Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - N

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem N. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
NAFIGATE CORP. CZ0009000204
NAFT.IND.S.WAR2012 EUR CALL NAFTNA IND.SR. WARRANT, 17.10.2012, WOOD AND CO FS CZ0170000025
NAKLADATEL.OLYMPIA NAKLAD.OLYMPIA PHA CZ0008407707
NARCIS CS0005012855 24.08.1993 (180.00Kč)
NARCIS NOVOSEDLICE NARCIS NOVOSEDLICE CZ0005012880
NAREX ČESKÁ LÍPA NAREX ČESKÁ LÍPA CS0005071463
NAREX ČESKÁ LÍPA NAREX ČESKÁ LÍPA CS0005008556 30.05.1997 (83.22Kč)
NÁRODNÍ SPOL.DOMOV NÁRODNÍ IF DOMOV CZ0009087508
NASDAQ 2530 TS AT0000A07KU7 23.03.2009 (273.10Kč)
NÁŠ INVEST.FOND AS NÁŠ INVESTIČNÍ FOND,A.S. CZ0008031705
NATE CHOTĚBOŘ NÁPOJ.TECH.CHOTĚB. CS0005027853 30.05.1997 (85.00Kč)
NATURAMYL NATURAMYL H.BROD CZ0005084053 30.05.1997 (111.00Kč)
NATURVITA NATURVITA, A.S. CZ0005118380
NAUTIC SOLUTIONS CZ0009000154
NAVOS NAVOS KROM CZ0009068151 30.05.1997 (208.00Kč)
NEALKO OLOMOUC NEALKO OLOMOUC, A.S. CS0008463857 30.09.1997 (41.00Kč)
NEČTINSKÁ ZEMĚDĚL. CZ0005128272
NEMOCNICE TŘEBOTOV NEMOCNICE TŘEBOTOV, A.S. CZ0008467792
NEMOHOLD NEMOHOLD A.S. CZ0009034153 30.05.1997 (34.24Kč)
NEOKLAS CZ0005128603
NEOKLAS CZ0005128611
NEOKLAS CZ0005128629
NEOKLAS CZ0005128637
NEOKLAS CZ0005128652
NEOKLAS CZ0005128645
NEPTUN BYLANY NEPTUN BYLANY CS0008455069 28.03.1997 (21.45Kč)
Nestlé S.A. CH0038863350 14.12.2018 (1 805.00Kč)
NET4GAS 2,75/25 CZ0003519472 14.12.2018 (99.95Kč)
NETHER 1,75/13 NETHER1.75 01/13 NL0009331461
NETHER 3,25/15 NETHER3.25 07/15 NL0000102242
NETHER 3,50/20 NETHER3.5 07/20 NL0009348242
NETHER 4,00/18 NETHER4 07/15/18 NL0006227316
NETHER 4,00/19 NETHER4 07/19 NL0009086115
NETHER 4,00/37 NETHER4 01/37 NL0000102234
NETHER 7,50/23 NETHER7.5 01/23 NL0000102077
NETHER0.75 04/15 NETHER0.75 04/15 NL0010055703
NETHER1 01/14 NETHER1 01/14 NL0009690593
NETHER1 02/17 NETHER1 02/17 XS0749484217
NETHER2.5 01/17 NETHER2.5 01/17 NL0009819671
NETHER2.75 01/15 NETHER2.75 01/15 NL0009213651
NETHER3.75 07/14 NETHER3.75 07/14 NL0000102325
NETHER5 07/15/12 NETHER5 07/15/12 NL0000102671
NEW DI.CZ 10,00/22 CZ0003504003
NEXIMA CZ0008468964
NEXIMA CZ0008468972
N-INŽENÝRING N-INŽENÝRING, A.S. CZ0008467289
NISA NISA JABLONEC N.N. CS0005013051 15.06.1993 (20 000.00Kč)
NITRA HOL. 8,75/21 CZ0003514630
NKT CABLES KABLO KLADNO CZ0005082255 01.08.2005 (820.00Kč)
NMM-PF4 CZK IFPZK CZ0008042298
NMS NMS, A.S. CZ0009107140
NOKIA FI0009000681 14.12.2018 (134.45Kč)
NOR IB 3,5/13 NIB 3.5 09/13 XS0387420606
NORDIC T.H.6,00/24 CZ0003520504
NORMETA 8,50/32 CZ0003509713
NOTES CS CZ0009002671
NOVA GE OPF REDSID CZ0008474053 14.12.2018 (3.40Kč)
NOVA GE OPF2 REDS CZ0008474673 14.12.2018 (1.18Kč)
NOVÁ HUŤ NOVÁ HUŤ OSTRAVA CZ0005098368 02.03.1998 (374.00Kč)
NOVÁ HUŤ 12,70/03 DL.NOVÁHUŤ 12,7/03 CZ0003500746 14.10.2003 (102.75Kč)
NOVA REAL PRAHA NOVA REAL A.S. CZ0008467628
NOVAMYL NOVAMYL ŽĎÁR N.SÁZ CZ0005097956 30.05.1997 (30.45Kč)
NOVING NOVING ŘÍČANY CS0008425351 30.05.1997 (110.25Kč)
NOWACO MRAZÍRNY SLEZ.MRAZÍRNY OPA. CS0008428751 30.05.1997 (15.18Kč)
NRE-PF1 CZK IFPZK CZ0008043049
NRE-PF1 EUR IFPZK CZ0008041845
NRIF USD 2,00/12 USD 2,00 NE1WORK RAIL INFA (47) 09-2012 XS0408349743
NRIF USD 3,50/13 USD 3,50 NE1WORK RAIL INFA (42) 08-2013 XS0364132471
NTD GROUP CZ0005130294
NUTRICIA DEVA NUTRICIA DEVA A.S. CZ0008467297
NWN NEW WORLD RESOURCES N.V. NL0006282204 03.06.2011 (260.00Kč)
NWR NWR - NEW WORLD RESOURCES PLC. GB00B42CTW68 14.12.2018 (0.07Kč)
NWR BON 155CAP NWR BON 155CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0SA03 23.11.2012 (73.74Kč)
NWR BON 165CAP NWR BON 165CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0SA11 23.11.2012 (73.74Kč)
NWR DISC 155CAP NWR DISC 155CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SAE4 23.11.2012 (7.36Kč)
NWR DISC 170CAP NWR DISC 170CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SAD6 23.11.2012 (7.36Kč)
NWR TL 350 AT0000A09TV2 05.09.2008 (5.61Kč)
NWR TL 50 AT0000A0D360 11.08.2010 (1 757.00Kč)
NWR TL 80 NWR TL 80, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SB10 01.06.2012 (12.99Kč)
NWR TL 95 NWR TL 95, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SB28 18.05.2012 (13.44Kč)
NWR WARCALL 140 NWR WARCALL 140, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC84 23.11.2012 (0.61Kč)
NWR WARCALL 150 NWR WARCALL 150, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC68 23.11.2012 (1.53Kč)
NWR WARCALL 165 NWR WARCALL 165, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC76 23.11.2012 (1.04Kč)
NYCOM NYCOM PRAHA CZ0009032058 30.05.1997 (61.94Kč)

Názory v tématickém okruhu Akcie v ČR

17.12.  13:05 Asi tak... (EmanuelAkcie ČEZ)

17.12.  13:05 ... eurokomisař pro rozpočet radí Babišo (RupAkcie ERSTE BANK)

17.12.  13:01 Oslí hýkání o zlatě! (Luigi CarpAkcie ERSTE BANK)

17.12.  12:52 ... eurokomisař pro rozpočet radí Babišo (RupAkcie ERSTE BANK)

17.12.  12:42 ... je to chudák (RupAkcie ERSTE BANK)

17.12.  12:38 Oslí hýkání o zlatě! (stasAkcie ERSTE BANK)

17.12.  12:07 ... eurokomisař pro rozpočet radí Babišo (SbAkcie ERSTE BANK)

17.12.  12:03 ... je to chudák (MonoAkcie ERSTE BANK)

17.12.  11:54 Oslí hýkání o zlatě! (MonoAkcie ERSTE BANK)

17.12.  11:50 Oslí hýkání o zlatě! (SbAkcie ERSTE BANK)

Vypsat názory »


Diskuze a názory uživatelů na téma:

Na dané téma nejsou žádné názory.


 Burza Prime 13:10 
Název Kurz Změna
 AVAST  80.00  +4.58% 
 CETV  73.50  +0.55% 
 CEZ  551.50  +0.27% 
 ERSTE GROUP BANK  830.00  -0.05% 
 KOFOLA CS  284.00  -0.70% 
 KOMERCNI BANKA  888.50  -0.17% 
 MONETA MONEY BANK  75.40  +0.33% 
 O2 C.R.  242.50  -0.21% 
 PFNONWOVENS  870.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS CR  14 380.00  0.00% 
 VIG  539.00  -0.92% 


Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies