.30Kč)
INGSTAV OPAVA INGSTAV OPAVA CS0005018555 30.05.1997 (28.31Kč)
INGSTAV OSTRAVA INGSTAV OSTRAVA CS0005042050 12.02.1999 (23.00Kč)
INGSTAV UHER.HRAD. INGSTAV U.HRADIŠT CS0005040054 12.02.1999 (200.00Kč)
INGSTAV UHER.HRAD. INGSTAV U.HRADIŠTĚ CS0005070069
INKOINVEST PRAHA INKOINVEST A.S. CZ0008467149
INOV.CENTR. VVÚPS STAV.INO.CENTR.OVA CS0008434353 19.03.1997 (54.02Kč)
INOV.CENTR.VÚK INOV.TECH.CEN. VÚK CZ0009054250 28.03.1997 (64.28Kč)
INOVA INOVA PRAHA CZ0005083154 30.05.1997 (102.32Kč)
INPRO PRAHA INPRO A.S. CS0005009265
INPRO PRAHA INPRO PRAHAAKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008466901
INQOOL CZ0009002465
INSET 12,00/32 CZ0003513046
INSPEKTA INSPEKTA PRAHA CZ0008412954 30.05.1997 (960.00Kč)
INTEA INTEA TŘEŠŤ CS0008449856 30.05.1997 (50.10Kč)
INTEL CORP. US4581401001
INTERGAL VRCHOVINA INTERGAL VRCHOVINA CZ0009054755 30.09.1997 (49.98Kč)
INTERGEO INTERGEO A.S. CS0008441150 19.03.1997 (22.88Kč)
INTERHOT.PARKHOTEL CS0008439568 04.03.1996 (202.00Kč)
INTERHOT.PARKHOTEL IH PARKHOTEL PRAHA CS0009026851 30.05.1997 (165.00Kč)
INTERHOTEL OLYMPIC CS0008437067 23.05.1995 (393.00Kč)
INTERHOTEL OLYMPIK IH OLYMPIK PRAHA CZ0008437001 30.09.1997 (60.00Kč)
INTERHOTEL TRANSIT IH TRANSIT PRAHA CZ0009077509
INTERHOTEL VORONĚŽ IH VORONĚŽ BRNO CS0009031364
INTERHOTEL VORONĚŽ IH VORONĚŽ BRNO CS0008449757 30.09.1997 (66.00Kč)
INTERIER PRAHA INTERIER PRAHA A.S. CZ0005085456 30.09.1997 (37.15Kč)
INTERKUPON HOLDING INTERKUPON IF PHA CZ0009088803 30.09.1997 (18.95Kč)
INTEROIL CZ0008468204
INTERSEROH CZECH CZ0008468014
INTERSIGMA CS0008413860 19.01.1996 (219.00Kč)
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CS0008401501
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CS0008401543
INTERSIGMA INTERSIGMA IF PHA CZ0008010501
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CZ0008413853 28.03.1997 (24.00Kč)
INTERSIGMA IS INTERSIGMA IS CZ0008470614
INTEX INTEX LIBEREC CS0005007459 30.05.1997 (13.94Kč)
INV.FOND ¬ECHY CZ0008031101
INV.FOND AGREKO CZ0008032208
INV.FOND ALFA ZLÍN CZ0008030749
INV.SPOL.PODNIKAT IS PODNIKATEL CZ0008470366
INV.SPOL.PODNIKAT. IS PODNIKAT.PRAHA CZ0008470275
INV.SPOL.RENTIA RENTIA IS BRNO CZ0008470671
INV.SPOL.UNION CZ0008471489
INV.SPOL.UNION CZ0008471471
INVALOR INVALOR A.S. CZ0009104105
INVENTA CZ INVENTA CZ A.S. CZ0005121384
INVEST.FOND LIF IF LIF LIBEREC CZ0008019304
INVEST.PODNIK.FOND INV. PODNIKATELSKÝ FOND,A.S. CZ0008015906
INVESTA INVESTA PRAHA CZ0008417250
Investa CS0008417267 27.07.1993 (360.00Kč)
Investiční banka CS0008002861 16.12.1993 (5 100.00Kč)
INVESTIK ROŽNOV INVESTIK ROŽNOV CS0005009950 18.09.1995 (31.00Kč)
INVESTIM IF INVESTIM IF BRNO CZ0008019643 10.12.1996 (105.00Kč)
INVESTWAY CZ0008471257
INVESTWAY Smíšený PFO CZ0008471190
INWEST SHOP INWEST SHOP, A.S. CZ0009080404
INŽENÝRING D.S. CZ0005132969
IP BANKA IP BANKA CZ0008002854 28.07.2003 (57.29Kč)
IPB 11,125/98 DL.IPB 11,125/98 CZ0003700080 30.06.1998 (96.20Kč)
IPB 8,90/04 CZ0003700494 23.12.2003 (100.00Kč)
IPB AKCIOVÝ OPF 770990000760
IPB INV. 12,00/32 CZ0003504276
IPB VAR/01 DL.IPB 10,90/96 CZ0003700387 10.04.2001 (100.50Kč)
IPB VAR/08 CZ0003700486 11.03.2003 (100.00Kč)
IPF SMR_INA IPF SMRČINA Č.BUD. CZ0008015302
IPS 12,1/00 DL.IPS 12,1/00 CZ0003500449 25.07.2000 (103.00Kč)
IPS KARLOVY VARY IPS KARLOVY VARY CZ0005024851 30.09.1997 (138.26Kč)
IPS SKANSKA IPS PRAHA CZ0005110155 20.11.2001 (192.00Kč)
IRIDIUM INVEST IRIDIUM INVEST, A.S. CZ0009095402 20.12.2001 (303.00Kč)
IS INPRO PF IS INPRO CZ0008471232
IS LINH ART IS LINH ART CZ0008470424
IS MORAVA IS MORAVA CZ0008471000
IS SEDIA INVEST CZ0008471463
IS T.C.I. PF Růstový PFO CZ0008471208
IS UNION IS UNION CZ0008470440
ISA PRAHA CZ0005128173
ISC MÚZO CS0008413662 16.12.1993 (2 300.00Kč)
ISTROKAP.CZ10,0/16 ISTROKAPITAL CZ, 10,00%, 2009-2016 CZ0003501694 08.11.2016 (100.00Kč)
ITA BOT EUR0,00/11 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (BOT) 300611 IT0004661549
ITA CCT EUR0,00/11 EUR 0,00 ITALY, REP.OF (CCT) 09-2011 IT0004536931
ITA CCT EUR0,00/12 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (CCT) 10-2012 IT0004572910
ITA CTZ EUR0,00/13 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (CTZ) 11-2013 IT0004716327
ITA EUR 4,25/13 EUR 4,25 ITALY, REP.OF 08-2013 IT0004365554
ITA EUR 5,00/12 EUR 5 ITALY (BTP-ABI 319091) 01-2012 IT0003190912
ITEC GROUP ITEC GROUP CZ0005026955 12.02.1999 (28.95Kč)
ITELLIGENCE CZ0009000733
ITT TRADE CZ0008468592
IVAR CZ0009002077
IVAX - CR GALENA OPAVA KOMÁR CZ0005096859 20.12.2002 (1 350.00Kč)
IVECO CZECH REP. IVECO CZECH REPUBLIC,A. S. CZ0005103366
IVITAS CZ0009004552
IVSN PRAHA IVSN A.S. CZ0008467321
IZOLACE ÚSTÍ IZOLACE ÚSTÍ N. L. CZ0009056057 28.03.1997 (63.65Kč)
J & T BANKA J & T BANKA A.S. CZ0008040607
J & T BANKA J & T BANKA A.S. CZ0008040615
J&T BANKA 10% PERP CZ0003704249 12.01.2018 (108.30Kč)
J&T BK II 9% PERP CZ0003704413 12.01.2018 (108.50Kč)
J&T BK III 9% PERP CZ0003704421 12.01.2018 (100.00Kč)
J&T H.Y.MM CZK OPF J&T HIGH YIELD MONEY MARKET CZK OPF,J&T ASSET MAN., IS, A.S. CZ0008473428
J&T H.Y.MM EUR OPF J&T HIGH YIELD MONEY MARKET EUR OPF,J&T ASSET MAN., IS, A.S. CZ0008473436
J&T OPPORT.EUR OPF J&T OPPORTUNITY EUR SMÍŠENÝ OPF, J&T ASSET MANAGEMENT, IS, A CZ0008473410
J&T PERSP.SMÍŠ.OPF J&T ASSET MANAGEMENT, INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008473352
J.B.IF J.B.IF PRAHA CZ0008017308
J.S.P. CZ0008469509
JABLON.BIZUTER. IS JABL.BIŽUTERNÍ IS CZ0008470556
JABLONEX JABLONEX JABLONEC CS0008412151 30.09.1997 (114.62Kč)
JÁCHYMOV PM LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV, A.S. CS0008446753 12.01.2018 (1 400.00Kč)
JAKL KARVINÁ JÄKL KARVIN CZ0005084764
JÄKL KARVINÁ JÄKL KARVIN CZ0005084657 12.02.1999 (33.60Kč)
JAN BECHER JAN BECHER K.BECH. CZ0009075107
JAN BECHER K.BECH. JAN BECHER - KARLOVARSKÁ BECHEROVKA, A.S. CZ0009102547
JAN BECHER K.BECH. JAN BECHER - KARLOVARSKÁ BECHEROVKA, A.S. CZ0005123059
JANKA JANKA RADOTÍN PHA CS0005003953 12.02.1999 (48.45Kč)
JAROMĚŘ. MLÉKÁRNA CZ0005098954 11.01.1996 (110.00Kč)
JAROMĚŘICKÁ MLÉK. JAROMĚŘICKÁ MLÉKÁRNA, A.S. CZ0005098988
JAS-JESNICKÁ STROJ JAS JESENIC.STROJ. CZ0005082453 28.03.1997 (22.00Kč)
JATKY PLZEŇ JATKY PLZEŇ A.S. CS0008446951 28.03.1997 (22.81Kč)
JATKY PLZEŇ JATKY PLZEŇ A.S. CZ0005122317
Jatky Plzeň CS0008446969 31.08.1993 (500.00Kč)
JČ ENERGETIKA JČ ENERGETIKA Č.B. CZ0005077057 11.08.2005 (2 600.00Kč)
JČ PLYNÁREN.Č.BUD. 770950001840
JČ PLYNÁREN.Č.BUD. 770950001816
JČ PLYNÁRENSKÁ JČ PLYNÁREN.Č.BUD. CZ0005078857 27.12.2006 (4 204.00Kč)
JEMČA JEMČA JEMNICE CS0008416459 12.02.1999 (389.50Kč)
JESAN ADOLFOVICE JESAN ADOLFOVICE A.S. CZ0008430253 30.05.1997 (123.50Kč)
JESDREV JESENÍK JESDREV JESENÍK CS0008430559 30.05.1997 (15.00Kč)
JESENIC.MLÉKÁRNY JESENICKÉ MLÉKÁRNY, A.S. CZ0005074658 30.05.1997 (113.00Kč)
JESENIC.ZÁS.A NÁK. JESENICKÉ ZÁSOBOVÁNÍ A NÁKUP, A.S. CZ0009069654 28.03.1997 (11.55Kč)
JH MARKT CZ0008469434
Jíd.a lůžk. vozy CS0008437166 14.12.1993 (200.00Kč)
JIF JČ IF Č.BUDÉJOVICE CZ0008027307 18.10.1996 (397.00Kč)
JIHLAVAN JIHLAVAN JIHLAVA CS0005030964 30.09.1997 (21.17Kč)
JIHLAVSKÉ AUTOOPR. JIHLAVSKÉ AUTOOPR. CS0008202750 28.03.1997 (36.00Kč)
JIHLAVSKÉ DZ JIHLAVSKÉ DŘEV.Z. CZ0005087155 30.05.1997 (46.55Kč)
JIHLAVSKÉ MLÉKÁRNY JIHLAVSKÉ MLÉKÁRNY CZ0005086850 28.03.1997 (71.40Kč)
JIHOČESKÁ KERAMIKA JČ KERAMIKA BECHY. CS0008417168 30.09.1997 (763.00Kč)
Jihočeské cihelny CS0008415865 14.12.1993 (695.00Kč)
JIHOČESKÉ LESY JČ LESY Č.BUD. CZ0009040655 30.09.1997 (68.00Kč)
JIHOČESKÉ LESY JČ LESY Č.BUD. CZ0009083309
Jihočeské pivovary CS0008456265 26.10.1993 (1 550.00Kč)
JIHOČESKÉ TISKÁRNY JČ TISKÁRNY Č.BUD. CS0008415451 30.09.1997 (506.00Kč)
JIHOČESKÝ CHOVATEL JČ CHOVATEL Č.BUD. CZ0008457959 30.05.1997 (65.00Kč)
Jihočeský chovatel CS0008457966 30.11.1993 (250.00Kč)
JIHOMORAVSKÁ PLYNÁ 770950000446
JIHOMORAVSKÁ PLYNÁ 770950000438
JIHOMORAVSKÉ PIVO. JIHOMORAVSKÉ PIVOVARY, A.S. CZ0005119602
JIHOSTROJ JIHOSTROJ VELEŠÍN CS0005036367 12.02.1999 (62.00Kč)
JILANA JILANA M.BERANOV CZ0005096453 28.03.1997 (37.01Kč)
JINONICE H. 3,8/19 CZ0000000880
JIP 13,875/01 DL.JČ.PAP.13,87/01 CZ0003500373 14.02.2001 (102.70Kč)
JIRČANY CIHELNY DOL.JIRČ. CZ0005111302 30.05.1997 (78.75Kč)
JIS INVEST.FOND JIS INVESTIČNÍ FOND, AKCIOVÁ SPOLEČNOST V LIKVID. CZ0008020302
JITEX PÍSEK JITEX PÍSEK CZ0005100255 12.02.1999 (45.00Kč)
JITKA JINDŘ.HRADEC JITKA JINDŘ.HRADEC CZ0005088955 30.09.1997 (65.17Kč)
JITONA JITONA SOBĚSLAV CZ0005099655 12.02.1999 (47.50Kč)
JITŘENKA PRAHA JITŘENKA A.S. CZ0009051355 30.05.1997 (18.00Kč)
JIZERSKÉ SKLO CS0008459160 04.11.1996 (221.00Kč)
JIZERSKÉ SKLO JIZER.SKLO LUČANY CS0009027057 30.09.1997 (1 001.00Kč)
JLV JLV, A.S. CS0008437158 30.09.1997 (189.52Kč)
JM ENERGETIKA JM ENERGETIKA BRNO CZ0005077958 11.08.2005 (3 467.00Kč)
JM ENERGETIKA 770950000727
JM ENERGETIKA 770950000685
JM PLYN. VAR/03 CZ0003500944 10.06.2003 (100.00Kč)
JM PLYNÁRENSKÁ JIHOMORAVSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. CZ0005078956 29.08.2008 (7 889.00Kč)
JM PLYNÁRENSKÁ JIHOMORAVSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. CZ0008467032
JME 10,8/01 CZ0003500639 25.05.1999 (89.00Kč)
JOCKEY PARK K.V. JOCKEY PARK KARLOVY VARY, A.S. CZ0009100483
JRD 9,50/27 CZ0003503294
JTFG 9/5% PERP CZ0003704496
JTFG I 6,40/14 J&T GLOBAL FINANCE I, B.V., 6,40%, 2011 - 2016 CZ0000000252 27.10.2014 (100.18Kč)
JTFG IV 5,20/17 CZ0000000492 14.08.2017 (100.00Kč)
JTFG VII 3,00/19 CZ0003515199 12.01.2018 (100.75Kč)
JTFG VIII 4,00/22 CZ0003516882 12.01.2018 (103.00Kč)
JTSEC 6,25/18 CZ0000000526 12.01.2018 (102.50Kč)
JUNIORSKÝ UPF CZ0008471323
JUNIVEL CZ0008456555 02.02.1996 (51.98Kč)
JUPITER PODÍL.LIST CZ0008471307
JUPITER-S JUPITER-S A.S. CZ0008466158
JUTA CS0005026160 09.10.2001 (470.30Kč)
JUTA JUTA DVŮR KRÁLOV CS0005026152 29.05.2003 (1 834.00Kč)
JVCD JVCD, A.S. CZ0005117986
JVCD JVCD, A.S. CZ0005118133
JVCD JVCD, A.S. CZ0005118034
K.C.B.LS 13,5/01 DL.KCB PHA 13,5/01 CZ0003500720 27.09.1999 (100.00Kč)
K.S.I.O.-1.PF KONTINENT.SDRUŽ.IS CZ0008470598 30.09.1997 (25.75Kč)
K.V. RESTAV K.V.RESTAV K.VARY CZ0009042057 14.02.1997 (20.90Kč)
KABEL PLUS KABEL PLUS PRAHA CZ0009081642
KABELOVNA DĚČÍN CZ0005008631
KABELOVNA DĚČÍN KABELOVNA DĚČÍN CS0005071554
KABLO ELEKTRO KABLO EL.VRCHLAB CS0005034156 08.11.2004 (3 000.00Kč)
KABLO KLADNO KABLO KLADNO CZ0005082362
KANAL.A VOD.ST.PLZ KANALIZACE A VODOVODY STARÝ PLZENEC, A.S. CZ0009080909
KANAL.A VOD.ST.PLZ KANALIZACE A VODOVODY STARÝ PLZENEC, A.S. CZ0005123406
KANIA CZ0009004602
KAOLIN HLUBANY KAOLIN HLUBANY, A.S. CZ0005075051 30.09.1997 (253.00Kč)
KAPITÁL HOLDING IF KAPITÁL PRAHA CZ0009090502
KAPP KAPP KARLOVY VARY CS0008447256 10.12.1996 (11.67Kč)
KAPPEL CZ0009090007
KARA KARA A.S. CZ0005097055 30.09.1997 (29.00Kč)
KARLOVAR. MIN.VODY KARLOVAR.MIN.VODY CZ0009033452 28.06.2001 (4 500.00Kč)
KARLOVAR. PORCELÁN KARLOVAR.PORCELÁN CZ0005079954 12.02.1999 (43.79Kč)
KARLOVAR. PORCELÁN KARLOVAR.PORCELÁN CZ0005080069
KARLOVAR. SILNICE KARLOVAR.SILNICE CS0005042753 28.03.1997 (59.00Kč)
KARMA KARMA ČESKÝ BROD CS0005013556 30.09.1997 (600.00Kč)
KARNOLA KRNOV KARNOLA, A.S. CZ0005081158 30.05.1997 (30.84Kč)
KAROSERIA KAROSERIA A.S. CS0005032150 30.05.1997 (23.64Kč)
KARSIT ATM 8,00/22 CZ0003505398
KARTOGRAF 10,00/27 KARTOGRAFIE PRAHA, A.S., 10,00%, 2012 - 2027 CZ0003501926
KARTOGRAFIE PRAHA KARTOGRAFIE PRAHA CS0008437554 30.05.1997 (107.35Kč)
KARVINSKÁ STAVEBNÍ KARVINSKÁ STAVEBN CS0005015957 10.12.1996 (160.93Kč)
KAUČUK GROUP KAUČUK GROUP CZ0005097659 25.07.1997 (1 298.00Kč)
KAUFSTEIN 4,60/16 CZ0000000443
KAUFSTEIN 4,75/16 CZ0000000393
KAVOZ KAVOZ KARVINÁ CZ0005080556 28.03.1997 (29.00Kč)
KB 10,7/96 DL.KB 10,70/96 CZ0003700312 19.11.1996 (99.90Kč)
KB 11,1/98 DL.KB 11,10/98 CZ0003700270 21.05.1998 (98.05Kč)
KB 11,2/97 DL.KB 11,20/97 CZ0003700189
KB 11,4/01 DL.KB 11,40/01 CZ0003700163 24.08.1999 (98.00Kč)
KB 14,5/96 CZ0003700072 02.10.1995 (100.80Kč)
KB 2 VAR/99 DL.KB 11,66/99 CZ0003700379 14.04.1999 (100.45Kč)
KB 2,75/14 CZ0003703563
KB 23/95 CS0003700022 12.07.1995 (100.00Kč)
KB 3,00/15 CZ0003703571
KB 3000 TL AT0000A08372 10.10.2008 (43.00Kč)
KB 4,216/17 KOMERČNÍ BANKA, A.S., 4,216%, 2007-2017 CZ0003701427
KB 7 CZ0003700197
KB 8,00/04 CZ0003700528 05.08.2004 (95.00Kč)
KB DISC 2900 CAP AT0000A0E384 16.09.2010 (291.60Kč)
KB DISCOUNT AT000B053954 29.10.2008 (224.20Kč)
KB LIKÉR KB LIKÉR ÚSTÍ N.L. CS0008459251 30.05.1997 (32.80Kč)
KB TL 1300 AT0000A0CY03 19.05.2010 (224.10Kč)
KB TL 1700 AT0000A0BLE7 17.02.2009 (18.25Kč)
KB VAR/00 DL.KB VAR/00 CZ0003700221
KB VAR/02 CZ0003700429 07.01.2002 (103.55Kč)
KB VAR/02 CZ0003700452 26.08.2002 (99.75Kč)
KB VAR/97 DL.KB VAR/97 CZ0003700361 25.08.1997 (100.00Kč)
KB VAR/98 DL.KB VAR/98 CZ0003700239
KB VAR/98 DL.KB VAR/98 CS0003700055 30.03.1998 (99.35Kč)
KB VAR/99 DL.KB 12,18/99 CZ0003700171
KB VAR/99 DL.KB VAR/99 CZ0003700304 18.03.1999 (116.62Kč)
KBN1 02/15 KBN1 02/15 XS0743901026
KBN1.75 10/15 KBN1.75 10/15 XS0546234450
KDYNIUM CS0005023662 02.11.1993 (460.00Kč)
KDYNIUM KDYNIUM A. S. CZ0005023655 30.05.1997 (172.34Kč)
KEMIFLOC PŘEROV KEMIFLOC A.S. CZ0005122788
KEOM CZ0005125815
KERAM.KONDENZÁTORY KERAM.KONDENZ.H.K. CZ0005102004
KERAM.ZÁV.ZNOJMO KERAM.Z.ZNOJMO CZ0008449550 30.09.1997 (477.00Kč)
KERAMICKÉ ZÁVODY CS0008449567 28.03.1994 (1 800.00Kč)
KERAMIKA HOB ZČ KAOL.A KER.Z. CS0008465050 24.09.2001 (900.00Kč)
KERAMIKA SOUKUP CZ0008469871
KERAMOST KERAMOST MOST CZ0005077651 30.09.1997 (39.53Kč)
KEY INVESTMENTS KEY INVESTMENTS A.S. CZ0009097903
KF KF PRAHA CZ0009065652 30.05.1997 (32.96Kč)
KF KF PRAHA CZ0009065769
KF KF PRAHA CZ0009075669
KFW 1,125/12 KFW1.125 03/12 DE000A1DAMF4
KFW 2,375/21 KFW2.375 08/21 US500769EQ30
KFW 3,125/18 KFW3.125 06/18 DE000A1H36X9
KFW EUR 1,875/11 EUR 1,875 KFW 09-2011 DE000A0Z1V18
KFW EUR 1,875/15 EUR 1,875 KFW 10-2015 DE000A1EWEB2
KFW EUR 2,125/14 EUR 2,125 KFW 11-2014 DE000A1H36U5
KFW EUR 2,25/12 EUR 2,25 KFW 09-2012 DE000A0XXM87
KFW EUR 2,25/17 KFW 2.25 09/17 DE000A1DAMM0
KFW EUR 3,125/16 EUR 3,125 KFW 11-2016 DE000A1H36V3
KFW EUR 3,375/12 EUR 3,375 KFW 08-2012 DE000A0XXM04
KFW EUR 3,375/21 EUR 3,375 KFW 11-2021 DE000A1EWEJ5
KFW EUR 3,75/11 EUR 3,75 KFW 06-2011 DE000A0KPWU7
KFW EUR 4,25/14 EUR 4,25 KFW 04-2014 DE0002760931
KFW EUR 4,375/18 EUR 4,375 KFW08-2018 DE000A0SLD89
KFW EUR 5,00/11 EUR 5 KFW 01-2011 DE0002760840
KFW EUR 5,25/12 EUR 5,25 KFW 02-2012 DE0002760873
KFW EUR FL.R/12 EUR FL.R KFW 09-2012 DE000A0Z1V00
KFW EUR FL.R/13 EUR FL.R KFW (REGS) 10-2013 DE000A1DAMD9
KFW USD 0,875/11 USD 0,875 KFW 09-2011 XS0469005887
KFW USD 1,25/12 USD 1,25 KFW 10-2012 XS0513307578
KFW USD 1,25/15 USD 1,25 KFW 10-2015 US500769EB60
KFW USD 1,875/13 USD 1,875 KFW 10-2013 US500769DN18
KFW USD 2,00/16 USD 2,00 KFW 11-2016 US500769EM26
KFW USD 2,625/16 USD 2,625 KFW 11-2016 US500769EG57
KFW USD 3,25/13 USD 3,25 KFW 08-2013 US500769CP74
KFW USD 3,75/11 USD 3,75 KFW 08-2011 US500769CV43
KFW USD 4,00/13 USD 4,00 KFW 08-2013 US500769CW26
KFW USD 4,00/20 USD 4,00 KFW 10-2020 US500769DP65
KFW USD 4,125/14 USD 4,125 KFW INTL. 04-2014 US500769AX27
KFW USD FL.R/14 USD FL.R KFW (1-2) 09-2014 XS0443728869
KFW0 02/16 KFW0 02/16 DE000A1K0UK8
KFW0 10/14 KFW0 10/14 DE000A0Z2KR4
KFW0.625 05/15 KFW0.625 05/15 DE000A1MBB96
KFW1 01/15 KFW1 01/15 US500769ET78
KFW1.25 02/17 KFW1.25 02/17 US500769EY63
KFW1.875 05/13 KFW1.875 05/13 DE000A1H36W1
KFW2.625 01/22 KFW2.625 01/22 US500769EX80
KFW4.625 10/12 KFW4.625 10/12 DE000A0S8KS8
KH BŘIDLIČNÁ 14/97 DL.KH BŘIDL.14/97 CZ0003500332 17.11.1997 (98.29Kč)
KH BŘIDLIČNÁ 18/99 CZ0003500951 04.11.1999 (100.00Kč)
KIF KIF IF K.VARY CZ0008033545
KIF MOST KRUŠNOHOR.IF MOST CZ0008025400 14.10.1998 (55.20Kč)
KINOTECHNIKA PRAHA KINOTECHNIKA PRAHA CS0008437950 30.05.1997 (272.00Kč)
KIS INVEST Speciální PFU CZ0008470291 28.03.1997 (1 718.00Kč)
KIS TIPAINVEST KIS TIPAINVEST CZ0008470713
KISA USD 2,125/12 KOMINS 2.125 09/12 XS0451685142
KISA USD 5,375/12 USD 5,375 KOMM.INV.I SVERIG (1147) 07-2012 XS0308840353
KITD, v likvidaci KIT DIGITAL, INC. US4824702009 20.12.2012 (5.15Kč)
KLADENSKÁ UHELNÁ KLADENSKÁ UHELNÁAKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008466646
KLADENSKÁ UHELNÁ KLADENSKÁ UHELNÁAKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008466653
KLADNO 12,5/03 DL.KLADNO 12,50/03 CZ0001500045 18.07.2001 (100.00Kč)
KLATOVSKÁ NEM. KLATOVSKÁ NEMOCNICE, A.S. CZ0008466190
KLATOVSKÉ RYBÁŘST. KLATOVSKÉ RYBÁŘ. CZ0009073250 30.09.1997 (97.79Kč)
KLAV.EL. 11,00/27 CZ0003506784
KLAVARSKÁ ELEKTR. CZ0005126276
KLENOTY AURUM KLENOTY AURUM PHA CZ0009049359 30.05.1997 (27.80Kč)
KLENOTY BRNO KLENOTY BRNO CS0008448650 30.05.1997 (6.01Kč)
KLIMA KLIMA PRACHATICE CS0005008259 30.05.1997 (28.90Kč)
KLIMACENTRUM KLIMACENTRUM PRAHA CS0005004050 28.03.1997 (63.20Kč)
KNOF.PRŮM.ŽIROV. KNOFL.PRŮM.ŽIROV. CZ0005087957 28.03.1997 (23.25Kč)
KOB 10,75/01 CZ0003700395 24.04.2001 (100.00Kč)
KOB 10,875/04 CZ0003700445 10.03.2004 (117.89Kč)
KOB VAR/05 CZ0003700478 14.02.2005 (99.40Kč)
KOČÍ CZ0005133371
KOČÍ CZ0005133389
KOČÍ CZ0005133397
KOČÍ CZ0005133405
KOFOLA ČS CZ0009000121 12.01.2018 (419.00Kč)
KOFOLA VAR/18 CZ0000000351 12.01.2018 (99.00Kč)
KOH-I-NOOR CS0008457263 16.12.1993 (900.00Kč)
KOH-I-NOOR KOH-I-NOOR HARDTM. CZ0008457256 11.03.1997 (80.00Kč)
KOH-I-NOOR ML.VOŽ. KOH-I-NOOR ML.VOŽ. CZ0005089458 30.05.1997 (56.00Kč)
KOH-I-NOOR PRAHA KOH-I-NOOR A.S. CZ0005089359 30.09.1997 (109.25Kč)
KO-HOLDING CZ0005006205 20.11.1996 (157.42Kč)
KOLBENKA KOLBENKA, A.S. CZ0005094151 12.02.1999 (19.07Kč)
KOLI & SELIKO KOLI & SELIKO GROUP, A.S. CZ0008466091
KOLI FOOD KOLI FOOD A.S. CZ0008465770
KOLI HOLD. N.MĚSTO KOLI HOLDING, A.S. CS0008454856 12.02.1999 (77.01Kč)
KOLÍNSKÁ MLÉKÁRNA KOLÍNSKÁ MLÉKÁRNA CS0008425559 30.05.1997 (17.15Kč)
KOLORA SEMILY KOLORA A.S. "V LIKVIDACI" CZ0005086058 30.09.1997 (30.99Kč)
KOM.B USD 2,375/16 USD 2,375 KOMMUNALBANKEN p,s 11-2016 XS0579811489
KOM.B USD 2,875/12 KBN 2.875 06/12 XS0434631361
KOM.B USD 3,375/11 USD 3,375 KOMMUNALBANKEN /!>S (2693) 08-2011 XS0387064974
KOM.B USD 5,125/11 USD 5,125 KOMMUNALBANKEN p,s 06-2011 XS0268227260
KOMB BON 3600CAP KOMB BON 3600CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0S9X7 23.11.2012 (3 601.00Kč)
KOMB BON 3800CAP KOMB BON 3800CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0S9Y5 23.11.2012 (3 801.00Kč)
KOMB DISC 3500CAP KOMB DISC 3500CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SAA2 23.11.2012 (350.00Kč)
KOMB DISC 3800CAP KOMB DISC 3800CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SA94 26.11.2012 (380.00Kč)
KOMB TL 2000 KOMB TL 2000, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0SAY2 19.12.2017 (342.30Kč)
KOMB TL 2300 KOMB TL 2300, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0SAX4 19.12.2017 (305.70Kč)
KOMB TS 4200 KOMB TS 4200, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0SBH5 07.02.2012 (32.62Kč)
KOMB TS 4500 KOMB TS 4500, CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT0000A0SBG7 14.09.2012 (32.49Kč)
KOMB WARCALL 3300 KOMB WARCALL 3300, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC50 23.11.2012 (60.15Kč)
KOMB WARCALL 3600 KOMB WARCALL 3600, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC43 23.11.2012 (30.15Kč)
KOMB WARCALL 3900 KOMB WARCALL 3900, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC35 23.11.2012 (1.30Kč)
KOMB WARPUT 2600 KOMB WARPUT 2600, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCW2 23.11.2012 (1.59Kč)
KOMB WARPUT 2900 KOMB WARPUT 2900, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCV4 23.11.2012 (1.62Kč)
KOMERČ.ÚV.POJ.EGAP KOMERČNÍ ÚVĚROVÁ POJIŠŤOVNA EGAP, A.S. CZ0008039641
KOMERČNÍ BANKA CS0008002952 11.01.1994 (7 200.00Kč)
KOMERČNÍ BANKA KOMERČNÍ BANKA CZ0008019106 12.01.2018 (924.50Kč)
KOMERČNÍ BANKA IF IPF KB PRAHA CZ0008012804 26.06.2000 (892.00Kč)
KOMERČNÍ POJIŠŤOV. KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008041001
KOMERČNÍ POJIŠŤOV. KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008041019
KOMERO VKLAD.PROG CZ0008471299
KOMODITY PLUS BARCLAYS BANK PLC KOMODITY PLUS, 1:1, 24.10.2011 XS0322226415 21.10.2011 (992.70Kč)
KOMPAS OK CZ0009090601
KOMPAS-OK IF KOMPAS OK IF F.M. CZ0008021102
KON.AHOLD VAR/05 CZ0000000070 09.08.2005 (100.00Kč)
KONAX KONAX JIHLAVA CS0005033257 15.06.1993 (20 000.00Kč)
KONE LIFTS KONE LIFTS PRAHA CZ0005007757 30.05.1997 (46.45Kč)
KONSIT CZ0005130500
KONZERVATIVNÍ OPF 770980000655
KOOPERATIVA POJIŠ. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008040656
KOOPERATIVA POJIŠ. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008040664
KOOPERATIVA POJIŠ. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008040672
KOOPERATIVA POJIŠ. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008039336
KOOPERATIVA POJIŠ. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. VIENNA INSURANCE GROUP CZ0008040680
KORAMIC ŘEPOV KORAMIC ŘEPOV CS0009030069
KORAMIC ŘEPOV KORAMIC ŘEPOV CS0008427852 19.03.1997 (7.53Kč)
KORAMO KOLÍN KORAMO KOLÍN CZ0005106104
KOREPA INV.9,00/14 CZ0003509002
KORINT LIBEREC KORINT A.S. V LIKVIDACI CZ0009033551 28.03.1997 (24.00Kč)
KORNOLIT KORNOLIT PROSTĚJOV CS0005030352 30.05.1997 (485.00Kč)
KORUNNÍ DV.5,00/62 CZ0003506347
KORUNOVAČNÍ 6,5/18 CZ0003515082
KORUNOVAČNÍ 8,0/18 CZ0003514903
KOSÍŘ PFO 770990000661
KOSMOS ČÁSLAV KOSMOS,A.S. CZ0005095257 30.05.1997 (100.00Kč)
KOSTELECKÉ UZENINY CS0008462768 03.05.1996 (750.00Kč)
KOTLE-MONT KOTLE-MONT A.S. CZ0008466083
KOVÁRSKO KOVÁRSKO, A.S. CZ0009068250 30.05.1997 (51.30Kč)
KOVO CS0008412268 22.08.1994 (423.00Kč)
KOVO 2 KOVO PRAHA CZ0008412244
KOVO CHEB KOVO CHEB CS0005003169 30.05.1997 (29.00Kč)
KOVO PRAHA KOVO, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008412251 30.05.1997 (22.41Kč)
KOVOBEL KOVOBEL LITOMĚŘICE CZ0008460151 28.03.1997 (87.01Kč)
KOVOBEL CS0008460168
Kovofiniš Ledeč CS0005035369 16.12.1993 (450.00Kč)
KOVOFINIŠ LEDEČ KOVOFINIŠ LEDEČ NS CS0005069954 30.05.1997 (12.83Kč)
KOVOHUTĚ BŘIDLIČNÁ KOVOHUTĚ BŘIDLIČN CZ0005076158 03.07.2000 (53.12Kč)
KOVOHUTĚ ČELAKOV. KOVOHUTĚ ČELÁKOV. CZ0005076059 30.09.1997 (44.85Kč)
KOVOHUTĚ DĚČÍN KOVOHUTĚ DĚČÍN CS0005011956 30.05.1997 (131.61Kč)
KOVOHUTĚ MNÍŠEK KOVOHUTĚ MNÍŠEK CS0005014851 30.09.1997 (31.20Kč)
KOVOHUTĚ POVRLY KOVOHUTĚ POVRLY CZ0005081059 30.09.1997 (69.00Kč)
KOVOHUTĚ PŘÍBRAM KOVOHUTĚ PŘÍBRAM CZ0005083055 30.09.1997 (166.00Kč)
KOVOHUTĚ ROKYCANY KOVOHUTĚ ROKYCANY CZ0005104158 30.09.1997 (25.10Kč)
Kovolit CS0005005065 16.12.1993 (410.00Kč)
KOVOLIT MODŘICE KOVOLIT, A.S. CS0005005057 30.09.1997 (70.24Kč)
KOVOMAT KOVOMAT HRAD.KRÁL. CS0005035252 28.03.1997 (25.56Kč)
KOVONA KOVONA CS0008418653 30.05.1997 (51.74Kč)
KOVONA KARVINÁ KOVONA KARVIN CZ0009053955 30.09.1997 (39.10Kč)
KOVOPETROL PLZEŇ KOVOPETROL,AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0009075305
KOVOPETROL PLZEŇ KOVOPETROL,AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008467008
KOVOPLAST CHLUMEC KOVOPLAST CHLUMEC CZ0005079251 30.05.1997 (35.20Kč)
KOVOPODNIK KOVOPODNIK Č.BUD. CS0005036862 19.03.1997 (15.00Kč)
KOVOPOL KOVOPOL POLICE N.M CS0005026459 30.09.1997 (52.58Kč)
KOVOPOL INDUSTRY CZ0005133157
KOVOPROJEKTA BRNO CZ0009004230
KOVOPROJEKTA BRNO KOVOPROJEKTA BRNO CS0008450656 30.05.1997 (276.00Kč)
KOVOSLUŽBA A.V. KOVOSLUŽBA AUD.VID CS0008438966 28.03.1997 (35.00Kč)
KOVOSLUŽBA PRAHA KOVOSLUŽBA PRAHA CS0008441655 30.05.1997 (87.45Kč)
KOVOSVIT KOVOSVIT SEZ.ÚSTÍ CS0005004464 30.09.1997 (84.51Kč)
KOVOSVIT CZ0005004408
KOVOŠROT DĚČÍN KOVOŠROT DĚČÍN CZ0005074153 30.09.1997 (134.40Kč)
KOVOŠROT KLADNO KOVOŠROT KL.DŘÍŇ CZ0005079756 28.03.1997 (30.00Kč)
KOVOTERM KOVOTERM BRNO CS0008452256 30.05.1997 (80.00Kč)
KOZAK KLATOVY KOZAK KLATOVY CS0008444154 30.09.1997 (30.69Kč)
KR.OP.A S 5,00/22 CZ0003505976
KRAJKA KRAJKA KRASLICE CZ0005090654 30.05.1997 (10.98Kč)
KRÁLODVORSKÉ ŽEL. KRÁLODVOR. ŽELEZ. CZ0005079459 10.08.2000 (27.88Kč)
KRÁLOVOPOLSKÁ KRÁLOVOPOLSKÁ BRNO CS0005031459 13.03.2000 (12.55Kč)
KRAS-HAKA BRNO KRAS-HAKA BRNO, A.S. CZ0005123307
KRED.BANKA 15,0/98 DL.KRED.B. 15,0/98 CZ0003700122 19.11.1996 (53.43Kč)
KREDITAKTIV CZ0009080305 30.09.1997 (100 244.00Kč)
KREDITAL IF KREDITAL IF OVA CZ0008016706
KREDITNÍ BANKA CS0008001905 20.11.1996 (127.56Kč)
KREMATOR.JAROMĚŘ KREMATORIUM A.S. CZ0008467073
KRKONOŠ.PAP.5,00/2 CZ0003503179
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY KRKONOŠ.PAP.HOST. CS0005026756 30.09.1997 (49.35Kč)
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY KRKONOŠ.PAP.HOST. CS0005069764
KRKONOŠSKÉ VÁPENKY KRKONOŠ.VÁP. KUNČ. CZ0005085159 30.05.1997 (63.65Kč)
KRODOS BUS CZ0008209772
KRODOS BUS CZ0008209806
KRODOS BUS CZ0008209798
KROMEXIM KROMEXIM KROM CZ0009072054 28.03.1997 (35.20Kč)
KRUŠNOH.STROJ.MOST KRUŠNOHORSKÉ STROJÍRNY, A.S. A.S. CS0008422754 23.10.2001 (8.27Kč)
KRUŠNOHORSKÉ LESY KRUŠNOH.LESY TEPL. CZ0009053351 30.09.1997 (25.00Kč)
KRYSTALY KRYSTALY HR.KRÁL. CZ0005105700
KRYTINA ŠLAPANICE CIHELNY ŠLAPANICE CS0008420253 30.09.1997 (190.00Kč)
KŘIŠŤÁLOVÝ IF KŘIŠŤÁLOVÝ IF PHA CZ0008011004 12.07.2002 (1 098.00Kč)
K-STAV TŘE 9,00/32 CZ0003504755
KTP QUANTUM KTP QUANTUM, A.S. CZ0008035201
K-T-V INVEST KOTVA PRAHA CZ0009048955 14.09.2006 (510.40Kč)
KUNZ HRANICE KUNZ HRANICE CS0005018753 30.09.1997 (17.75Kč)
KUPONINVEST KUPONINVEST IF TŘE CZ0008005105
KUPONINVEST IF KUPONINVEST IF TŘE CZ0008005147
KVANTO IPF KVANTO IPF CZ0008026002 21.08.2000 (539.00Kč)
KVANTO OTEVŘENÝ PF O.B.INVEST IS CZ0008471240
Kyselka Praga, a.s CZ0005111609
L&P ENGINEERING CZ0009004024
L.L.S.F. 9,00/32 CZ0003502346
L.SANAT. SANSSOUCI CS0008443669 30.09.1994 (470.00Kč)
L.SANAT. ŠVÝC.DVŮR CS0008443560 23.09.1994 (750.00Kč)
LABENA KR.BŘEZNO LABENA, A.S. CZ0005098855 28.03.1997 (4.90Kč)
LABIT LABIT VRCHLAB CZ0005083352 30.09.1997 (20.49Kč)
LACRUM LACRUM, A.S. CZ0008467263
LACRUM BRNO LACRUM BRNO CZ0009041752 30.05.1997 (27.30Kč)
LACTEA CHOMUTOV LACTEA CHOMUTOV CZ0005075655 11.01.1996 (80.00Kč)
LADA LADA SOBĚSLAV CS0005005669 30.05.1997 (13.26Kč)
LAFARGE CEMENT LAFARGE CEMENT, A.S. CZ0008418951 28.04.2005 (2 200.00Kč)
LAKAP S. 9,00/14 CZ0003506677
LANAREST BRNO MOSILANA BRNO CS0005031053 30.09.1997 (28.50Kč)
LANEX LANEX BOLETICE CZ0005016857 30.09.1997 (374.00Kč)
LANEX CS0005016864 16.12.1993 (2 500.00Kč)
LARM CS0005036268 14.12.1993 (820.00Kč)
LARM LARM NETOLICE CZ0005036251 28.03.1997 (37.00Kč)
LATER CHRUDIM LATER CHRUDIM CZ0005103259 30.09.1997 (200.00Kč)
LÁZ.RES.ÚD.BRATROU LÁZEŇSKÝ RESORT ÚDOLÍ BRATROUCHOV CZ0008467933
LÁZ.RES.ÚD.BRATROU LÁZEŇSKÝ RESORT ÚDOLÍ BRATROUCHOV CZ0008467925
LÁZ.SAN.SANSSOUCI LÁZ.SAN.SANSSOUCI CZ0008443652 30.09.1997 (619.00Kč)
LÁZ.SAN.ŠVÝC.DVŮR LÁZ.SAN.ŠVÝC.DVŮR CS0009028758 12.02.1999 (726.20Kč)
LÁZ.SLATIN. VAR/27 CZ0003503740
LÁZNĚ FRANT.LÁZNĚ LÁZNĚ FRANTIŠKO.L. CS0008445557 30.09.1997 (115.01Kč)
LÁZNĚ KONST.LÁZNĚ LÉČEB.LÁZ.KONSTAN. CS0008446258 28.03.1997 (94.79Kč)
LÁZNĚ KUNDRATICE LÁZNĚ KUNDRATICE A.S. CS0008460556 28.03.1997 (115.50Kč)
LÁZNĚ LIBVERDA LÁZNĚ LIBVERDA CS0008422952 30.09.1997 (501.00Kč)
LÁZNĚ LIBVERDA LÁZNĚ LIBVERDA CS0009027263
LÁZNĚ LUHAČOVICE LÁZNĚ LUHAČOVICE CZ0008452851 12.02.1999 (442.00Kč)
LÁZNĚ MŠENÉ LÁZNĚ MŠENÉ, A.S. CZ0008466323
LAZNĚ PODĚBRADY LÁZNĚ PODĚBRADY, A.S. CZ0008466356
LÁZNĚ PODĚBRADY LÁZNĚ PODĚBRADY, A.S. CS0008425153 30.09.1997 (140.03Kč)
LÁZNĚ TEPLICE N.B. LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU A.S. CZ0008431251 30.09.1997 (248.00Kč)
Lázně Teplice n.B. CS0008431268 16.12.1993 (576.00Kč)
LÁZNĚ TEPLICE V Č. LÁZNĚ TEPLICE V ČECHÁCH A .S. CS0008422853 29.08.2008 (735.00Kč)
LÁZNĚ TEPLICE V Č. LÁZNĚ TEPLICE V Č. CS0009027164
LÁZNĚ VELICHOVKY LÁZNĚ VELICHOVKY CS0008454054 30.05.1997 (94.11Kč)
LBBW BANK CZ LBBW BANK CZ A.S. CZ0008040177
LBBW VAR/20 CZ0003703621
LBBW VAR/21 CZ0003703639
LBBW VAR/22 CZ0003703647
LBBW VAR/23 CZ0003703654
LBBW VAR/24 CZ0003703662
LBW EUR 1,75/14 EUR 1,75 LBK BADEN-WUERTT. 11-2014 DE000LB0ECU9
LBW EUR 3,25/13 EUR 3,25 LANDESBK BADEN-WUERTT.(1084)06-2013 DE000LBW6P00
LBW EUR 4,00/13 EUR 4,00 LBK BADEN-WUERTT. (OPF MTN) 08-2013 DE000LBW0PP2
LBW EUR 4,50/12 EUR 4,5 LBK BADEN-WUERTT. 07-2012 DE000LBW3Q69
LCS BUS. CENTRE LCS B.CENTRE BRNO CS0005031855 19.03.1997 (17.00Kč)
LCS HOLDING LCS HOLDING CZ0009084208
LDP VLTAVA VLAŠIM LES.-DŘEV.P.VLTAVA CZ0009040358 30.05.1997 (27.87Kč)
LE CYGNE SPORT.GR. LE CYGNE SPORTIF CZ0009078804
LEAVIA LEAVIA IS CZ0008470705
LECOTEX LECOTEX TÁBOR CS0008458055 19.03.1997 (65.10Kč)
LÉČ.LÁZ.MAR.LÁZNĚ LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A. S. CS0008446159 30.09.1997 (168.77Kč)
LÉČ.LÁZ.MAR.LÁZNĚ LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A. S. CS0009028964
LÉČ.LÁZNĚ QUANTUM LÉČEBNÉ LÁZNĚ QUANTUMA.S. CZ0008466059
LÉČEB.LÁZ.BOHDANEČ LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ A. S. CZ0008466760
LÉČEB.LÁZ.BOHDANEČ LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ A. S. CZ0008466778
LÉČEB.LÁZ.JÁCHYMOV LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV, A.S CZ0008466505
LÉČEBNÉ L.BOHDANEČ LÉČEB.LÁZ.BOHDANE CZ0009056651 30.09.1997 (216.00Kč)
LÉČIVA PRAHA LÉČIVA PRAHA CZ0005104752 10.06.1999 (1 703.00Kč)
LEDEČSKÝ IF LEDEČSKÝ IF CZ0008029907
LEMEX LEMEX LÁZ.BĚLOHRAD CZ0005109504
LEMEX CZ0005112201 08.01.1996 (106.01Kč)
LEMEX LÁZ.BĚLOHRAD LEMEX LÁZ.BĚLOHRAD CZ0008454485
LEMONBEE VAR/30 CZ0003507196
LENAS LENAS MALÁ ŠTÁHLE CZ0005087551 28.03.1997 (38.00Kč)
LENTIKATS 9,50/18 CZ0003511206
LEO EXPR. 7,50/17 CZ0003502288 08.11.2017 (95.00Kč)
LEO EXPRESS CZ0008209681
LES. SPOL.BUČOVICE LESNÍ SP.BUČOVICE CZ0009036554 28.03.1997 (27.00Kč)
LES. SPOL.BUCHLOV. LESNÍ SP.BUCHLOV. CZ0009036653 30.05.1997 (35.20Kč)
LES. SPOL.FR.LÁZNĚ LESNÍ SP.FR.LÁZN CZ0009037057 30.05.1997 (61.37Kč)
LES. SPOL.H.BLATNÁ LESNÍ SP.H.BLATN CZ0009038055 30.09.1997 (23.00Kč)
LES. SPOL.HORŠ.TÝN LESNÍ SP.HORŠ.TÝN CZ0009037958 30.05.1997 (36.00Kč)
LES. SPOL.HOŘICE LESNÍ SP.HOŘICE CZ0009039251 28.03.1997 (57.10Kč)
LES. SPOL.JIHLAVA LESNÍ SP.JIHLAVA CZ0009045159 28.03.1997 (51.00Kč)
LES. SPOL.KRASLICE LESNÍ SP.KRASLICE CZ0009037750 28.03.1997 (33.00Kč)
LES. SPOL.LANŠKR. LESNÍ SP.LANŠKROUN CZ0009039558 28.03.1997 (43.00Kč)
LES. SPOL.LEDEČ LESNÍ SP.LEDEČ N.S CZ0009042958 30.05.1997 (100.49Kč)
LES. SPOL.LITOMĚŘ. LESNÍ SP.LITOMĚŘI. CZ0009044756 30.09.1997 (37.60Kč)
LES. SPOL.NÁMĚŠŤ LESNÍ SP.NÁM. N.O. CZ0009036752 14.04.1997 (59.00Kč)
LES. SPOL.POLIČKA LESNÍ SP.POLIČKA CZ0009039756 30.09.1997 (56.00Kč)
LES. SPOL.PŘIBYSL. LESNÍ SP.PŘIBYSLAV CZ0009039855 30.05.1997 (20.40Kč)
LES. SPOL.RONOV LESNÍ SP.RONOV N.D CZ0009060455 28.03.1997 (145.13Kč)
LES. SPOL.STRÁŽN. LESNÍ SP.STRÁŽNICE CZ0009045753 09.10.1995 (313.00Kč)
LES. SPOL.STŘÍBRO LESNÍ SP.STŘÍBRO CZ0009037453 30.05.1997 (30.00Kč)
LES. SPOL.SVITAVY LESNÍ SP.SVITAVY CZ0009039657 28.03.1997 (55.58Kč)
LES. SPOL.TELČ LESNÍ SP.TEL CZ0009045050 30.05.1997 (22.00Kč)
LES. SPOL.TRHANOV LESNÍ SP.TRHANOV CZ0009037552 30.05.1997 (57.00Kč)
LES. ZÁV.KARLOVICE CZ0009043956 02.02.1996 (121.00Kč)
LES.SPOL.LANŠKROUN LESNÍ SP.LANŠKROUN CZ0009083002
LESNA LESNA LIBEREC CZ0009044855 30.05.1997 (34.01Kč)
LESNÍ SP.KRÁL.HVO. LESNÍ SPOLEČNOST KRÁLOVSK Ý HVOZD, A. S. CZ0009045555 28.03.1997 (30.00Kč)
LESNÍ SP.OPOČNO LESNÍ SPOLEČNOST OPOČNO, A.S. CZ0009039459 30.09.1997 (86.95Kč)
LESNÍ SP.OPOČNO LESNÍ SPOLEČNOST OPOČNO, A.S. CZ0005122762
LESNÍ SP.TEP.U T. LESNÍ SPOLEČNOST TEPLÁ, A .S. CZ0009045654 30.05.1997 (107.03Kč)
LESNÍ SP.ŽEL.RUDA LESNÍ SPOL. ŽELEZNÁ RUDA, A.S. RUDA, A.S. CZ0009037651 28.03.1997 (27.00Kč)
LESNÍ SPOL BROUMOV CZ0005128579
LESNÍ SPOL. BRUMOV LESNÍ SP.BRUMOV CZ0009043154 28.03.1997 (56.00Kč)
LESNÍ SPOL.BROUMOV LESNÍ SP.BROUMOV CZ0009039350 30.05.1997 (28.55Kč)
LESNÍ SPOL.H.KRÁL LESNÍ SP. HR.KRÁL. CZ0009083101 12.02.1999 (5 165.00Kč)
LESNÍ SPOL.H.KRÁL. LESNÍ SP. HR.KRÁL. CZ0009039954 30.05.1997 (99.55Kč)
LESNÍ SPOL.HOŘICE LESNÍ SP.HOŘICE CZ0005109207
LESNÍ SPOL.JAROM. LESNÍ SP.JAROM CZ0009065454 30.05.1997 (104.00Kč)
LESNÍ SPOL.JM LESY LESNÍ SP.JM LESY CZ0009043352 30.09.1997 (30.01Kč)
LESNÍ SPOL.NOVÉ M. LESNÍ SP.NM NA MOR CZ0009043253 30.05.1997 (29.79Kč)
LESNÍ SPOL.PLANÁ LESNÍ SP.PLANÁ CZ0009037255 28.03.1997 (36.00Kč)
LESNÍ SPOL.PLASY LESNÍ SP.PLASY CZ0009045357 28.03.1997 (61.73Kč)
LESNÍ SPOL.PŘEŠTI. LESNÍ SP.PŘEŠTICE CZ0009057055 28.03.1997 (29.00Kč)
LESNÍ SPOL.PŘIMDA LESNÍ SP.PŘIMDA CZ0009037156 30.05.1997 (52.00Kč)
LESNÍ SPOL.SVITAVY LESNÍ SP.SVITAVY CZ0009082103
LESNÖ SPOL.JIHLAVA CZ0009081709
LESOSTAVBY F.MÍST. LESOSTAV. F.MÍSTEK CZ0009044350 28.03.1997 (43.00Kč)
LESOSTAVBY HR.KRÁL LESOSTAV. HR.KRÁL. CZ0009052759 28.03.1997 (21.87Kč)
LESOSTAVBY PLZEŇ LESOSTAV.ST.SP.PL. CZ0009045258 19.03.1997 (23.51Kč)
LESOSTAVBY ŠUMPERK LESOSTAVBY ŠUMPERK CZ0009044558 13.06.1997 (90.49Kč)
LESOSTAVBY ŠUMPERK STAVEBNÍ P.ŠUMPERK CZ0005015800 28.03.1997 (33.10Kč)
LESOSTAVBY TŘEBOŇ LESOSTAV.TŘEBO CZ0009041158 30.09.1997 (35.22Kč)
LESTA OLOMOUC LESTA OLOMOUC CZ0009038956 28.03.1997 (44.38Kč)
LESY C.RUDOLEC A.S LESY ČESKÝ RUDOLEC CZ0009082608
LESY Č. KRUMLOV LESY ČESKÝ KRUMLOV CZ0009040754 11.07.1997 (102.03Kč)
LESY Č. RUDOLEC LESY ČESKÝ RUDOLEC CZ0009040853 30.05.1997 (47.50Kč)
LESY DŘEVO BRUNTÁL LESY DŘEVO BRUNTÁL CZ0009038253 30.05.1997 (22.00Kč)
LESY FRÝDEK-MÍSTEK LESY FRÝDEK-MÍSTEK CZ0009038154 30.09.1997 (42.00Kč)
LESY HLUBOKÁ LESY HLUBOKÁ N.VLT CZ0009043550 30.05.1997 (57.51Kč)
LESY CHLUMEC N.C. LESY CHLUMEC N.C. CZ0009040051 30.09.1997 (115.94Kč)
LESY JINDŘ. HRADEC LESY JINDŘ. HRADEC CZ0009040952 30.05.1997 (37.93Kč)
LESY JINDŘ.HRADEC LESY JINDŘ.HRADEC CZ0009084802
LESY KÁCOV LESY KÁCOV CZ0009040259 28.03.1997 (43.00Kč)
LESY KAPLICE LESY KAPLICE CZ0009043451 28.03.1997 (63.00Kč)
LESY KAPLICE LESY KAPLICE CZ0009082707
LESY KRNOV LESY KRNOV CZ0009043659 30.05.1997 (23.47Kč)
LESY KŘIVOKLÁT LESY KŘIVOKLÁT CZ0009040457 30.09.1997 (39.17Kč)
LESY KŘIVOKLÁT CZ0009086906
LESY MĚLNÍK LESY MĚLNÍK CZ0009060554 30.05.1997 (65.00Kč)
LESY ML. BOLESLAV LESY ML.BOLESLAV CZ0009060653 28.03.1997 (95.07Kč)
LESY NIŽBOR LESY NIŽBOR CZ0009040556 30.05.1997 (42.41Kč)
LESY PELHŘIMOV LESY PELHŘIMOV CZ0009041851 30.05.1997 (57.60Kč)
LESY PROTIVÍN LESY PROTIVÍN CZ0009041950 30.05.1997 (35.66Kč)
LESY PROTIVÍN LESY PROTIVÍN CZ0009082301
LESY RUDA CZ0009038758 13.06.1995 (421.00Kč)
LESY SPÁL.POŘÍČÍ LESY SPÁL.PO CZ0009037354 30.05.1997 (19.57Kč)
LESY TÁBOR LESY TÁBOR PLAN CZ0009041059 30.05.1997 (56.00Kč)
LESY TÁBOR LESY TÁBOR PLAN CZ0009083200
LESY VLAŠIM LESY VLAŠIM CZ0009063954 28.03.1997 (54.15Kč)
LESY VYŠŠÍ BROD LESY VYŠŠÍ BROD CZ0009052858 30.05.1997 (59.00Kč)
LESY VYŠŠÍ BROD LESY VYŠŠÍ BROD CZ0009083903
LETEM SYS. 6,50/14 CZ0003507733
LETIŠTĚ PHA0,00/12 LETIŠTĚ PRAHA, 0,00%, 2010-2012 CZ0003501710
LETIŠTĚ PHA4,90/20 LETIŠTĚ PRAHA, A.S., 4,90 %, 2020 CZ0003501702
LIBER.VZDUCH.ZÁV. LIBERECKÉ VZDU.Z. CS0005038256 30.05.1997 (270.00Kč)
LIBEREC 14,25/99 DL.LIBER. 14,25/99 CZ0001000137 14.01.1997 (102.55Kč)
LIBEREC VAR/25 STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, VARIABILNÍ, 2010 - 2025 CZ0001500102 05.01.2018 (100.00Kč)
LIBEREC.MASNÝ POD. LIBERECKÝ MASNÝ P. CZ0005096354 28.03.1997 (29.28Kč)
LIBERECKÁ IS LIBERECKÁ IS, A.S. CZ0009105482
LIBERTA LIBERTA MĚLNÍK CS0005014059 28.03.1997 (13.77Kč)
LIBERTAS 12,00/27 LIBERTAS, A.S., 12,00%, 2012 - 2027 CZ0003501918
LICOLOR LIBEREC LICOLOR, A.S. CZ0005092254 28.03.1997 (17.00Kč)
LIF - 2 CZ0009086609
LIGLASS CZ0008460458
LIGLASS LIGLASS ŽEL.BROD CS0008460465 28.03.1997 (51.11Kč)
LIGMET LIGMET LAZSKO CS0008424453 30.05.1997 (30.99Kč)
Ligna CS0008461968 16.12.1993 (1 300.00Kč)
LIGNA PRAHA LIGNA A.S. CZ0008461951 28.03.1997 (201.00Kč)
LIGNUM HODONÍN LIGNUM HODONÍN CS0008452454 28.03.1997 (13.50Kč)
LIGRA STARÉ MĚSTO LIGRA, A.S. CZ0009052957 30.05.1997 (26.00Kč)
LIHOVAR M.BOLESLAV LIHOVAR M.BOLESLAV CZ0009054151 30.05.1997 (17.10Kč)
LIMONA MN.HRADIŠTĚ LIMONA A.S. CZ0008428158 30.05.1997 (114.18Kč)
LINASET LINASET BUDIŠOV CZ0005096156 29.10.1998 (57.80Kč)
LINEA NIVNICE LINEA NIVNICE CZ0009064358 30.05.1997 (235.00Kč)
LINEA ÚBOK LINEA ÚBOK PRAHA CZ0009074506
LINETA LINETA SČ DŘ.SPOL. CZ0008419058 30.05.1997 (10.20Kč)
LINETA CS0008419065 30.05.1994 (175.77Kč)
LIPARY 9,00/22 CZ0003503898
LIPEK TR.9,00/14 CZ0003507089
LIRA LIRA ČESKÝ KRUMLOV CZ0005075150 30.05.1997 (788.00Kč)
LIRA ČESKÝ KRUMLOV LIRA, OBRAZOVÉ LIŠTY A RÁ MY, A.S. CZ0005121780
LISOVNY N.HM.VRBNO LISOVNY NOVÝCH HMOT A.S. CS0005040757 28.03.1997 (18.00Kč)
LIT.C.REITENBERGER CZ0009091443
LITES LITES LIBEREC CS0005041755 30.05.1997 (42.00Kč)
LITOVEL.CUKROVARNA CZ0005125385
LIVEGAMEBET LIVEGAMEBET, A.S. CZ0008467826
LOKOMOTIVKA PRAHA LOKOMOTIVKA, A.S. - V LIK VIDACI CZ0005093054 30.09.1998 (17.15Kč)
LOMBARD CAPITAL KREPO CAPITAL, A.S. CZ0008466786
LOMBARD INDUSTRIAL LOMBARD INDUSTRIAL, A.S. CZ0008466414
LOMBARD INDUSTRIAL LOMBARD INDUSTRIAL, A.S. CS0005019157 30.09.1997 (90.00Kč)
LONKA PŘÍBOR LONKA PŘÍBOR CS0005010651 28.03.1997 (30.10Kč)
LOUČNÁ DAŠICE LOUČNÁ - DAŠICE, A.S. CZ0005122879
LOUDA AUTO CZ0008469756
LOVOCHEMIE LOVOS. LOVOCHEMIE LOVOS. CZ0005088757 23.10.2001 (179.63Kč)
LS ROYAL MAR.LÁZNĚ LS ROYAL MAR.LÁZN CZ0009077707
LUCROS IFPZK CZ0008042009 12.01.2018 (37 100.00Kč)
LUČEBNÍ Z.DRASLOV. LUČEBNÍ ZÁVODY DRASLOVKA A.S. KOLÍN CZ0005106906 30.05.1997 (14.00Kč)