BOHU外V. MLノKチRNA - graf kurzu akcie cz, graf a kurzy v roce 1995


1995 1996 1997 1998 1999 Interaktivn
BOHU外V. MLノKチRNA, BOHU外VICKチ MLノK. - Graf ceny akcie cz, rok 1995
Pehled kurz cennch papr - BOHU外V. MLノKチRNA

Datum

Kurz
BCPP
[K鐓

Zmna
BCPP
[%]

Objem
BCPP
[K鐓

Po鐺t
BCPP
[ks]

Kurz
RMS
[K鐓

Zmna
RMS
[%]

Objem
RMS
[K鐓

Po鐺t
RMS
[ks]
21.12.19950.00%00
20.12.19950.00%00
19.12.19950.00%00
18.12.19950.00%00
15.12.19950.00%00
14.12.19950.00%00

Zpr疱y k t駑atu 'BOHU外V. MLノKチRNA, BOHU外VICKチ MLノK.'


Akcie - Komunita investor, diskuze na t駑a

Kurzakcie BOHU外V. MLノKチRNA(6)

Prod疥 1264ks za 1750K (17.11.20:36...)
Koupm 100ks za 1000K (29.06.20:01...)
Koupm 1ks (13.09.22:48Jan Hejkal, www.akciezkuponovky.cz)
Koupm 1ks (15.03.09:26Jan Hejkal, www.akciezkuponovky.cz)
Koupm 2ks (10.03.10:10Treml)
Koupm 2ks (20.02.23:14Vilem)

Nabdka k akcim

Nabdka koup 0 kus, prodej 0 kus.

Burza Prime 16:14
N痙ev Kurz Zmna
AVAST68.00-1.45%
CETV79.00-1.13%
ネEZ550.50+0.27%
ERSTE900.00-1.77%
KOFOLA304.00+2.36%
KOMER.BANKA938.00-0.95%
MONETA(GE)76.65-0.07%
PEGAS892.00-0.22%
PHILIPMORRIS14980.00-0.13%
TELEFモNICA260.50+0.19%
UNIPETROL377.50-0.13%
VIG612.00+0.49%


Zobrazit sloupec 
Kurzy mn | Obchodn rejstk | Z疔ezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
English version
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy mn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svt Kurzy mn Komodity Zlato Bitcoin Hypot駝y Tarify Energie Kalkula鑢a Z疚ony Pr當e 殻olen Po鐶s

Kalkula鑢a

Vpo鐺t 鑛st mzdy

Pdavky na dt

Pspvek na bydlen

Rodi鑰vsk pspvek

Soci疝n pplatek

司votn minimum

Hypote鈩 kalkula鑢a

Dchodov kalkula鑢a

Banky a Bankomaty

レrokov sazby

B柤 鑼y

Hypot駝y

Stavebn spoen

Podlov fondy

Smn疵ny - Euro, Dolar

レad pr當e

Investice

Makroekonomika - ネNB

Kryptomny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stbro, Ropa

Burza - ネEZ

Poji嗾n

Povinn ru鐺n

Penzijn pipoji嗾n

Penzijn fondy

Podnik疣

Obchodn rejstk

Msta a obce, PSネ

Katastr nemovitost

Ochrann zn疥ky

Finan鈩 katalog

Nov ob鐶nsk z疚onk

Z疚onk pr當e

Stavebn z疚on

Dan, formul碾e

Dal夬 odkazy

Auto - TワV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana daj