Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - R

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem R. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
R.E.I.T. 9,00/32 CZ0003502213
R.K.VELKOOB.SKLADY R.K.VELKOOB.SKLADY CS0008431557 19.03.1997 (12.97Kč)
RAAB KARCH.STAVIVA RAAB KARCHER STAV. CZ0005101154 12.02.1999 (57.23Kč)
RADEGAST PF IS UNION CZ0008470564 11.06.1999 (302.40Kč)
RADIOMOBIL 8,20/04 CZ0003501140 05.10.2004 (100.00Kč)
RADLICKÁ MLÉKÁRNA RADLICKÁ MLÉKÁRNA A.S. CS0008442158 30.09.1997 (102.38Kč)
RADLICKÁ MLÉKÁRNA RADLICKÁ MLÉKÁRNA A.S. CZ0008466489
RAGB5 07/12 RAGB5 07/12 AT0000385356
RAIFFEISEN ALFA IF RAIFFEIS.-ALFA INV CZ0008027000
RAIFFEISEN ALFA PF RAIFFEISEN ALFA IS CZ0008470747
RAIFFEISEN PEN.S. CZ0008041233
RAIFFEISEN ST.SPOŘ RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘI TELNA A.S. CZ0008040797
RAIFFEISEN ST.SPOŘ 770970001168
RAIFFEISENBANK RAIFFEISENBANK A.S. CZ0008040771
RAKO RAKOVNICKÉ KER.Z. CS0008418752 24.09.2001 (716.00Kč)
RAMULUS CZ0008468808
RAPID RAPID PRAHA CZ0008413259 30.05.1997 (233.00Kč)
Rapid CS0008413266 18.11.1993 (3 115.00Kč)
RAŠELINA RAŠELINA SOBĚSLAV CZ0009074050 30.05.1997 (57.50Kč)
RAŠKA RAŠKA CS0008431656 28.03.1997 (27.00Kč)
RATB 10/04/12 RATB 10/04/12 XS0728765982
RAVIKON CZ0005124321
RBCZ 4,75/16 RAIFFEISENBANK, A.S., 4,75%, 2011-2016 CZ0003702953
RBCZ VAR/18 RAIFFEISENBANK, A.S., VARIABILNÍ, 2011-2018 CZ0003702961
RBCZ VAR/19 CZ0003703670
RBI AT0000606306 17.08.2018 (705.00Kč)
RCB BZ BKOM 1075 AT0000A1YG08 17.08.2018 (1 064.33Kč)
RCB BZ CEZ 525 AT0000A1X226 17.08.2018 (521.19Kč)
RCB BZ CEZ 550 AT0000A1YFZ4 17.08.2018 (546.59Kč)
RCB BZ CEZ 575 AT0000A20ZK9 17.08.2018 (558.93Kč)
RCB BZ CTXL 1650 AT0000A210F6 17.08.2018 (1 428.52Kč)
RCB BZ EBS 1200 AT0000A20ZJ1 17.08.2018 (933.30Kč)
RCB BZ ERST 1050 AT0000A1YG16 17.08.2018 (976.63Kč)
RCB BZ KOMB 1100 AT0000A20ZH5 17.08.2018 (959.69Kč)
RCB BZ MONET 100 AT0000A20ZG7 17.08.2018 (78.79Kč)
RCB BZ MONET 92,5 AT0000A1YFY7 17.08.2018 (90.60Kč)
RCB CEZ X2 L OE AT0000A210N0 17.08.2018 (1 144.54Kč)
RCB CEZ X3 L OE AT0000A210P5 17.08.2018 (1 200.87Kč)
RCB CTXL X3 L OE AT0000A210G4 17.08.2018 (891.02Kč)
RCB CTXL X3 L OE AT0000A210H2 17.08.2018 (931.49Kč)
RCB EBS X2 L OE AT0000A210L4 17.08.2018 (776.88Kč)
RCB EBS X3 L OE AT0000A210M2 17.08.2018 (667.33Kč)
RCB KOMB X2 L OE AT0000A210Q3 17.08.2018 (925.77Kč)
RCB KOMB X3 L OE AT0000A210R1 17.08.2018 (876.92Kč)
RCB MONET X2 L OE AT0000A210K6 17.08.2018 (939.60Kč)
RCB MONET X3 L OE AT0000A210J8 17.08.2018 (910.22Kč)
RCB TL MONET OE AT0000A1VKD7 17.08.2018 (11.17Kč)
RDX RDX INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000481221 28.12.2017 (328.60Kč)
RDX 1600 TL AT0000A02XM8 17.07.2008 (90.90Kč)
RDX TL 1650 AT0000A091V7 28.07.2008 (41.33Kč)
REAL.SP. 11,75/22 CZ0003507386
REALVOX CZ0008468055
REAS REAS BRNO CS0008450953 28.03.1997 (36.39Kč)
RECAP TRADE RECAP TRADE CZ0008028909
RED THIRT. 4,30/20 CZ0003519258
RED THIRT. 4,80/22 CZ0003518565 17.08.2018 (100.00Kč)
REDART CZ0008468519
REDART CZ0008468527
REDASH C.A.S.8.HOLDING CZ0009090809 30.09.1997 (36.25Kč)
REG.IF JIŽ. MORAVA REGION.IF J.MORAVA CZ0008029501
REGENS FS CZ0009000162
REGION Vektor PFU CZ0008471141
REGIONµL.INV.SPOL CZ0008471349
REHAMEDICA ŽACLÉŘ CZ0008469863
REKO PRAHA REKO PRAHA, A.S. CZ0005123414
REKORD REKORD Č.BUDĚJOV. CS0008420659 30.05.1997 (31.05Kč)
REKULT. VÝSTAVBA CS0005043660 17.05.1994 (327.00Kč)
REKULT.VÝSTAV.MOST REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA MOST, A.S. CZ0005043653 30.09.1997 (128.61Kč)
RENATEX CZ CZ0008468097
RENATEX CZ CZ0008468105
RENOVA RENOVA BRNO CS0005032259 19.03.1997 (12.60Kč)
RENTIÉRSKÝ HOLDING RENTIERSKÝ IF PHA CZ0008022605 17.07.1997 (63.56Kč)
RENTIÉRSKÝ HOLDING CZ0009089405 30.09.1997 (34.74Kč)
RENTIÉRSKÝ IF 1.IN RENTIÉRSKÝ IF PHA CZ0008011509 14.12.2001 (1 020.00Kč)
REPROGEN REPROGEN PLANÁ N.L CS0008457461 30.09.1997 (71.66Kč)
RESONANČNÍ PILA RESON.PILA CHLUMEC CS0008455556 28.03.1997 (69.00Kč)
RESTAMO HOLDING RESTAMO CHOMUTOV CS0005038454 28.03.1997 (67.22Kč)
RETEX RETEX IVANČICE CS0005029859 30.05.1997 (24.80Kč)
RETH.PR.7 17,00/16 CZ0003504615
RETH.PR.7 18,00/16 CZ0003504607
RETH.PROP 6,50/15 CZ0003505588
RETHWALL P16,00/15 CZ0003504623
RETHWALL P16,00/15 CZ0003502486
REZ.U M. 18,00/18 CZ0003504938
RFGB4.25 09/12 RFGB4.25 09/12 FI0001006165
RFTB 10/09/12 RFTB 10/09/12 FI2200007499
RIEN TURNOV CZ0008468485
RIF RESTITUČ.IF ČR PHA CS0008001509 27.09.2000 (1 439.00Kč)
RIGHTS NWR GB00BPBFX987 22.09.2014 (0.05Kč)
RILEX TRADERS CZ0008467958
RIO OD CS0008465563 19.05.1994 (224.00Kč)
RIOBLANK VAR/30 CZ0003502726
RMS MEZZANINE RMS MEZZANINE CS0008416251 17.08.2018 (0.85Kč)
ROCKWOOL PREFIZOL PREFIZOL BOHUMÍN CS0008431755 27.11.2000 (255.00Kč)
RODINNÝ HOSPODÁŘ IPF ROD.HOS.TŘEB CZ0009087607
RODVINOV SOL. EN. CZ0005125062
ROKYCANSKÁ NEM. ROKYCANSKÁ NEMOCNICE, A.S. CZ0008466208
ROKYTNICE 12/01 DL.ROKYTN.12,00/01 CZ0001000350 27.09.1999 (103.07Kč)
ROLNICKÝ IF ROLNICKÝ IF K.HORA CZ0008014404
ROMO FULNEK ROMO FULNEK CS0005003052 30.09.1997 (28.44Kč)
ROSTĚNICE CZ0005124024
ROSTROJ ROUSÍNOV ROSTROJ_ROUSÍNOV, A.S. CZ0005107201
ROTEXTILE ROTEXTILE ROKYTN. CS0005042852 19.03.1997 (17.67Kč)
ROTON. 9,00/23 CZ0003507188
ROTX 10000 TL AT0000A08R12 15.07.2008 (206.60Kč)
ROTX INDEX LONG ROTX INDEX LONG, CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000481403 28.12.2017 (2 456.00Kč)
ROTX TL AT0000A04WA1 18.01.2008 (45.43Kč)
ROTX TL 3700 AT0000A0DSM1 11.08.2010 (801.90Kč)
ROTX TL 3800 AT0000A0BM40 07.01.2009 (306.70Kč)
ROTX TL 7500 AT0000A0A7F8 18.09.2008 (354.20Kč)
ROUČKA SLATINA ROUČKA SLATINA BR. CS0005030253 30.05.1997 (22.46Kč)
ROUDNIC.STROJ.A SL ROUDNICKÉ STROJÍRNY A SLÉ VÁRNY A.S. CZ0005077552 30.09.1997 (45.09Kč)
RSREINV I 5,00/22 CZ0003517864 17.08.2018 (100.00Kč)
RST MARKET TÁBOR RST MARKET A.S. CZ0005121863
RUBENA RUBENA NÁCHOD CS0008453759 30.09.1997 (73.02Kč)
RUBÍN DYN.IF RUBÍN,DYN.INVESTIČNÍ FOND,A.S. CZ0008030905
RÜCKL GLASS RÜCKL GLASS A.S. CZ0008466117
RUD CZ0005088450 24.06.1996 (44.22Kč)
RUDOLF JELÍNEK RUDOLF JELÍNEK VIZ CZ0005102558 12.02.1999 (139.69Kč)
RUDOLF JELÍNEK RUDOLF JELÍNEK VIZ CZ0005102665
RUDOLF JELÍNEK RUDOLF JELÍNEK VIZ CZ0005102764
RUKAVIČKÁŘSKÉ ZÁV RZ NATAL DOBŘÍŠ CZ0005094557 30.05.1997 (19.30Kč)
RUST KLEM. 8,20/22 CZ0003505646
RŮST. IF KVANTO CZ0008005907 15.09.1995 (537.00Kč)
RŮST.OPF AKCIÍ CZ0008471513 23.10.2001 (69 667.00Kč)
RŮST.OPF DLUHOPISŮ CZ0008471505 23.10.2001 (140 417.00Kč)
RŮST.OPF PEN.TRHU CZ0008471497 23.10.2001 (122 734.00Kč)
RUSTONKA 0,00/21 CZ0003514861 17.08.2018 (87.00Kč)
RŮSTOVÝ PKIS OPF 770980001547
RUVE RUVE PRAHA CS0008439352 19.03.1997 (10.69Kč)
RWE DE0007037129 17.08.2018 (560.00Kč)
RYBÁŘ. TŘEBOŇ HLD RYBÁŘSTVÍ TŘEBO CS0008456455 12.02.1999 (66.00Kč)
RYBÁŘSTVÍ CHL.N.C. RYBÁŘSTVÍ CHLUMEC CZ0009072955 30.05.1997 (98.76Kč)
RYBÁŘSTVÍ PRAHA RYBÁŘSTVÍ PRAHA CZ0009069357 28.03.1997 (31.00Kč)
RYBÁŘSTVÍ PŘEROV RYBÁŘSTVÍ PŘEROV CZ0009073359 30.05.1997 (57.75Kč)
RYBÁŘSTVÍ TÁBOR RYBÁŘSTVÍ TÁBOR CZ0009073052 30.09.1997 (36.69Kč)
RYBÁŘSTVÍ TELČ RYBÁŘSTVÍ TEL CZ0009071957 30.05.1997 (89.90Kč)
RYBÁŘSTVÍ VEL.MEZ. RYBÁŘSTVÍ VEL.MEZ. CZ0009069852 30.05.1997 (40.00Kč)
RYBENA RUMBURK MATCHES, A.S. CZ0009050951 30.09.1997 (405.00Kč)
RYBNIKÁŘ.HLUBOKÁ RYBNIKÁŘST.HLUBOK CZ0009071858 12.02.1999 (45.10Kč)
RYCHNOV 13,1/02 DL.RYCHNOV 13,1/02 CZ0001000368

Názory v tématickém okruhu Akcie v ČR

20.08.  06:18 Itálie je dnes zadlužená jako prase ale (stasAkcie ERSTE BANK)

20.08.  05:41 Asi tak... (three poinAkcie ČEZ)

20.08.  04:05 ... čím je kryté zlato? (RupAkcie ERSTE BANK)

20.08.  01:30 Změna pozic (pepa 3Akcie CETV)

19.08.  22:19 Itálie je dnes zadlužená jako prase ale (RupAkcie ERSTE BANK)

19.08.  22:10 Asi tak... (MonoAkcie ČEZ)

19.08.  21:33 Útok v Offenburgu (RupAkcie ERSTE BANK)

19.08.  21:29 Asi tak... (RupAkcie ČEZ)

19.08.  19:52 Útok v Offenburgu (Rupert vonAkcie ERSTE BANK)

19.08.  19:33 Itálie je dnes zadlužená jako prase ale (JáAkcie ERSTE BANK)

Vypsat názory »


Diskuze a názory

Na dané téma nejsou žádné názory.


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  68.50  +1.48% 
 CETV  77.00  -1.28% 
 CEZ  547.00  -0.09% 
 ERSTE GROUP BANK  881.00  -1.23% 
 KOFOLA CS  303.00  -0.33% 
 KOMERCNI BANKA  935.50  -0.16% 
 MONETA MONEY BANK  76.95  +0.46% 
 O2 C.R.  259.00  -0.38% 
 PFNONWOVENS  894.00  +0.22% 
 PHILIP MORRIS CR  14 980.00  -0.13% 
 UNIPETROL  379.00  +0.26% 
 VIG  600.50  -1.88% 


Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů